نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فایل ارزیابی فردی برای دانلود! (برای افرادی که وقتشون براشون ارزش داره!)

آخرین بازدید
    2016/04/09
    سپاس
    0
    سپاس شده
    17 در 4 پست
    تعیین سطح نشده است

mahyarabidi به Yahoo ارسال پیام

Wink فایل ارزیابی فردی برای دانلود! (برای افرادی که وقتشون براشون ارزش داره!)

سلام دوستان عزیز!

Ingvar Kamprad مؤسس کارخانه IKEA که جزو 5 مرد ثروتمند و موفق دنیا هستش در یکی از سخنرانی هاش گفته بود که:

You can do so much in 10 minutes' time. Ten minutes, once gone, are gone for good.. Divide your life into 10-minute units and sacrifice as few of them as possible in meaningless activity.
    شما در 10 دقیقه خیلی کارها می تونید انجام بدید. 10 دقیقه وقتی که گذشت، بهتره که برای چیزهای خوب و مفید گذشته باشه! زندگی تون رو به واحدهای 10 دقیقه ای تبدیل کنید و تا جای ممکن فعالیت های زائد را از بین ببرید.

من هم چون به این آقا خیلی ارادت دارم تصمیم گرفتم به نصیحتش گوش بدم و از روز خودم به بهترین شکل استفاده کنم! :exclamation:
    واسه همین یه فایل تهیه کردم که خیلی به من کمک می کنه تو برنامه ریزی های روزانه ام و این که هر روز و هر ماه چقدر برام مفید هستش!

این فایل رو برای شما هم گذاشتم دانلود کنین و امیدوارم تو زندگی شما هم تاثیر بذاره! :blush:

[size=medium]دانلود فایل[/size]
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
    توضیحات فایل:
    ◘ شیت اول به صورت TEST قرار داده شده تا فرمولها و Data Validation ها و استفاده از Conditional Formatting ها رو به خوبی مشاهده کنین!
    ◘ شیت های بعدی رو کپی کردم و جاهایی که باید قفل می شد رو قفل کردم که موقع استفاده به هم نریزه و بتونین به خوبی ازش استفاده کنین! در موقع لزوم می تونین شیت ها رو کپی کنین.
    ◘ برای مشاهده Data Validation بر روی سلول مورد نظر رفته و از تب Data> Data Validation اقدام نمایید
    ◘ در ستون فعالیت های روزانه validation به این صورت است که هیچ سطری خالی نماند
    ◘ در ستون وزن ، اعداد بین 0 و 1 بوده و تا زمانی که فعالیتی وارد نشده باشد نمی توان وزن تعریف کرد
    ◘ در ستون هایی که تاریخ روزانه دارد، می توان میزان رضایت خود از هر فعالیت را به صورت درصد وارد کرد و با استفاده از Conditional Formatting آیکون های مناسب نمایش داده می شود.
    ◘ در سطر های پایینی نیز میزان رضایت از خود در هر روز مشخص است! به فرمول استفاده شده در این سطر دقت کنید.
    در این سطر از فرمول SUMPRODUCT استفاده شده که از فایل help اکسل ، می توانید اطلاعات کامل تری در مورد استفاده آن مشاهده کنید. نکته مهم استفاده از فرمول SUMIF(G2:G13,"<>",$C$2:$C$13)=0 در فرمول اصلی می باشد تا SUMPRODUCT خانه های خالی را در محاسبات به حساب نیاورد.
    ◘ در سلول A15 نیز هم از Conditional Formatting و هم از if های تو در تو استفاده شده است.
    درسته که فایل ساده ای هستش، ولی من تونستم با همین فایل زندگی ام رو تا حد زیادی هدفمند کنم. امیدوارم به درد شما هم بخوره!:blush:
    ♠ اگه سوال یا پیشنهادی داشتین لطفا دریغ نکنید! ممنون

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)