نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: یوزرفرم

آخرین بازدید
    2013/04/27
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 2 پست
    تعیین سطح نشده است

یوزرفرم

با درود
    در فایل پیوست شده چطور باید هر text box را به سل مربوط به خودش لینک کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوم اینکه آیا میشه کالاها رو به صورت ثابت به فرم معرفی کرد که به ترتیب بعد از وارد کردن اولین کالا و وارد کرده داده های اون، شماره کالای بعد اورده بشه و ما فقط ایستگاه ها رو وارد کنیم؟

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=3abed5b61f31aa6fff68ae9db5a86a73

سپاس
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

آخرین بازدید
    2013/05/26
    سپاس
    0
    سپاس شده
    19 در 14 پست
    تعیین سطح نشده است

RE: یوزرفرم

یعنی میخواهید که هر بار کالای جدید که وارد می کنیم شماره را خودش اتومات وارد کنه و بعلاوه این سه سطر هم به صورت یک درمیان تکرار بشه بلهمیشه ولی کد کالا از یک نظم منطقی باید پیروی کنه یا ما کل کد ها را در یک شیت بدیم و بعد از کمبو باکس انرا انتخاب کنیم و لی این روش وارد کردن داده ها مطابق با اصول طراحی پایگاه داده نیست چون الزامی نداره هر بار تیتر ها تکرار بشه مگر این که دلیل خاصی داشته باشهو منطقی باشه

آخرین بازدید
    2022/06/26
    سپاس
    1,566
    سپاس شده
    3,182 در 795 پست
    سطح اکسل
    84.00 %

با درود
    قزاز نبود به این زودیا برگردم اما................
    یه توصیه که نمیدونم چرا بهش توجه نمبشه تو کشور ما . واسه کارای بزرگ برنامه ریزی می خوایم.
    پازل ها رو باید کنار هم چید تا یه برنامه خوب درست بشه.
    اول از همه همه گزینه ها 5 تا ایستگاه دارن . خوب چرا یه جدول درست درمون زیر هم نداشته باشیم با یه ستون برای نام کالا.
    2- اینکه شماره کالا خودکار وارد بشه . سرکار خانم درست فرمودند . باید یه قانون ریاضی بینشون برقرار باشه. یا از یه لیست از قبل اماده شده با کمبو استفاده کنیم.

برای شروع هر کاری تو زندگی نه فقط اکسل یه plane داشته باش. مثلا من مخوام تا 3 سال دیگه کانادا باشم خوب چیا با این اوضاء اقتصادی باید داشته باشمو زبان. و ........ اینارو به پازل ریز تبدیل میکنم و بعدش کنار هم میچینم تا بشه یه چیز درست.

برای کار شما هم ابتدا یه جدول که در بر گیرنده تمام نیاز های اینده برنامت هست اماده کن. که وقتی وسط برنامه رسیدی به مشکل بر نخورد.. همه اینها رو هم فقط یه سخن برادرانه به داداش گلم بود از دستم دلگیر نشیا. جدولتو اماده و در مورد پازل ها ف کن و دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن

آخرین بازدید
    2013/04/27
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 2 پست
    تعیین سطح نشده است

[align=justify]دوست عزیزم آقای اسماعیلی بسیار خوشحال و سپاسگزارم که راهنمایی فرمودید. شاید بهتر بود با این فرمت جدید براتون می فرستادم. من همه کارهای مربوط به این داده ها و فرمها رو انجام داده ام و همه برنامه آماده است. فقط نمی دونم چطور باید هر کادر یا تکست باکس رو به محل خودش ارجاع بدم یا لینک کنم یا هر چیز دیگه. اگه کدی یا چیزی داره نمی دونم. آخه برنامه نویسی کار نکرده ام. در ین مورد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. چشم همه دستورات شما رو به کار خواهم بست. باز هم سپاسگزارم.

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=16e0ccdc4d3795b9ab6338fde8cbb0cf[/align]

آخرین بازدید
    2022/06/26
    سپاس
    1,566
    سپاس شده
    3,182 در 795 پست
    سطح اکسل
    84.00 %

با درود

پیام جان یه نمونه فایل از همون فایلت اماده کردم . یه نگاه بنداز. از دوستانم میخوام یه نگاه بندازن و اگه موردی میبینن اظافه کنن. شماره کالارو هم باید وارد کنن خودشون. چونمنظورشون رو از 10-15 نفهمیدم. یعنی میخوان 10 بزنن بعد ........والا نگرفتم اینو. اما اگر میخوان به شماره کالا یه عدد خاص اظافه بشه و دومی پدید بیاد و بهمین منوال میشه. اما خوب در کل فایل ما داره بر اساس شماره کالا وارد میشه یعنی در واقع فاکتور منحصر به فردمون که اگه تکراری وارد کنیم پیام میده که این مورد قبلا وجود داره. اگر موردی رو هم وارد نکنیم میگه اطلاعات تکمیل نیست و اگرم چک باکس رو تیک کنیم اطلاعان پس از ثبت پاک میشه و فرم واسه ورودی بعدی اماده میشه. دکمه ضربدر قرمز غیر فعال شده و فقط با دکمه خروج فرم بسته میشه.

لینک دانلود:
    http://uplod.ir/e3qhd1hgg9zt/version_1.rar.htm

[hr]
    توابع فارسی رو هم به فایلت اطظافه کردم هر جا خواستی میتونی ازش استفاده کنی. اگر فرمت از نظر ظاهری مشکل داره بنده جلو جلو معذرت میخوام

آخرین بازدید
    2013/04/27
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 2 پست
    تعیین سطح نشده است

امین عزیزم بسیار زیبا و عالی بود. فقط یک مورد مونده که اگه ایمیلت رو لطف کنی من خصوصی برات بفرستم ممنون میشم. آخه فایلش رو به دلایلی نمیخوام در سایت بذارم.
    سپاسگزارم دوستم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)