نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: محاسبه حقوق و دستمزد

آخرین بازدید
    2020/01/04
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

محاسبه حقوق و دستمزد

با سلام خدمت دوستان واساتید
    1. به چه صورت میتونم در یک شیت با زدن مثلا کد پرسنلی از شیت دیگه ای که اطلاعات پایه در آن قرار دارد، کل مشخصات مربوط به کارمند را فراخوانی کنم؟

2. چه طور میشه در یک شیت یه ناحیه که حاوی فرمول هست رو قفل کرد در حالی که نواحی دیگر قفل نباشن و هر کاربری بتونه در آن اطلاعات وارد کنه ؟ تشکر فراورن

لینک دانلود : http://uplod.ir/ownlez7luv2t/_______________________91.xlsx.htm
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

komeilex
    مهمان

RE: محاسبه حقوق و دستمزد

سلام بر شما دوست عزیز.
    مواردی که گفتین به وفور تو تالار در موردشون بحث شده.
    1_ با vlookup این کارو انجام بدین
    2_ یه سر به لینک زیر بزنین:
    http://forum.exceliran.com/thread-1465.html?highlight=%D9%82%D9%81%D9%84+%DA%A9%D8%B 1%D8%AF%D9%86

آخرین بازدید
    2020/01/04
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

قفل کردن سلول ها وناحیه ها

با سلا م خدمت دوستان

1.من مثلا در سلول C1 عبارت A1+B1 = را قرار دادم و این کارو تا سطر 10 ادامه دادم .و ناحیه ی c1:c10 را قفل کردم ،حالا وقتی در ناحیه A1:A10 عدد وارد میکنم نتیجه C تغییر نمیکنه؟

2.چه طور میتونم فرمول داخل سلول هایی که حاوی فرمول هستن رو مخفی کنم تا دیگر کاربران نتوانند آن را تغییر و مشاهده کنند ؟

3.در سایت چه طورمیشه درباره مو ضوعی که ممکنه قبلا راجع به آن بحث شده باشه ،جسچو کرد ؟

با تشکر فراوان

komeilex
    مهمان

[align=justify]سلام دوست عزیز. کامل توضیح داده شده بود تو لینکی که تو پاسخ قبلی براتون قرار دادم ولی مجددا توضیح می دم. شما ابتدا کل سل ها رو انتخاب کن و بعد راست کلیک کن و از Format cell گزینه Protection رو انتخاب کن و تیک lock و hidden رو در حالت غیر فعال قرار بده. بعدش ناحیه مورد نظرت رو انتخاب کن و از همون مسیر قبلی برو و این بار تیک lock و hidden رو فعال کن. حالا مسیر زیر رو برو:
    Review>>changes>>protect sheet
    ازت پسورد می خواد که اگه بدی حله. اینم فایل نمونه:
    [/align]
    [attachment=860]
    [align=justify]در مورد جستجو هم کافیه که تب جستجو درست بالای همین تالار رو انتخاب کنی و کلمه مورد نظر خودت رو بنویسی و تو تمام ارسال ها جستجو کنی. مثلا برای همین سوال خودتون کافی بود تو قسمت جستجو و جستجو براساس کلمات کلیدی می نوشتی"قفل کردن سل"[/align]
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

آخرین بازدید
    2020/01/04
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

استاد گرامی همه ی این کار هارو کردم و جواب داده (یعنی محدوده حاوی فرمول قفل شده) ولی خواسته من این نیست.

من میخوام سلولی که فرمول داره وقفل شده ازش در محاسبات بعدی استفاده کنم بدون باز کردن قفل (a1=c1+سلول قفل شده )

با تشکر از زحمات شما بزرگوارن : )

komeilex
    مهمان

خوب دوست عزیز این که مشکلی نداره. تو فایلی که قرار دادم مگه شما نمی تونین از c1:c10 استفاده کنین؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

حقوق و دستمزد site:exceliran.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)