سلام خدمت دوستان صنایعی

نکته ای رو میخواستم مطرح کنم که روی سخنم بیشتر با دوستان صنایعی هست، شاید هیچ رشته ای به اندازه رشته ما با اکسل سرو کار نداشته باشه به همین دلیل هم تو این سایت دوستان هم رشته ای تو اکثریت هستند و بنا به نوع کارشون اکثر دوستانی هم که مهارت بالایی در اکسل دارند رشتشون صنایع هست که بنده هم به عنوان عضو کوچیکی تو این سایت از محضر این اساتید بزرگوار استفاده میکنم ، بنا به تجربه کمی که دارم به نظرم رسیده بود که تو بخش کاربرد اکسل تو مهندسی صنایع به جایگاه این نرم افزار تو فیلد های مختلف مهندسی صنایع پرداخته بشه که تالار جنبه آموزشی هم به خودش بگیره و صرفا به رفع اشکال و پاسخ به سوالات پرداخته نشده باشه، به همین دلیل با تجربه و دانش کمی که تو این زمینه داشتم سعی کردم در هر زمینه ای فتح بابی شده باشه جهت ارائه مطالب آموزشی و اینکه تجربیات دوستان در زمینه اکسل و مهندسی صنایع ارائه بشه تا دوستانی که تازه فارغ التحصیل شدن و یا تازه وارد بازار کار شدن از ایده ها و آموزش های مطرح شده استفاده کنند ، بنده با توجه به وقت و دانشی کمی که داشتم قدم های کوچیکی برداشتم که به هیچ وجه قابل مقایسه با مهارت سایر اساتید نیست، انتظار میرفت دوستانی که تجربیات بهتر و مهارت بالاتری دارند و خوشبختانه اکثرا هم صنایع خوندن این مباحث رو ادامه بدن ولی این اتفاق نیفتاد ، شاید عده ای بر این عقیده باشن که لزومی نداره دانشمون رو مجانا در اختیار دیگران قرار بدیم خب این نظر هم محترمه ولی بنا به آموخته های مذهبی میشه بخشی از این دانش رو به عنوان زکات علم ارائه داد.
با پوزش بخاطر طولانی شدن مطلب:blush:
اخطار: این یک موضوع قدیمی است
به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.