نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: 2 سوال در رابطه با ورود اطلاعات به فرم

آخرین بازدید
    2019/12/17
    سپاس
    41
    سپاس شده
    100 در 53 پست
    سطح اکسل
    41.00 %

2 سوال در رابطه با ورود اطلاعات به فرم

سلام
    من تو یه برنامه یه فرم دارم که باید اطلاعاتی رو که از جاهای دیگه خارج اکسل کپی و اونجا پیست کنم ولی 2 مشکل

1 - چرا توی فرم کلیک راست کار نمیکنه و باید حتمآ ctrl+v رو بزنم ؟

2 - این فرمی که گفتم ورودیهای زیادی داره و برای ورود اطلاعات باید هی برم به مرورگر- کپی -. و برگردم به اکسل . آیا راهی هست که تو سیستم چند نا کلیپ بورد همزمان داشته باشیم که بشه اول همه داده ها رو کپی کنیم بعد توی اکسل دونه دونه پیست کنیم ؟
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.
    پاسخ مورد نظر براي اين تاپيك ارسال شده است.

2.  

آخرین بازدید
    40 دقیقه پیش
    سپاس
    8,924
    سپاس شده
    10,583 در 3,742 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط كامران نمایش پست ها
    سلام
    من تو یه برنامه یه فرم دارم که باید اطلاعاتی رو که از جاهای دیگه خارج اکسل کپی و اونجا پیست کنم ولی 2 مشکل

1 - چرا توی فرم کلیک راست کار نمیکنه و باید حتمآ ctrl+v رو بزنم ؟

2 - این فرمی که گفتم ورودیهای زیادی داره و برای ورود اطلاعات باید هی برم به مرورگر- کپی -. و برگردم به اکسل . آیا راهی هست که تو سیستم چند نا کلیپ بورد همزمان داشته باشیم که بشه اول همه داده ها رو کپی کنیم بعد توی اکسل دونه دونه پیست کنیم ؟

سلام دوست عزيز
    براي يوزرفرم شما ميتونين منوي راست كليك تعريف كنيد. يكم پيچيدس ولي امكان پذيره

براي مورد دومتون با توجه به برداشتي كه كردم شما ميتونين در يك شيت با ابزارهاي گروه Get External Data ( از تب Data ) اطلاعات اون صفحه رو فراخواني كنيد و با كدنويسي مشخص كنيد كه مثلا مقدار سلول A2 بره در Textbox3 قرار بگيره و الي آخر

4. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2019/12/17
    سپاس
    41
    سپاس شده
    100 در 53 پست
    سطح اکسل
    41.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ghasemiyan نمایش پست ها

سلام دوست عزيز
    براي يوزرفرم شما ميتونين منوي راست كليك تعريف كنيد. يكم پيچيدس ولي امكان پذيره

براي مورد دومتون با توجه به برداشتي كه كردم شما ميتونين در يك شيت با ابزارهاي گروه Get External Data ( از تب Data ) اطلاعات اون صفحه رو فراخواني كنيد و با كدنويسي مشخص كنيد كه مثلا مقدار سلول A2 بره در Textbox3 قرار بگيره و الي آخر
    میشه دومیشو توضیح بدبد چون من چند باری اطلاعات از صفحه های اینترنت بطور اتوماتیک گرفتم ولی اینی که میگم تو یه صفحه نیست از جاهای مختلف باید داده بیاد تو یه شیت (هر سلول مال یه جائیه)

آخرین بازدید
    40 دقیقه پیش
    سپاس
    8,924
    سپاس شده
    10,583 در 3,742 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

میشه دومیشو توضیح بدبد چون من چند باری اطلاعات از صفحه های اینترنت بطور اتوماتیک گرفتم ولی اینی که میگم تو یه صفحه نیست از جاهای مختلف باید داده بیاد تو یه شیت (هر سلول مال یه جائیه)

خب پس تجربشو داريد. وقتي شما از يك صفحه اطلاعات ميگيريد دليل نميشه كه نتونين از صفحه ديگه اي اطلاعات ديگه اي بگيريد. شما ميتونين از n تا منبع اطلاعات بگيريد. وقتي جاي هر داده مشخص شد بعد خيلي راحت ميتونين به اون سلول رفرنس بدين و اطلاعاتشو همونطور كه گفتم استخراج كنيد

آخرین بازدید
    2019/12/17
    سپاس
    41
    سپاس شده
    100 در 53 پست
    سطح اکسل
    41.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ghasemiyan نمایش پست ها

خب پس تجربشو داريد. وقتي شما از يك صفحه اطلاعات ميگيريد دليل نميشه كه نتونين از صفحه ديگه اي اطلاعات ديگه اي بگيريد. شما ميتونين از n تا منبع اطلاعات بگيريد. وقتي جاي هر داده مشخص شد بعد خيلي راحت ميتونين به اون سلول رفرنس بدين و اطلاعاتشو همونطور كه گفتم استخراج كنيد
    موردی که هست اینه که برای لینک دادن به صفحات اینترنتی باید در جدول باز شده کنار اطلاعاتی که میخوایم فلش زرد رنگ رو بزنیم ولی بعضی سایتها اونجائی که اطلاعاتشو میخوایم فلشه رو نداره

بعنوان مثال شما لطفا برید به سایت مثلا http://www.varzesh3.com و کوشش کنید جدول لیگ رو داخل اکسل بکشید

آخرین بازدید
    40 دقیقه پیش
    سپاس
    8,924
    سپاس شده
    10,583 در 3,742 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

موردی که هست اینه که برای لینک دادن به صفحات اینترنتی باید در جدول باز شده کنار اطلاعاتی که میخوایم فلش زرد رنگ رو بزنیم ولی بعضی سایتها اونجائی که اطلاعاتشو میخوایم فلشه رو نداره

بعنوان مثال شما لطفا برید به سایت مثلا http://www.varzesh3.com و کوشش کنید جدول لیگ رو داخل اکسل بکشید
    اگر از آفیس ۲۰۱۶ استفاده کنید یک قابلیت فوق العاده ای بهش اضافه شده به نام Query که در همون تب Data هست. قابلیت های خیلی خیلی خوبی داره. من یک نمونه رو براتون عکس گرفتم ملاحظه بفرمایید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  Untitled.png
مشاهده: 14
حجم:  36.2 کیلو بایت

9. سپاس ها (1)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

علاقه مندی ها (Bookmarks)