PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی کارنامه

ilovecomputer100
2012/12/31, 14:25
سلام خدمت اساتید محترم.
اگه ممکنه بنده راهنمایی کنید که چطور فایلی رو که ضمیمه کردم کامل کنم.
من میخوام اعداد رو که در شیت(نمرات مهر) وارد میکنم، وارد کارنامه که در شیت(کارنامه) هست شود. تک تک میشه اینکارو کرد ولی خیلی زمانبره اگه تعداد کارنامه ها زیاد باشه!!!
آیا راهی هست که سریع این کار رو انجام بدم. ممنون
ممنون
http://uplod.ir/3b5qmxmggv17/test-karname.xlsx.htm

mostafap4
2012/12/31, 17:36
با سلام
دوست عزيز به نظر من مناسبتر هست كه شما از ابزار ميل مرج WORD‌كمك بگيري
يعني شما همون شيت نمرات مهر را به ميل مرج در نرمافزار WORD وصل كنيد و به راحتي براي همه افرادي كه اسمشون توي جدول هست و يا بعدا اضافه ميشه خيلي راحت كارنامه داشته باشي.
اگر ميل مرج را اطلاعاتي نداشتي درباره اش بفرماييد كه اساتيد كمك كنند بنده هم در خدمت هستم.

ilovecomputer100
2012/12/31, 19:30
با سلام
يعني شما همون شيت نمرات مهر را به ميل مرج در نرمافزار WORD وصل كنيد و به راحتي براي همه افرادي كه اسمشون توي جدول هست و يا بعدا اضافه ميشه خيلي راحت كارنامه داشته باشي.
اگر ميل مرج را اطلاعاتي نداشتي درباره اش بفرماييد كه اساتيد كمك كنند بنده هم در خدمت هستم.

ممنون از پاسختون
اگه طریقه استفاده میل مرج رو تو این کارنامه بگین ممنون میشم.
با تشکر

ilovecomputer100
2012/12/31, 20:59
با سلام

ممنون از پاسختون
اگه طریقه استفاده میل مرج رو تو این کارنامه بگین ممنون میشم.
با تشکر

آموزش میل مرج رو پیدا کردم. فرمی که ارسال کردم یه خورده مشکل داشت و اصلاحش کردم.
فقط میل مرجی که ساختم فقط برای یک شیت کاربرد داره(مثلا فقط برای ماه مهر) اگه بخوام شیت های دیگه هم وارد کنم(مثلا ماه آبان) و اطلاعات قبلی هم باقی بمونه(ماه مهر) چطور باید عمل کنم؟
خیلی متشکرم

alieddy0
2013/01/01, 11:07
خدمت شما دوست گرامی
سوالی بود در خدمتم

http://uplod.ir/8sgk3o798oaj/test-karname.xlsx.htm

mostafap4
2013/01/01, 15:55
به نظر من بايد همه اطلاعات توي يك شيت باشه راحت تر هست فقط يك ستون اضافه كنيد به همون شيت كه اسامي دانش آموزان به همراه نمره هاشون هست، تحت عنوان ماه
بعد توي خود ميل مرج ميتونيد از فيلتر استفاده كرده و فقط براي يك ماه خاص را بگيد براتون كارنامه اش را طراحي كنه