نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: قابل توجه دوستان صنایعی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

قابل توجه دوستان صنایعی

سلام خدمت دوستان صنایعی

نکته ای رو میخواستم مطرح کنم که روی سخنم بیشتر با دوستان صنایعی هست، شاید هیچ رشته ای به اندازه رشته ما با اکسل سرو کار نداشته باشه به همین دلیل هم تو این سایت دوستان هم رشته ای تو اکثریت هستند و بنا به نوع کارشون اکثر دوستانی هم که مهارت بالایی در اکسل دارند رشتشون صنایع هست که بنده هم به عنوان عضو کوچیکی تو این سایت از محضر این اساتید بزرگوار استفاده میکنم ، بنا به تجربه کمی که دارم به نظرم رسیده بود که تو بخش کاربرد اکسل تو مهندسی صنایع به جایگاه این نرم افزار تو فیلد های مختلف مهندسی صنایع پرداخته بشه که تالار جنبه آموزشی هم به خودش بگیره و صرفا به رفع اشکال و پاسخ به سوالات پرداخته نشده باشه، به همین دلیل با تجربه و دانش کمی که تو این زمینه داشتم سعی کردم در هر زمینه ای فتح بابی شده باشه جهت ارائه مطالب آموزشی و اینکه تجربیات دوستان در زمینه اکسل و مهندسی صنایع ارائه بشه تا دوستانی که تازه فارغ التحصیل شدن و یا تازه وارد بازار کار شدن از ایده ها و آموزش های مطرح شده استفاده کنند ، بنده با توجه به وقت و دانشی کمی که داشتم قدم های کوچیکی برداشتم که به هیچ وجه قابل مقایسه با مهارت سایر اساتید نیست، انتظار میرفت دوستانی که تجربیات بهتر و مهارت بالاتری دارند و خوشبختانه اکثرا هم صنایع خوندن این مباحث رو ادامه بدن ولی این اتفاق نیفتاد ، شاید عده ای بر این عقیده باشن که لزومی نداره دانشمون رو مجانا در اختیار دیگران قرار بدیم خب این نظر هم محترمه ولی بنا به آموخته های مذهبی میشه بخشی از این دانش رو به عنوان زکات علم ارائه داد.
    با پوزش بخاطر طولانی شدن مطلب:blush:
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

آخرین بازدید
    2015/10/20
    سپاس
    216
    سپاس شده
    231 در 76 پست
    تعیین سطح نشده است

RE: قابل توجه دوستان صنایعی

سلام
    با تشکر از آقای وطن پرست ، باهاشون موافق هستم اکثر کسایی که تازه عضو شدن سوالای تکراری میپرسن که قبلا بارها و بارها جواب داده شده این باعث میشه افراد قدیمی تر چیز جدیدی برای یادگیری و یا ارائه نداشته باشن بعد هم کم کم دیگه با تالار نمیان که باعث میشه اعضای ماهرتر و باسابقه تر رو از دست بدیم

آخرین بازدید
    2022/06/28
    سپاس
    0
    سپاس شده
    119 در 53 پست
    تعیین سطح نشده است

من هم به عنوان یک مهندس صنابع که از دوستان چیزای زیادی یاد گرفتم خیلی دوست دارم که این اتفاق در این تالار بیفته.
    یک مهندس صنایع باید کاملا به اکسل مسلط باشه. چرا؟! چون یک ابزار بسیار قوی هست واسش، خیلی از کاراشو میتونه با اون انجام بده! خیلی منعطف هست و خیلی راحت برای کار کردن.

اینکه چطور این اتفاق بیافته رو به دوش مدیر تالار میزارم. اما باید این اتفاق بیافته.
    دوستانی که بیشتر در محیط کارخانجات و شرکت ها با داده های واقعی سرو کار دارند و مساله های جدی دارند مساله هاشون رو اینجا مطرح کنند تا هر کسی که میتونه در حد توان خودش جوابگو باشه. من هم در حد توانم خواهم بود.

آخرین بازدید
    2016/07/05
    سپاس
    9
    سپاس شده
    28 در 15 پست
    تعیین سطح نشده است

[align=justify]با سلام
    حقیقتش رو بخواهید هدف من از راه اندازی این سایت همین بود.
    یعنی اینکه دانش و تجربه ای رو که به دست آوردم رو در اختیار بقیه کاربران قرار بدم.
    مطالب رو سعی کردم خیلی ساده و کاربردی و در حد معرفی بیان بکنم و اصلا هدفم این نیست که وارد تمام جزئیات مطلب بشم.در واقع هدفم اینکه کاربرد برنامه رو بگم نه آموزش کامل اون رو.
    خوشحال میشم هر کس تونست در زمینه آفیس به من کمک بکنه.مهم نیست چه رشته ای دارید و چقدر وقت دارید حتی اگر در ماه یا در سال یک مقاله از تجربه شخصی خود را بیان کنید کفایت می کند و کمک بزرگی به کاربران فارسی زبان خواهید کرد.بد نیست این متن رو بخونید و بدونید که چرا آفیس رو انتخاب کردم (بیشتر تجربه شخصی ام در فرایند یادگیری اکسل مد نظرم برای این تاپیک هست)

20 درصد معرفی و آموزش برنامه های آفیس 80 درصد مشکلات فارسی زبانان را حل خواهد کرد.(یک جورایی قانون پارتو)چون خیلی ها با توانایی های ابزار های آفیس آشنایی ندارند و واقعا نمی دونن چطور در زندگی روزمره از اون استفاده بکنم.

البته من صحبت دوستمون مرتضی رو قبول دارم که ابزار های آفیس خیلی حرفه ای نیستند و به درد کارهای حرفه ای هم نمی خورند(چون فلسفه خلق آفیس هم کمک به همه افراد بوده نه افراد خاص)ولی شما در ایران کامپیوتری را پیدا می کنید که روی آن آفیس نصب نشده باشد؟

در مورد سوالات تکراری باید عرض کنم که بنده چند سال پیش مدیر یکی از تالار های شلوغ فارسی زبان بودم و کارم فقط این بود که تاپیک های مشابه رو ادغام بکنم و اصلا در کمک به بقیه کاربران نقشی نداشتم و این کار به عهده بقیه مدیران همان بخش بود.امیدوارم همین اتفاق هم برای این تالار بیفتد.

هر کس از دوستان تمایل داشت می تونه در سایت عضو بشه و یوزرش رو برام ایمیل بکنه تا تغییر کاربری به نویسنده بدم تا خودش مطلب خودش رو در سایت منتشر بکنه.مهم این هست که شما به هم وطنان خود کاربرد یک ابزار یا فرمول را یاد دادید.حتی یک مقاله شما از تجربه شخصیتان کافی هست.(مهم نیست که چه شغلی دارید و حتی مهم نیست که سواد دانشگاهی داشته باشید.چون وقتی می فهمییم که برنده جایزه اکسل مایکروسافت یک دختر 15 ساله میشه واقعا مهم نیست که در چه مرتبه و چه دانشی هستید مهم این هست که سواد خواندن و نوشتن داشته باشید.)

با تشکر
    [/align]

آخرین بازدید
    2019/07/30
    سپاس
    11
    سپاس شده
    85 در 32 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام من بیشتر تو زمینه vba کار می کنم و خیلی دوستان خوب و مسلطی این جا پیدا کردم دلم میخواست یه کتاب کامل تو vbaترجمه شده تو اکسل بود چیز هایی که یاد گرفتم رو عمدتا از هلپ و سایت های زبان اصلی و روش کار من هم تحلیل برنامه های نوشته شده به صورت خط به خط بوده هر جا یه کلمه کلید

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

با تشکر از همه دوستان بخصوص آقای داوری واقعا جای خوشحالی هست که شخصی مثل آقای داوری تو این سایت حضور داره از بقیه دوستان هم متشکرم به نظرم هر کس بنا به وقتی که داره و تجربه ای که در هرزمینه ای مرتبط یا اکسل داره مطرح کنه دوستانی مثل آقایان چراغی ، ذبیحی ، قلی زاده، گرجی ، اسماعیل(eysoo ) و خانم ها شایسته و خاکزاد و سایر دوستانی که از اساتید هستن و ذهنم یاری نمیکنه، تجربیات رو در حد توضیح یا case study مطرح کنن تعارفات رو هم بی خیال بشن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)