PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلارم خاتمه قرارداد پروژه ها

shinna
2014/02/23, 15:12
با سلام
من یک فایل اکسل دارم که تو یه ردیف تاریخ پایان قراردادهای یک مرکز هست، میخواستم 20 روز مانده به پایان تاریخ خاتمه وقتی فایل بازه به من اعلام کنه که کدوم قرارداد 20 روز اینده تموم میشه.
تو انجمن خیلی گشتم اما نتونستم از تجربیات دوستان استفاده کنم در ضمن تاریخ ها به شمسی هستند، بنده تجربه کار با add-inds و ماژول و... را ندارم اگه میشه راهنماییم کنید
ممنون

~M*E*H*D*I~
2014/02/23, 15:35
با سلام
من یک فایل اکسل دارم که تو یه ردیف تاریخ پایان قراردادهای یک مرکز هست، میخواستم 20 روز مانده به پایان تاریخ خاتمه وقتی فایل بازه به من اعلام کنه که کدوم قرارداد 20 روز اینده تموم میشه.
تو انجمن خیلی گشتم اما نتونستم از تجربیات دوستان استفاده کنم در ضمن تاریخ ها به شمسی هستند، بنده تجربه کار با add-inds و ماژول و... را ندارم اگه میشه راهنماییم کنید
ممنون

فرمتی که فرم رو طراحی کردید به چه صورتی هست ، به نظرم یک نمونه کوچک قرار بدید تا راهنمایی بشید

shinna
2014/02/23, 16:00
فایلم پیوست شده، فقط اینکه من میخوام تو یه ستون نشون بده چند روز مونده به پایان قرارداد و مثلا رنگ فونت اون قرارداد قرمز بشه یا هر آلارم دیگه ای
ممنونم

~M*E*H*D*I~
2014/02/23, 16:06
addins توابع فارسی اکسل رو نصب کردید؟

~M*E*H*D*I~
2014/02/23, 16:14
فایل پیوست رو ببنید در این فایل ردیفی که کمتر از 20 روز تا پایان تاریخ قرارداد باقی مانده قرمز خواهد شد

shinna
2014/02/24, 09:30
فایل پیوست رو ببنید در این فایل ردیفی که کمتر از 20 روز تا پایان تاریخ قرارداد باقی مانده قرمز خواهد شد

من توابع فارسی رو نصب نکردم :(
این فایل هم تو ستون تعداد روزهای باقی مانده اینو نشون میده #name?

~M*E*H*D*I~
2014/02/24, 09:59
من توابع فارسی رو نصب نکردم :(
این فایل هم تو ستون تعداد روزهای باقی مانده اینو نشون میده #name?

نصب نشده توابع به صورت کد ضمیمه شده به فایل از تنظیمات اجرای ماکروهارو فعال کنید یا اگه نوار زرد رنگی بالای فایل دیده میشه enable کنید

shinna
2014/02/24, 10:16
نصب کردم ممنون فقط اینکه تاریخ رو منفی نشون میده
حالا از توابع if برای تغییر رنگ استفاده کنم درسته؟؟؟
خیلی ممنون :o

~M*E*H*D*I~
2014/02/24, 10:37
نصب کردم ممنون فقط اینکه تاریخ رو منفی نشون میده
حالا از توابع if برای تغییر رنگ استفاده کنم درسته؟؟؟
خیلی ممنون :o
نیازی به نصب نبود توابع به صورت ماکرو به فایل اضافه شده بود به هر حال ، اگر منفی هست جای ارگومانهارو عوض کنید یعنی جای تاریخ پایان پروژه و تاریخ روز جاری

برای شرط هم به قسمت کاندیشنال فرمتینگ مراجعه کنید روند کار رو متوجه میشید