PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه فایل فیش حقوقی

mahyarabidi
2012/07/28, 01:52
سلام خدمت همه دوستان

منم مثل خیلی های دیگه یه عضو تازه واردم و واقعا از این سایت بهترین استفاده رو می کنم.

یه فایل ساده "فیش حقوقی" به همراه لیست کارمندان گذاشتم چون برای یکی از دوستان سوال پیش اومده بود .... امیدوارم دیگه ببخشید اگه ایرادی چیزی هست ، تازه کارم دیگه ...!!! :blush:

این فایل شامل یک شیت list و یک شیت form هستش که با وارد کردن کد پرسنلی در فرم، کلیه اطلاعات حقوقی بازخوانی میشه!

اینم لینک دانلود:

http://uplod.ir/4d64khj5vlz6/fish_hoghooghi.xls.htm

موفق باشید.:)

Amirsayyafi
2012/07/28, 12:09
خیلی خوب بود. متشکرم.
تصور کنم اگر سلول کد پرسنلی در شیت فرم حالت انتخابی باشه فرمولهاتون ساده تر میشن.

به جای فرمول وضعیت از این فرمول استفاده کنید.

IF(COUNTA(B6:J6)=9;"";IF(COUNTA(B6:J6)<9;"اطلاعات شخص را کامل نمایید";"اطلاعات به درستی تکمیل شده است"))

فایل خیلی خوبی شده. دستتون درد نکنه. خیلی زحمت کشیدید.

مجید
2012/07/28, 20:36
سلام خدمت همه دوستان

منم مثل خیلی های دیگه یه عضو تازه واردم و واقعا از این سایت بهترین استفاده رو می کنم.

یه فایل ساده "فیش حقوقی" به همراه لیست کارمندان گذاشتم چون برای یکی از دوستان سوال پیش اومده ......

فرم عالی بود ممنون
آیا اجازه میدید من از این فرم در محل کارم استفاده کنم؟

mahyarabidi
2012/07/28, 21:54
سلام خدمت همه دوستان

یه فایل ساده "فیش حقوقی" به همراه لیست کارمندان گذاشتم چون برای یکی از دوستان سوال پیش اومده ......

فرم عالی بود ممنون
آیا اجازه میدید من از این فرم در محل کارم استفاده کنم؟

خواهش می کنم ... اینجا همه چی برای همه قابل استفاده است ... خوشحالم که به درد خورد :blush:

[hr]
در ضمن اگه خواستین از فایل استفاده کنین بهتون پیشنهاد می کنم که از منوی :

Review >>> Protect sheet برین و تیک های زیر رو بزنین تا فایل موقع استفاده به هم نخوره :

1- Select unlocked Cells
2- Format cells

خونه هایی رو که باید قفل باشن رو توی فایل قفل کردم و فقط خونه های مورد نیاز باز هستش ...
اینجوری خیالتون راحت میشه که در طول زمان فرم ها و فرمولها به هم نمی ریزه ... البته این چیزارو همه می دونن ، جسارتا عرض کردم :blush:

موفق باشید :)

مجید
2012/07/28, 22:33
فوق العاده بود ممنون

khakzad
2012/07/29, 17:10
سلام دوست عزیز
با تشکر از شما
جسارتا ی پیشنهاد میدم:
می تونید توی شیت لیست در ستون اخر که مربوط به چک کردن ثبت اطلاعات هست، از طریق data validation شروطی رو بذارید که اجازه ثبت شخص جدید، قبل از تکمیل شخص فعلی داده نشه. یا هشدار داده بشه.
یا مثلا برای جلوگیری از ورود کدهای ملی کمتر یا بیشتر از ده رقم

موفق باشید

MaHan
2012/12/24, 11:18
سلام ، میشه یکی منو راهنمائی کنه بگه چطور میشه کاری کرد که بطور خودکار این فیش توسط لیست پر شده و چاپ شود ؟

jefmas
2015/12/02, 15:46
با سلام میشه فایل رو مجددا آپلود کنید!!!؟

alireza_a4
2016/11/25, 14:15
ظاهرا فایل حذف شده

ario935
2017/06/08, 10:15
یه فایل ساده "فیش حقوقی" به همراه لیست کارمندان گذاشتم چون برای یکی از دوستان سوال پیش اومده بود .... امیدوارم دیگه ببخشید اگه ایرادی چیزی هست ، تازه کارم دیگه ...!!! :blush:

http://uplod.ir/4d64khj5vlz6/fish_hoghooghi.xls.htm

با سلام و تشکر از شما

امکانش هست دوباره فایل را آپلود کنید