نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل با اکسل

آخرین بازدید
    2012/12/04
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

مشکل با اکسل

دوستان سلام من آفیس 2010 نصب کردم قبلا مشکلی باهاش نداشتم اما الان موقع باز کردنش 2تا پیام میده که نفهمیدم واسه چیه کسی میتونه کمکم کنه تصویر پیامها رو براتون میزارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

آخرین بازدید
    2021/10/16
    سپاس
    3
    سپاس شده
    8 در 8 پست
    سطح اکسل
    42.00 %

RE: مشکل با اکسل

والا تا اونجایی که من فهمیدم احتمالا شما یه فایلی رو باز میکنید که در اون یک "ماکرو" نوشته شده .... و اسمش هم همونطور که در عکس دوم مشخصه onload هستش.....

وقتی فایل رو باز کردی alt+f11 رو بزن ، برانامه ویژوال بیسک باز میشه ، در پنجره سمت چپ در منوی module احتمالا قسمتی وجود دارد به اسم onload ...که اگه پاکش کنی احتمالا مشکلت حل میشه.....

آخرین بازدید
    2012/12/04
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

RE: مشکل با اکسل

نقل قول نوشته اصلی توسط 1q2w3e4rr
    والا تا اونجایی که من فهمیدم احتمالا شما یه فایلی رو باز میکنید که در اون یک "ماکرو" نوشته شده .... و اسمش هم همونطور که در عکس دوم مشخصه onload هستش.....

وقتی فایل رو باز کردی alt+f11 رو بزن ، برانامه ویژوال بیسک باز میشه ، در پنجره سمت چپ در منوی module احتمالا قسمتی وجود دارد به اسم onload ...که اگه پاکش کنی احتمالا مشکلت حل میشه.....
    من alt+f11 رو زدم چیزی باز نشد !!! نه من از ماکرو استفاده نمیکنم تازگی ها ویندوزم رو عوض کردم و الان که آفیس رو ریختم این مشکل پیش اومده و فرقی نمیکنه کدوم نرم افزارو باز کنم تو ورد و اکسل و پاور و... تو همشون همین پیغام هم هنگام ورود و هم هنگام خروج ظاهر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

علاقه مندی ها (Bookmarks)