PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : conditional formatting ویژه

Nima
2012/10/29, 11:33
با سلام

تو فایل نمونه می خوایم که از طریق conditional formatting ردیفهائی که همزمان دو حالت مشابه دارن جدا کنیم

لطفا راهنمائی بفرمائید

توضیحات بیشتر در خود فایل نمونه وجود دارد.

http://persiandrive.com/682022

khakzad
2012/10/29, 14:58
ی مقدار واضح تر توضیح میدین؟؟؟؟؟؟؟
bوd چطور میتونن مثل هم باشن؟
منظورتون توی دو ردیف متوالی هست؟
اگه اینطوره پس چرا شماره 4و 5 رو رنگی نکردین؟؟؟؟

Nima
2012/10/29, 15:27
ی مقدار واضح تر توضیح میدین؟؟؟؟؟؟؟
bوd چطور میتونن مثل هم باشن؟
منظورتون توی دو ردیف متوالی هست؟
اگه اینطوره پس چرا شماره 4و 5 رو رنگی نکردین؟؟؟؟

خانم خاکزاد عزیز

با تشکر از شما منظور من اینه که ردیفهائی که NAME و S2 در اونها یکی هستش مشخص بشن مثلا هایلایت بشن اما به صورت یکی در میان یعنی مثلا 3 تا ردیف مشابه اول هایلایت بشن و ردیفهای مشابه بعدی سفید باقی بمونن و همینطور تا اخر ردیفهائی که شرط مساوی NAME, S2 را دارا هستن یکی در میون مشخص بشن درست مثل همون شکلی که تو فایل ضمیمه به صورت دستی مشخص شدن.

~M*E*H*D*I~
2012/10/29, 18:45
با vba امکان پذیره برای کاندیشنال فرمتینگ چیزی به ذهنم نرسید قاعدتا باید یه مشخصه خاص باشه تا فرمول نوشت ولی این فایلی که دادی من متوجه مشخصه خاصی نشدم

Nima
2012/10/29, 19:32
با vba امکان پذیره برای کاندیشنال فرمتینگ چیزی به ذهنم نرسید قاعدتا باید یه مشخصه خاص باشه تا فرمول نوشت ولی این فایلی که دادی من متوجه مشخصه خاصی نشدم

آقای وطن پرست

فرض کنیم یه سری ردیف داریم که بعضی از اونا تو ستون A و مثلا C یه مقدار مساوی دارن من می خوام تمام ای ردیفها از هم مشخص بشن :

مثلا ستون A یه اسم تکراری وستون C یه تاریخ تکراری حالا می خوام این ردیفهارو به یه شکلی مجزا از هم باشن مثلا تو یه بوردر یا هایلایت بشن که تو نمای کلی از فایل مشخص باشن.یه چیزی شبیه جدول که ردیفها یکی در میون هایلایت هستن .

امیدوارم تونسته باشم منظورم برسونم.

با تشکر از شما.