نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: برداشت ها از کلاس اکسل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

آخرین بازدید
    2019/01/30
    سپاس
    514
    سپاس شده
    578 در 154 پست
    سطح اکسل
    72.00 %

Tard برداشت ها از کلاس اکسل

تو این سالها که در خدمت دوستان بودم برداشت های جالبی از اکسل دیدم
    دوستم رفته بود کلاس icdl جزوه هاش را اورد بعد از آموزش نرم افزار وورد اول صفحه نوسته بود
    " اکسل همان وورد فقط باهاش جدول میکشند "

آخرین بازدید
    2022/06/26
    سپاس
    1,566
    سپاس شده
    3,182 در 795 پست
    سطح اکسل
    84.00 %

با درود
    تقریبا میشه گفت 7 سال پیش بود . مدرکی رو گرفته بودیم و رفته بودیم پروژه مایه سازی ایران جنوب کشور. اونجا بود که با استاد شمس آشنا شدیم و این شد که شانس به ما رو کرد و شروع به یادگیری کردیم. هیچ وقت یادم نمیره اکسل رو با تابع index شروع کردم . هیچیم ازش نمیدونستم ( البته الانم همچون که بگی نه :D..........) . بعدش دیدم نه بابا این اکسل به قول استاد شمس خیلی کارا ازش بر میاد تازه ( به شوخی) اشپزی هم میکنه . دوستان عزیز علاقه ، پشتکار خیلی مهمه. باید باهاش سروکله زد و خسته نشد.

موفق و سربلند باشید
    در پناه خداوندگار ایران زمین باشید و پیروز

آخرین بازدید
    2019/01/30
    سپاس
    514
    سپاس شده
    578 در 154 پست
    سطح اکسل
    72.00 %

زمانی بود که تازه اکسل رو شروع کرده بودم یک روز پشت سر برادرم روی موتور نشسته بودم تو خیابان از جلوی یک مغازه رد شدم
    به داداشم گفتم وایسا یک مقداری برگرد به سر خیابان یک مغازه آشنا بود گفت چطور مگه گفتم نمیدونم فقط اشنا بود .....برگشتم روی مغازه نوشته بود تعمیر اکسل ماشین . البته خیلی با ان کار من تفاوت داشت .

آخرین بازدید
    2 هفته پیش
    سپاس
    294
    سپاس شده
    881 در 210 پست
    سطح اکسل
    81.00 %

mrexcel به Yahoo ارسال پیام
    سالهای اول راه اندازی نسخه اول جامعه اکسل ایران بود . یک روز تو فرودگاه منتظر رسیدن وفت پرواز بودم که یکی نفر زنگ زد گفت من از همکاران استاد ...هستم و راجع به مواردی که میشه همکاری کرد گفت . خلاصه ادرس ایمیلم را پرسید گفتم اکسل دات ایران موقع هجی ادرس ایمیل گفت اکسل با یک ال یا با دابل ال منم گفتم تو چطور همکار استاد هستی که نمیدونی اکسل یک ال داره . واقعا چرا همه فکر میکنند اکسل با دابل ال؟
    زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، ساعت بعد حساب داريم

آخرین بازدید
    2019/01/30
    سپاس
    514
    سپاس شده
    578 در 154 پست
    سطح اکسل
    72.00 %

یکی از دوستان قدیم بعد از چند سال تلفن زد .دلیل تماسش را پرسیدم گفت مسئول یک شرکت در شهرک صنعتی هستم برای استخدام آگهی زدم . هر کسی که آمد از اکسل هم سئوال پرسیدم. همه انهایی که خیلی ادعا میکردند ،پرسیدم کجا آموزش دیدی جواب همگی مشخص بود .چرا انقدر به اینها اعتماد بنفس میدی .

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

شاید این موضوع چندان ربطی به بحث نداشته باشه ولی خالی از لطف نیست گرچه غیرقابل باوره ولی این ماجرا واقعی است

سال اولی که شروع به کار کرده بودم در یک شرکت خصوصی و تو واحد صنایع و برنامه ریزی مشغول بودم یک سری داده تو یک فایل اکسل بود که می بایست با هم جمع می شدن ، چون آخر وقت بود و من سیستمم رو خاموش کرده بودم به مدیر واحدمون گفتم فردا کارو انجام میدم مدیرمون هم گفت شما برو من خودم انجامش میدم خلاصه من رفتم و روز بعد اول وقت مدیرمون صدام کرد و فایل رو نشون داد گفت من تا یک قسمتی رو انجام دادم و بقیش رو شما انجام بده متعجب شدم کاری که یک ثانیه بیشتر زمان نمیبره چطور انجام نشده بعد که دقت کردم دیدم مدیر عزیز یک ماشین حساب جلوش گذاشته و تک تک داده ها جمع زده و در فایل وارد کرده ، البته ایشون بخاطر نسبت فامیلی با مدیر عالی بعدا مدیرعامل یکی دیگه از شرکت ها شدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)