PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر رنگ متن یک سلول با توجه به عدد سلول مقابل

amini_nasser
2012/07/25, 17:55
دوستان سلام

یه جدول اکسل از بازیهای یورو 2012 دانلود کردم و این نکته اش برام خیلی جالب بود

اینکه در نظر بگیر چهار سلول در یک ردیف
سلول اول نام تیم a سلول دوم گل زده a , سلول سوم گل زده b و سلول چهارم نام تیم b

اگر گل زده هر دو تیم مساوی بود تکست هر دو نیم به رنگ سبز می شد
اگر گل زده تیم a بیشتر بود تیمی که بیشتر گل زده بود آبی می شد و تیمی که کمتر گل زده بود یا به اصطلاح باخته بود رنگ تکستش قرمز می شد .

می خوام بدونم چطوری این کارومیکنه ؟؟؟؟؟؟؟

khakzad
2012/07/25, 18:00
سلام
دوست عزیز، همش از طریق conditional formtaing انجام میشه
با شرط های مختلف
که مثلا اگر این شرط برقرار بود، این فرمت خاص رو اعمال کن.......

amini_nasser
2012/07/25, 18:09
ممنون از شما خانم خاکزاد میشه بیشتر راهنمایی کنید
می خوام بدونم چگونه شرط ها رو اعمال کنیم

komeilex
2012/07/25, 20:13
با تشکر از خانم خاکزاد و با کسب اجازه از ایشون.
خدمت شما دوست عزیز. فایل نمونه به همراه توضیحات:
[attachment=839]

h_mohamadi
2015/01/12, 17:11
من می خواهم یک سل اکسل را در صور برقراری شرط رنگی کند
اما فایل ضمیمه باز نمی شود

abootorab
2015/01/13, 01:15
من می خواهم یک سل اکسل را در صور برقراری شرط رنگی کند
اما فایل ضمیمه باز نمی شود

با درود
دوست عزیز میتونید از Conditional Formating استفاده کنید که برای نمونه فایلی رو واستون آماده و ضمیمه کردم.

khakzad
2015/01/13, 10:38
دوستان خیلی ممنون که همکاری می کنید در انجمن و قبول زحمت می فرمایید و پاسخ دوستان رو میدید.
اما اگر سعی کنید بیشتر توضیح بذارید بجای فایل نمونه آماده ممنون میشیم.(البته تا جایی که امکانش باشه. چون بعضی جاها واقعا فایل نمونه نیاز هست)
چون هدف ما آموزش هست و تلاشمون این هست که افراد بعد از آموزش خودشون کاراشون رو انجام بدن :) :o

باز هم ممنون

abootorab
2015/01/13, 14:01
دوستان خیلی ممنون که همکاری می کنید در انجمن و قبول زحمت می فرمایید و پاسخ دوستان رو میدید.
اما اگر سعی کنید بیشتر توضیح بذارید بجای فایل نمونه آماده ممنون میشیم.(البته تا جایی که امکانش باشه. چون بعضی جاها واقعا فایل نمونه نیاز هست)
چون هدف ما آموزش هست و تلاشمون این هست که افراد بعد از آموزش خودشون کاراشون رو انجام بدن :) :o

باز هم ممنون

با درود
فرمایش شما متین خانم خاکزاد، ممنون از شما و اینکه حتما رعایت میشه

ehsan_27
2018/12/09, 15:54
با درود
دوست عزیز میتونید از Conditional Formating استفاده کنید که برای نمونه فایلی رو واستون آماده و ضمیمه کردم.

با تشکر
اما فایل شما جواب دوست مون نبود
هدف اینه با برقراری یک شرط مثلا بزرگی یا کوچکی یک عدد در یک سلول ، رنگ سلول دیگر تغییر نکند نه همان سلول محتوی عدد

anjexe
2020/08/14, 01:44
با تشکر
اما فایل شما جواب دوست مون نبود
هدف اینه با برقراری یک شرط مثلا بزرگی یا کوچکی یک عدد در یک سلول ، رنگ سلول دیگر تغییر نکند نه همان سلول محتوی عدد

اساتید محترم ممکنه پاسخ این سوال رو بفرمایید

saed.rasa
2020/08/14, 01:54
به انجمن محبوب اکسل ایران، خوش آمدید!

من فکر می کنم که پاسخ این سوال قبلا داده شده است اگر سوال مشخصی دارید دقیقا در یک موضوع جدید به همراه فایل نمونه ایجاد کنید لطفا
تا در اولین فرصت توسط دوستان پاسخ مطلوب را دریافت کنید
مرسی