PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک اکسل و اکسس

amirmohammad
2014/02/14, 14:25
با سلام
دوستان یکی از همکاران نرم افزاری داشتند جهت محاسبه حقوق، بدین شکل که اطلاعات در اکسل وارد می شد و گزارش گیری ها در اکسس، می خواستم بدونم کسی از دوستان چنین کاری انجام داده؟اگه آره، دقیقا به چه شکله و چطور میتونم چنین چیزی جهت امورات خودم طراحی کنم؟
~M*E*H*D*I~
2014/02/14, 18:19
با سلام
دوستان یکی از همکاران نرم افزاری داشتند جهت محاسبه حقوق، بدین شکل که اطلاعات در اکسل وارد می شد و گزارش گیری ها در اکسس، می خواستم بدونم کسی از دوستان چنین کاری انجام داده؟اگه آره، دقیقا به چه شکله و چطور میتونم چنین چیزی جهت امورات خودم طراحی کنم؟
فکر کنم یا دوست شما برعکس عمل کرده یا شما برعکس می فرمایید ، معمولا اکسس ابزار مناسبی برای ذخیره داده ها و اکسل ابزار مناسبی برای گزارش گیری هست ، برای اینکار می تونید یا بدون کد نویسی اطلاعات رو از اکسل به اکسس منتقل کنید یا از اکسس اطلاعات اکسل رو import کنید و یک گزارش در اکسس بر اساس اون اطلاعات بسازید ، یا اینکه با استفاده از ADO یا ADOx اینکار رو انجام بدید که خودش مبحث مفصلی هست

Amin_D
2014/02/14, 18:26
سلام

دوره ado که توی این انجمن برگزار شد مفصلاً راجع به این ( ارتباط بین بانک اطلاعاتی اکسس و اکسل) بحث هاست.

nazir ahmad
2014/02/18, 09:27
با سلام
این کار شدنیه و خودم هم این کار رو انجام دادم
فقط کاری که باید بکنی اینه که از داخل اکسس جداول اکسلت رو ایمپورت کنی اما به شکل لینک و بعد از اون با استفاده جداول لینک شده فرم یا گزارشاتت رو میسازی.
با این کار هر تغییری که تو فایل اکسلت بدی توی گزارشات فایل اکسس هم اعمال میشه.
اگر خواستی نمونتو بذار تا برات اصلاحش کنم

یا حق