[size=medium][size=large][size=medium]با سلام و روز خوش

ما یک سلول داریم که از حاصل یک سری اعمال ریاضی و یا توابع دیگر در سلول یا سلول های دیگر، عددی در آن بدست آمده است. حال وقتی f2 را میزنم و به داخل سلول می رویم فرمول درج شده در آن سلول را نشان می دهد. حال من می خواهم در سلول بعدی از تابع یا دستوری استفاده کنم که مقدار عددی سلول مورد نظر را هم در داخل سلول نمایش بدهد (نه فرمول داده شده). چرا؟ چون برای مثال میخواهم از سلول مورد نظر همان اعداد را جایی دیگر در داخل اکسل و یا برنامه ای دیگر کپی کنم و در این صورت نمی توانم این کار را انجام دهم.

مثال: سلول a1=3 سلول b1=2 سلول c1=a1*b1 درنتیجه سلول c1=6
در حالت عادی عدد 6 در سلول c3 نشان داده می شود. حال من می خوام خود عدد 6 را کپی کنم. وقتی f2 میزنم یا دوبار کلیک می کنم و به داخل سلول می روم دیگر 6 را نشان نمی دهد بلکه a1*b1 را نمایش میدهد. درصورتیکه من می خواهم تابعی باشد که در سلول بعدی مقدار عددی سلول c1 را هم در ظاهر و هم در داخل 6 نمایش دهد.

با تشکر از شما. دلیل طولانی شدن و یا گنگ توضیح دادن من را ببخشید.[/size][/size][/size]
اخطار: این یک موضوع قدیمی است
به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.