PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز سریع ... کار با سلول و جدول

bastian
2012/07/14, 12:51
سلام به همه ... خسته نباشید
می خواستم ببینم میشه تو یک سلول یک جدول نوشت...
به طوری که تا وقتی که روی اون سلول کلیک نکردیم فقط یک عدد( که بر اساس اطلاعاتی از همون جدول نوشته شده ) نشون داده بشه
ولی وقتی روی اون سلول کلیک کردیم جدول رو نشون بده...
همچین چیزی توی اکسل پیش بینی شده؟؟؟!!
حتی اگه نمیشه هم بگین که دیگه نگردم.
خیلی ممنون

~M*E*H*D*I~
2012/07/14, 13:18
سلام
تو فایل پیوست با دابل کلیک چارت نمایش داده میشه با کلیک هاید میشه بهت ایده میده

bastian
2012/07/14, 13:27
خیلی خیلی ممنون
نمیشه به جای چارت یه جدول بیاد... آخه داده های من جدولند...
یا یه کار دیگه ...
مثلا تو یه فایل جدا گانه من یه جدول بنویسم... بعد کل اون فایل رو به یه سلول لینک کنم طوری که سلول اسم اون فایل باشه و وقتی روش دابل کلیک کنم فایل جدول رو برام تو یه اکسل دیگه باز کنه؟
بازم ممنونم

~M*E*H*D*I~
2012/07/14, 13:34
میشه ولی مورد دوم که گفتین نیاز به هیچ کار آنچنانی نداره کافی فقط یک hyperlink ایجاد کنید که خیلی سادس راست کلیک کنید بعد hyperlink رو انتخاب کنید بعد از طریق browse فایل حاوی چارت رو انتخاب کنید روشی هم که بالا گفته شد کافی همه سل ها قفل بشه جز یکی با انتخاب اون چارت یا جدول نمایش داده بشه

bastian
2012/07/14, 13:42
خیلی عالی بود... کارمو راه انداخت
فقط یه چیز دیگه که هست تو اون سلول آدرس کامل فایل رو میاره میشه کاری کرد که فقط اسم اون فایل بیاد؟
و دیگه اینکه یه شرط هم گذاشت که اگه یه مقدار تو اون فایل عدد خاصی بود .... سلول رنگش عوض بشه؟
بی نهایت ممنون

~M*E*H*D*I~
2012/07/14, 13:55
اسم فایل رو تو اون سل بنویس مثلا chart بعد از hyperlink استفاده کن دومی هم با conditional formatting تو بخش custom فرمول بنویس بعدم رنگشو انتخاب کن