صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: ایجاد ماکرور جهت سورت (مرتب کردن) و حذف فیلتر

آخرین بازدید
    2023/08/17
    سپاس
    1,884
    سپاس شده
    8,164 در 3,010 پست
    تعیین سطح نشده است

تاریخ سلوهای ستون f رو تغییر دهید و از روی باتنی که در شیت وجود دارد ماکرو را اجرا کنید.

تو سیستم من مشکلی ندارد براحتی عمل سورت از تاریخ کم به زیاد انجام میگیرد.

2. سپاس ها (1)

3.  

آخرین بازدید
    2020/08/27
    سپاس
    889
    سپاس شده
    153 در 90 پست
    تعیین سطح نشده است

با سلام مجدد و تشکر دوباره

نقل قول نوشته اصلی توسط iranweld نمایش پست ها
    تاریخ سلوهای ستون f رو تغییر دهید و از روی باتنی که در شیت وجود دارد ماکرو را اجرا کنید.
    درسته. ابتدا این دکمه رو ندیدم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iranweld نمایش پست ها
    تو سیستم من مشکلی ندارد براحتی عمل سورت از تاریخ کم به زیاد انجام میگیرد.
    درسته. باتن رو که می زنیم سورت می کنه. ولی می دونید مشکل کجاست. همونطور که تو پست قبلی هم اشاره کردم؛ ولی دفعات بعد دیگه اینطور نیست. برای مثال وقتی خصوصیت اتو فیلتر رو برای سر ستون ها در جدول فعال می کنم و بعد جدول رو بر اساس شماره چک یا مبلغ و یا هر ستون دیگری به غیر از تاریخ چک سورت می کنم و بعد از اون می خوام دوباره جدول بر اساس تاریخ چک سورت بشه و ماکرو مورد نظر رو ران می کنم (دکمه باتن رو می زنم) دیگه جواب لازم رو نمی ده و سورت نمی کنه. در واقع و ساده تر بگم مشکل برای سورت مجدد هستش.نمی دونم چرا؟
    برای نمونه فایل شما رو که آتو فیلترش رو فعال کردم و آخرین بار بر اساس طبق شماره چک ها (ستون شماره چک جدول) جدول رو سورت کردم و طبق صحبت های بالا دیگه ماکرو عمل نمی کنه رو جهت مشاهده و بررسی آپلود کردم.
    با تشکر بسیار برای وقتی که میزارید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

آخرین بازدید
    2019/06/25
    سپاس
    0
    سپاس شده
    99 در 36 پست
    تعیین سطح نشده است

فایل بر اساس مواردی که گفتید اصلاح شد .

هر كسي مي‌تواند كدي بنويسد كه يك كامپيوتر آن‌را درك كند. يك برنامه نويس خوب كدي را مي‌نويسد كه براي ساير همكارانش قابل درك باشد. (Martin Fowler) تماس: 2102-344-0933 { احمد خنیفر }

آخرین بازدید
    2019/06/25
    سپاس
    0
    سپاس شده
    99 در 36 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    با سلام مجدد و تشکر دوباره

درسته. ابتدا این دکمه رو ندیدم. ممنون

درسته. باتن رو که می زنیم سورت می کنه. ولی می دونید مشکل کجاست. همونطور که تو پست قبلی هم اشاره کردم؛ ولی دفعات بعد دیگه اینطور نیست. برای مثال وقتی خصوصیت اتو فیلتر رو برای سر ستون ها در جدول فعال می کنم و بعد جدول رو بر اساس شماره چک یا مبلغ و یا هر ستون دیگری به غیر از تاریخ چک سورت می کنم و بعد از اون می خوام دوباره جدول بر اساس تاریخ چک سورت بشه و ماکرو مورد نظر رو ران می کنم (دکمه باتن رو می زنم) دیگه جواب لازم رو نمی ده و سورت نمی کنه. در واقع و ساده تر بگم مشکل برای سورت مجدد هستش.نمی دونم چرا؟
    برای نمونه فایل شما رو که آتو فیلترش رو فعال کردم و آخرین بار بر اساس طبق شماره چک ها (ستون شماره چک جدول) جدول رو سورت کردم و طبق صحبت های بالا دیگه ماکرو عمل نمی کنه رو جهت مشاهده و بررسی آپلود کردم.
    با تشکر بسیار برای وقتی که میزارید

فایل اصلاح شده را ضمیمه کردم / ایراد رو پیدا کردم به عقل جن هم نمیرسه اما نصف روز وقتم رو گرفت تجربه خوبی بود

هر كسي مي‌تواند كدي بنويسد كه يك كامپيوتر آن‌را درك كند. يك برنامه نويس خوب كدي را مي‌نويسد كه براي ساير همكارانش قابل درك باشد. (Martin Fowler) تماس: 2102-344-0933 { احمد خنیفر }

7. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2020/08/27
    سپاس
    889
    سپاس شده
    153 در 90 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.khanifar نمایش پست ها
    فایل اصلاح شده را ضمیمه کردم / ایراد رو پیدا کردم به عقل جن هم نمیرسه اما نصف روز وقتم رو گرفت تجربه خوبی بود
    سلام و روز خوش
    ببخشید دیر جواب دادم. دسترسی به اینترنت نداشتم.
    ممنون که وقن گذاشتید و زحمت کشیدید.
    برای خودمم خیلی آزاردهنده و اعصاب خورد کن بود.
    با تشکر

آخرین بازدید
    2020/08/27
    سپاس
    889
    سپاس شده
    153 در 90 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام و روز خوش مجدد

فایل بر اساس مواردی که گفتید اصلاح شد .

من فایل رو بررسی کردم. ظاهراً مشکل هنوز ادامه داره. چه دردسری شده؟؟؟!!!! برای خودم واقعا جای تعجب داره.
    متاسفانه عمل سورت فقط برای ستون تاریخ چک صورت میگیره و مابقی ستون های دیگه جدول بدون تغییر باقی می مونند. به عبارت دیگه مکان سلول های ستون اف یا همون تاریخ چک تغییر می کنه ولی محل سلول های ستون های دیگه ثابت می مونه در حالیکه باید با تغییر محل سلول کل سلول های آن ستون نیز جابه جا شود.
    امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.
    با تشکر

آخرین بازدید
    2019/06/25
    سپاس
    0
    سپاس شده
    99 در 36 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام دوست عزیز
    اکنون در فایل اصلاح شده جدید هنگام سورت کردن کل سطر داده ها همراه با ستون f مرتب میشوند.
    یکی از اشکالاتی که بصورت اتفاقی متوجه شدم استفاده از فونت فارسی نامناسب بود که در هنگام تولید کد ماکرو در محیط vb دستورات را دچار اختلال میکرد برای فارسی کردن اعداد از طریق کنترل پنل ویندوزتان و اپشنهای خود اکسل استفاده کنید و برای فارسی نویسی عنوان جداول از فونتی مانند tahoma یا arial استفاده کنید

11. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2020/08/27
    سپاس
    889
    سپاس شده
    153 در 90 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام دوست عزیز
    اکنون در فایل اصلاح شده جدید هنگام سورت کردن کل سطر داده ها همراه با ستون f مرتب میشوند.
    یکی از اشکالاتی که بصورت اتفاقی متوجه شدم استفاده از فونت فارسی نامناسب بود که در هنگام تولید کد ماکرو در محیط vb دستورات را دچار اختلال میکرد برای فارسی کردن اعداد از طریق کنترل پنل ویندوزتان و اپشنهای خود اکسل استفاده کنید و برای فارسی نویسی عنوان جداول از فونتی مانند tahoma یا arial استفاده کنید
    با سلام و تشکر از زحماتتون
    منظورتون اینه که در ماکرو از فونت های نامبرده استفاده کنم یا اینکه خود جداول اکسل رو هم حتما باید با استفاده از فونت های بالا استفاده کنم. حقیقتش منظورتون رو متوجه نشدم.
    با تشکر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

علاقه مندی ها (Bookmarks)