صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: کمک در ماکرو اکسل

آخرین بازدید
    2013/02/12
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

RE: کمک در ماکرو اکسل

سلام به همه عزیزان
    ممنون از اینکه پیگیر این موضوع هستید
    از ته قلبم از همتون تشکر می کنم
    این موضوع خیلی برای من مهم هستش
    من فرمول نویسی در اکسل رو بلدم و باهاش یک سیستم فروش طراحی کردم که فوق العاده حرفه ای هستش
    حالا میخوام سی دی چاپ کنم و به تعداد زیادی بفروشمش واسه همین خیلی برام مهم هستش که از کپی رایتش جلوگیری بشه
    من برنامه نویسی یا به اصطلاح ماکرو نویسی در اکسل رو بلد نیستم
    یک شرکتی که قفل سخت افزاری میفروشد رفتم و گفتند که میشه قفل ها رو با اکسل از طریق ماکرو نویسی ادغام کرد
    منتها زمانیکه ماکرو اکسل فعال باشد اون قفل سخت افزاری امنیت رو برقرار می کنه ولی وقتی ماکرو غیر فعال بشه قفل دیگر کار نمی کنه و برنامه باز میشه
    ممنون میشم اگه در رابطه با این موضوع بیشتر توضیح بدین
    اگر کد خاصی دارد که باید در ماکرو نوشت در همین تاپیک بگوئید تا اون کد رو به اون شرکت بدم و ببینم میشه قفل سخت افزاری رو با اکسل ادغام کرد
    ممنون از همتون
    این مسئله خیلی برایم مهم است از همتون پیشاپیش تشکر می کنم

2.  

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

سلام
    دوست عزیز این چیزی که شما میگی مستلزم اینه برای cd ها قفل سخت افزاری بذارید که قابلیت کپی و رایت رو نداشته باشه ولی اگه بخواید مثلا برنامه شما فقط روی یک کامپیوتر قابل اجرا باشه این امکان هست که شماره سریال مادربورد رو با ماکرو بدست بیاری بعد کاربر شماره رو وارد میکنه در این صورت اگه فایل رو بخواد به کامپیوتر دیگه ای منتقل کنه شماره سریال مادر بورد مقایسه میشه و اگر یکی نبود فایل بسته خواهد شد

آخرین بازدید
    2013/02/12
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanparast
    سلام
    دوست عزیز شرمنده نتونستم جواب خوبی بدم ، فک میکنم لینک زیر بتونه کمکت کنه

http://www.lockxls.com/product.asp
    سلام به همگی ممنون از همتون
    با این نرم افزار قبلا هم کار کردم و واقعا عالیه ولی یک مشکلی داره اونم اینه که وقتی که طرف از من کد فعالسازی بگیره برنامه اجرا میشه ولی وقتی که ویندوز کامپیوترش رو عوش میکنه و دوباره میخواد فایل اکسل رو باز کنه بازم فایل اکسل رمز عبور میخواد که اگه طرف کد قبلی رو که برای فعالسازی از من گرفته وارد برنامه کنه اجرا نمیشه چرا اینجوریه؟

چون که زمانیکه برای اولین بار اجرا میکنه یک پنجره باز میشه که یک کد 16رقمی نمایش داده میشه این کد بر اساس سخت افزار کامپیوترش هست ، این کد بعضی اوقات متغیر میشه
    یعنی وقتی ویندوز عوض میشه این کد 16رقمی هم عوض میشه
    ممنون میشم اگه کسی بتونه من رو راهنمایی کنه[hr]
    سلام
    دوست عزیز این چیزی که شما میگی مستلزم اینه برای cd ها قفل سخت افزاری بذارید که قابلیت کپی و رایت رو نداشته باشه ولی اگه بخواید مثلا برنامه شما فقط روی یک کامپیوتر قابل اجرا باشه این امکان هست که شماره سریال مادربورد رو با ماکرو بدست بیاری بعد کاربر شماره رو وارد میکنه در این صورت اگه فایل رو بخواد به کامپیوتر دیگه ای منتقل کنه شماره سریال مادر بورد مقایسه میشه و اگر یکی نبود فایل بسته خواهد شد
    سلام دوست گرامی
    اگه بخواهم روی سی دی قفل سخت افزاری بزارم اونوقت چه جوری اطلاعات جدیدی روی برنامه ای که طراحی کردم وارد کنم و ذخیره کنم
    با تشکر

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

بروز کردن فایل با قفل سی دی چه ربطی داره ، هر نرم افزاری که طراحی میشه بعد از مدتی با ورژن جدید تکثیر میشه منظور شمارو نفهمیدم چه ارتباطی بین بروز رسانی برنامه و سی دی هست

آخرین بازدید
    2013/02/12
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

12345[hr]
    بروز کردن فایل با قفل سی دی چه ربطی داره ، هر نرم افزاری که طراحی میشه بعد از مدتی با ورژن جدید تکثیر میشه منظور شمارو نفهمیدم چه ارتباطی بین بروز رسانی برنامه و سی دی هست
    مرسی دوست عزیز که پیگیر هستید
    گام به گام میرم جلو
    من با اکسل سیستم فروش طراحی کردم
    با نرم افزار lockxls روش قفل نرم افزاری گذاشتم
    یعنی اینکه فایل اکسلم رو بهش معرفی کردم و بهش یک کد منحصر به فرد دادم
    حال شخصی این فایل اکسل فروش رو از من خریداری میکنه
    بعد اجرا میکنه ، وقتی اجرا میکنه یک پنجره باز میشه
    داخل پنجره 2تا کادر هستش
    کادر اول یک کد 16رقمی هستش که بر اساس سخت افزار کامپیوتر طرف هستش که این کد بر اساس مادربورد سی پی یو و هارد هستش
    این کد 16رقمی ترکیب سخت افزار طرف و کد منحصر به فردی که من زمان قفل گذاری برای برنامه تعریف کردم هستش
    سپس این کد 16رقمی رو برای من میفرسته و من این کد رو با کد منحصر به فرد وارد نرم افزار میکنم و یک کد نرم افزار lockxls به من میده و من این کد رو به مشتری میدم و طرف هم وارد کادر دوم میکنه و برنامه اجرا میشه
    حالا وقتی که طرف ویندوز کامپیوتر خودش رو عوض میکنه و بعدش برنامه رو اجرا میکنه باز برنامه رمز عبور میخواد و اینبار اون کد 16 رقمی با سری قبلی فرق میکنه
    وقتی هم که کد 16 رقمی فرق کنه ، دیگه کدی را که من برایش فرستاده بودم رو اگه بخواد وارد کادر دوم بکنه عمل نمی کنه
    مرسی

آخرین بازدید
    2012/07/09
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام
    دوست عزیز شرمنده نتونستم جواب خوبی بدم ، فک میکنم لینک زیر بتونه کمکت کنه

http://www.lockxls.com/product.asp
    سلام دوست عزیز.من این نرم افزارو دارم ولی نمیدونم چطوری بایدباهاش کارکرد.ممنون میشم بزرگواری کنی به یه طریقی توضیح بدی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

علاقه مندی ها (Bookmarks)