PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه ارتقاء درجه سربازان

raid
2014/01/01, 22:46
با سلام به دوستان
من یک پروژه این چنینی میخوام لطفا کمکم کنید.
به فرض مثال
سربازی تو ایران 2 سال هست.
من 2 سال خدمت رو به پایان رسوندم.
بعد میخوام اونجا ادامه بدم و اگه یک سال دیگه بمونم میشه 3 سال خدمت و رتبه ی جدیدی بهم میدن
و اگه یک ساله دیگه هم بمونم یعنی بشه 4 سال باز هم یک رتبه ی دیگه بهم میدن
حالا من به فرض مثال 10 سرباز زیر دست من هستن
مثلا سربازها ورود و خروجشون(یعنی وقتی اومدن و وقتی که تموم میشن)فرق داره یا بعضی ها میخوان بمونن برای ارتقا درجه
حالا من یه اکسل میخوام که با سال میلادی و وقتی که ثبت شدن یا وارد شدن سال اینده سربازها رتبه بگیرن خودش خودکار ارتقا بده.
مثلا امسال سال 2014 هست و قراره 3 تا از سربازها تو سال 2015 رتبه بالاتری دریافت کنن و 3تا از سرباز ها تموم میشن و میرن
و وقتی که تایمش رسید خودکار همه کارها رو انجام بده و میخوام یه جوری تنظیمش کنم که با تاریخ سیستم خودم این عملیات انجام بشه.
لطفا برام بذارین.
ممنون

~M*E*H*D*I~
2014/01/02, 09:33
درود

دوست عزیز سیاست سایت عدم ارائه پروژه های آمادست ، لطفا مراحل اجرای کار رو شروع کنید و سوالاتتون رو مطرح کنید با کمال میل پاسخگو هستیم

raid
2014/01/02, 10:14
بفرماید دوست من حالا وقتی سال تحویل شد یعنی رسید به 2015
وقتی که تایمش رسید خودکار همه کارها رو انجام بده و میخوام یه جوری تنظیمش کنم که با تاریخ سیستم خودم این عملیات انجام بشه
اینا رتبه شون ارتقا بده سرباز بشه سرباز دوم

~M*E*H*D*I~
2014/01/02, 13:30
بفرماید دوست من حالا وقتی سال تحویل شد یعنی رسید به 2015
وقتی که تایمش رسید خودکار همه کارها رو انجام بده و میخوام یه جوری تنظیمش کنم که با تاریخ سیستم خودم این عملیات انجام بشه
اینا رتبه شون ارتقا بده سرباز بشه سرباز دوم

شما یک دیتابیس لازم داری این فایلی هم که گذاشتی درواقع کار شمارو را نمیندازه، یک دیتابیس سربازان درست کنید با یک سری مشخصات که نیاز دارید هر نفر باید یک تاریخ شروع خدمت داشته باشه حتما که دستی باید وارد میشه. یک آرایه دارید که درجه ها در این ارایه قرار میگیرند هر درجه یک مقدار داره سرباز میشه 0 تا گروهبان دوم که میشه 5 اختلاف تاریخ جاری و تاریخ شروع خدمت باید به دست بیاد و بر 365 تقسیم بشه خارج قسمت برابر با هرچی شد مثلا 1 شد میشه سرباز دوم این در شرایطی هست که همه با درجه سربازی خدمتشون شروع بشه اگر کسی با درجه بالاتری خدمتش شروع بشه یک شرط بهش اضافه میشه در ضمن به هر سرباز حتما یک کد منحصر به فرد اختصاص بدید

raid
2014/01/02, 14:14
ممكنه فقط یك دمو كوچولو برام بزارید

~M*E*H*D*I~
2014/01/04, 09:49
ممكنه فقط یك دمو كوچولو برام بزارید فایلی رو آماده کردم ببین سوالی بود در خدمت ، البته ورودی دیگه به عهده خود شما توجه داشته باشید هنگام ثبت هر سرباز مقادیر date و update یکسان هستند و در هر دور که درجه تغییر می کنه تاریخ تغییر جایگزین update میشه