صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: دفتر مدیران انجمن اکسل ایران

آخرین بازدید
    2024/01/21
    سپاس
    2,884
    سپاس شده
    4,886 در 1,380 پست
    سطح اکسل
    71.67 %

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم247 نمایش پست ها
    سلام!عرض کنم خدمتتون که سایت کاملا مز خرف و شلوغ و به همین خاطر بازدیدکننده ندارد
    قابل توجه مديران!
    با اينکه اين آقا ميثم خيلي با عصبانيت و نيش دار انتقاد کرده ولي به نظر من خيلي دلنشين بود! البته فکر نکنم ايشان ديگر به سايت سربزند تا بپرسيم پيشنهاد شما براي بهتر شدن چيست ولي کلا" اگر چند تا از اين منتقدان داشته باشيم فکر کنم خيلي موجب پيشرفت خواهد شد.
    حداقل فعلا" اين را مي رساند که در نگاه اول بعضي کساني که وارد سايت مي شوند احساس شلوغي مي کنند که البته پيشنهادش را هم در اصل درون انتقادش بيان کرده: "بايد از شلوغي کاست".

2.  

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

خدمت دوستان باید عرض کنم دلایل بهم ریختگی میتونه عوامل زیر باشه

اول اینکه کاربر زحمت جستجو به خودش نمیده ، بخش زیادی از سوالات تکراری هست

دوم اینکه کاربر سوال خودش رو هر جایی که دم دست باشه مطرح میکنه در حالی که طبق قوانین باید در تالار مخصوص یا مشابهش طرح کنه

سوم اینکه کاربر عنوان مناسب برای سوال خودش انتخاب نمیکنه دقیقا بر خلاف قوانین ، نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه تو این انجمن با نقض قوانین مماشات میشه ، ابزار اخطار و اخراج به ندرت استفاده میشه و کاربر بارها قانون شکنی میکنه

چهارم اینکه بعد از به روز رسانی سایت فایل های پیوست ما به مشکل خورده در واقع بخش اعظم مشکلات بخاطر سیستم ضعیف انجمن قبلی است که مشکلات زیادی داشت ، اینکه بخوایم مطالب قدیمی رو کلا حذف کنیم امکان پذیر نیست

پنجم ضعف مدیران ماست ، دوستان گمان کردند همین که به سوالات پاسخ بدند یعنی مدیریت ، زحمت یک انتقال یا تغییر عنوان رو به خودشون نمیدن

ششم برخی از تالار های ما موازی هم هستند و یا کلا زائد هستند که باید نسبت به حذف و یا ادغام اونها اقدام بشه

اینها اهم مواردی است که باعث چنین برداشتی شده.

آخرین بازدید
    2023/10/14
    سپاس
    4,083
    سپاس شده
    3,091 در 786 پست
    سطح اکسل
    100 %

Behnam به Yahoo ارسال پیام
    ما هم این انتقاد رو قبول داریم دوستان
    اما لطفا نظراتی که دارین برای اینکه چیدمان جوری باشه که کاربر سردرگم نباشه و بدونه سوالاتش رو کجا بپرسه بگین لطفا،اتفاقا من خودم کار چیدمان تالارها رو انجام دادم و الان قبول می کنم که برای دوستان تازه وارد که آشنایی با سرفصل های اکسل ندارند گیج کننده است ،اما چاره .....
    ما با تمام وجود قبول می کنیم نظرات رو در راستای بهتر شدن
    هرچیز که در جستن آنی، آنی

آخرین بازدید
    20 ساعت پیش
    سپاس
    18,190
    سپاس شده
    6,129 در 1,920 پست
    سطح اکسل
    72.00 %

حسام بحرانی به  ICQ ارسال پیام حسام بحرانی به Yahoo ارسال پیام
    نقل قول نوشته اصلی توسط vatanparast نمایش پست ها
    خدمت دوستان باید عرض کنم دلایل بهم ریختگی میتونه عوامل زیر باشه

اول اینکه کاربر زحمت جستجو به خودش نمیده ، بخش زیادی از سوالات تکراری هست

دوم اینکه کاربر سوال خودش رو هر جایی که دم دست باشه مطرح میکنه در حالی که طبق قوانین باید در تالار مخصوص یا مشابهش طرح کنه

سوم اینکه کاربر عنوان مناسب برای سوال خودش انتخاب نمیکنه دقیقا بر خلاف قوانین ، نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه تو این انجمن با نقض قوانین مماشات میشه ، ابزار اخطار و اخراج به ندرت استفاده میشه و کاربر بارها قانون شکنی میکنه

چهارم اینکه بعد از به روز رسانی سایت فایل های پیوست ما به مشکل خورده در واقع بخش اعظم مشکلات بخاطر سیستم ضعیف انجمن قبلی است که مشکلات زیادی داشت ، اینکه بخوایم مطالب قدیمی رو کلا حذف کنیم امکان پذیر نیست

پنجم ضعف مدیران ماست ، دوستان گمان کردند همین که به سوالات پاسخ بدند یعنی مدیریت ، زحمت یک انتقال یا تغییر عنوان رو به خودشون نمیدن

ششم برخی از تالار های ما موازی هم هستند و یا کلا زائد هستند که باید نسبت به حذف و یا ادغام اونها اقدام بشه

اینها اهم مواردی است که باعث چنین برداشتی شده.
    با سلام ، با نظر شما کاملاً موافقم ، مشکلات خیلی زیادی داریم ؛ ببینید در همین تاپیک ، تحت عنوان " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " ، بحث ما به کجا کشیده شده ؟ یعنی کسی که برای پیدا کردن " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " این تاپیک رو باز میکنه ، ناخواسته این مطالب رو هم دنبال میکنه و چه بسا قید " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " رو بزنه . برای تغییر عنوان یا جابجایی موضوع و یا حتی حذف مطالب اضافی ، نیاز به برنامه ریزی دقیق و زمان هست . چند وقت پیش سعی کردم مطالب اضافی در انجمن توابع رو تا آنجا که بتونم حذف کنم و صرفاً به حذف سپاس های نوشتاری ( بجای استفاده از کلید سپاس ) ، پرداختم . دیدم حتی حذف این مورد به ظاهر ساده هم بسیار وقت گیر است . بنابراین باید برنامه ریزی بشه . حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم ، جلوگیری از این موارد از هم اکنون و تلاش برای پاکسازی این موارد در درازمدت است .
    با سپاس
    ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ
    !With God all things are possible

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام بحرانی نمایش پست ها

با سلام ، با نظر شما کاملاً موافقم ، مشکلات خیلی زیادی داریم ؛ ببینید در همین تاپیک ، تحت عنوان " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " ، بحث ما به کجا کشیده شده ؟ یعنی کسی که برای پیدا کردن " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " این تاپیک رو باز میکنه ، ناخواسته این مطالب رو هم دنبال میکنه و چه بسا قید " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " رو بزنه . برای تغییر عنوان یا جابجایی موضوع و یا حتی حذف مطالب اضافی ، نیاز به برنامه ریزی دقیق و زمان هست . چند وقت پیش سعی کردم مطالب اضافی در انجمن توابع رو تا آنجا که بتونم حذف کنم و صرفاً به حذف سپاس های نوشتاری ( بجای استفاده از کلید سپاس ) ، پرداختم . دیدم حتی حذف این مورد به ظاهر ساده هم بسیار وقت گیر است . بنابراین باید برنامه ریزی بشه . حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم ، جلوگیری از این موارد از هم اکنون و تلاش برای پاکسازی این موارد در درازمدت است .
    با سپاس
    ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ
    این کاری هست که نمیشه به تنهایی انجام داد ، از تمامی مدیران تقاضا دارم نسبت به سرو سامون دادن تالار های خودشون اقدام کنند

آخرین بازدید
    20 ساعت پیش
    سپاس
    8,923
    سپاس شده
    10,587 در 3,746 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanparast نمایش پست ها
    این کاری هست که نمیشه به تنهایی انجام داد ، از تمامی مدیران تقاضا دارم نسبت به سرو سامون دادن تالار های خودشون اقدام کنند
    من فكر كنم قبل از سر و سامون دادن به تالارها بايد اصلاحيات لازم رو انجام بديم و بعد بريم سراغ مرتب كردن موضوعات.

آخرین بازدید
    2024/01/21
    سپاس
    2,884
    سپاس شده
    4,886 در 1,380 پست
    سطح اکسل
    71.67 %

جا دارد همين جا از زحمات دوست خوبمون amin عزيز مدير فني سايت تشکر کنم،
    يک مقدار هم جوانب مثبت را ياد کنيم، در همين يکي دو ماهه که من با سايت آشنا شدم خيلي سايت شکيل تر شده، به صفحه اصلي انجمن که وارد مي شويم تقريبا" همه چيز منظم و طبقه بندي شده است و از تمام فضاي طولي و عرضي صفحه به طرز مناسبي بهره گرفته شده.
    به نظر من برخي موارد را خيلي هم نمي شود از هم تفکيک کرد و دسته بندي فعلي بد نيست.
    در مورد شلوغي سايت هم گذشته از مطالب خوبي که جناب وطن پرست از لحاظ موضوعي اشاره فرمودند، به جنبه ديداري موضوع هم من اشاره کنم و آن اينکه:
    شما دفعه اول که اکسل را باز کرديد با دفعه اولي که مثلا" فتوشاپ را باز کرده ايد مقايسه کنيد! چه احساسي به آدم دست مي دهد؟ در فتوشاپ يک حجم زياد اطلاعات جلو چشم تازه وارد قرار مي گيرد و خود اين احساس شلوغي بدي را القا مي کند ولي اکسل اينطور نيست. البته اين را به عنوان مثال عرض کردم و سليقه ها هم متفاوت است، ولي به نظر من اگر در بدو ورود کاربر شاهد اطلاعات کلي تري باشد (و البته گويا) بسيار جذب کننده تر خواهد بود.
    الآن خيلي بهتر شده ولي کماکان کسي که گذري به سايت سر مي زند قبل از عضويت و ورود با يک صفحه مواجه است که نصف آن را دو کادر بزرگ زرد گرفته و سه تکه ناهمگون آرم مسابقه و ...
    و به موضوعات هم که مراجعه مي کند اطراف اسامي انبوهي از ستاره و برچسب و نوار و سپاس و ... که گويي کنترل پنل هواپيما است! البته همه اينها خوب است و من به آنها عادت کرده ام و جالب است، ولي نه براي اولين باري که وارد شدم!
    ببخشيد البته صحبت هاي فوق فقط تک جنبه اي و با تاکيد به راهکارهاي جذب مخاطب تازه وارد بوده.

آخرین بازدید
    20 ساعت پیش
    سپاس
    8,923
    سپاس شده
    10,587 در 3,746 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

ممنون جناب پارسا از پيشنهاداتتون هميشه بهره برديم.

نقل قول نوشته اصلی توسط علي پارسا نمایش پست ها
    جا دارد همين جا از زحمات دوست خوبمون amin عزيز مدير فني سايت تشکر کنم،
    يک مقدار هم جوانب مثبت را ياد کنيم، در همين يکي دو ماهه که من با سايت آشنا شدم خيلي سايت شکيل تر شده، به صفحه اصلي انجمن که وارد مي شويم تقريبا" همه چيز منظم و طبقه بندي شده است و از تمام فضاي طولي و عرضي صفحه به طرز مناسبي بهره گرفته شده.
    به نظر من برخي موارد را خيلي هم نمي شود از هم تفکيک کرد و دسته بندي فعلي بد نيست. بله بد نيست و قابل استفادست. ولي ميخوايم بهترين باشه. خودم به شخصه يكي دوبار سوالي برام مطرح شد ولي واقعا نميدونستم تو كدوم تالار بايد مطرح كنم. حالا يك كاربر تازه كار رو در نظر بگيرين به عمق فاجعه پي ميبرين
    در مورد شلوغي سايت هم گذشته از مطالب خوبي که جناب وطن پرست از لحاظ موضوعي اشاره فرمودند، به جنبه ديداري موضوع هم من اشاره کنم و آن اينکه:
    شما دفعه اول که اکسل را باز کرديد با دفعه اولي که مثلا" فتوشاپ را باز کرده ايد مقايسه کنيد! چه احساسي به آدم دست مي دهد؟ در فتوشاپ يک حجم زياد اطلاعات جلو چشم تازه وارد قرار مي گيرد و خود اين احساس شلوغي بدي را القا مي کند ولي اکسل اينطور نيست. البته اين را به عنوان مثال عرض کردم و سليقه ها هم متفاوت است، ولي به نظر من اگر در بدو ورود کاربر شاهد اطلاعات کلي تري باشد (و البته گويا) بسيار جذب کننده تر خواهد بود. منظورتون از اطلاعات كلي تر چيه جناب پارسا؟
    الآن خيلي بهتر شده ولي کماکان کسي که گذري به سايت سر مي زند قبل از عضويت و ورود با يک صفحه مواجه است که نصف آن را دو کادر بزرگ زرد گرفته و سه تکه ناهمگون آرم مسابقه و ... دوباره نگاه كنيد. چند وقتي هست كه اصلاح شده البته كادرهاي زرد رنگ رو قبول دارم فكر كنم نياز به اصلاح داشته باشن
    و به موضوعات هم که مراجعه مي کند اطراف اسامي انبوهي از ستاره و برچسب و نوار و سپاس و ... که گويي کنترل پنل هواپيما است! البته همه اينها خوب است و من به آنها عادت کرده ام و جالب است، ولي نه براي اولين باري که وارد شدم!
    ببخشيد البته صحبت هاي فوق فقط تک جنبه اي و با تاکيد به راهکارهاي جذب مخاطب تازه وارد بوده.

آخرین بازدید
    2024/01/21
    سپاس
    2,884
    سپاس شده
    4,886 در 1,380 پست
    سطح اکسل
    71.67 %

بدون شرح!
    دو تصوير را با هم مقايسه کنيد
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 3.JPG   2.JPG  
    ویرایش توسط Ali Parsaei : 2014/01/11 در ساعت 16:18

آخرین بازدید
    20 ساعت پیش
    سپاس
    8,923
    سپاس شده
    10,587 در 3,746 پست
    سطح اکسل
    100.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط علي پارسا نمایش پست ها
    بدون شرح!
    دو تصوير را با هم مقايسه کنيد
    ممنون علي جان ولي خيلي هم ناميزون نيستنا. فقط اون عكس مسابقه نا ميزونه بقيش كه خوبه

شكل اولي كه گذاشتين از نظر فني امكان پذير نيست. چون رزولوشن سيستم ها با هم متفاوته، ممكنه رو سيستم شما خوب نشون داده بشه ولي تو سيستم هاي ديگه با رزولوشن هاي پايين تر (مثل سيستم خودم) اتفاقا باعث بهم ريختگي بيشتر و نامتقارني بيشتر ميشه. همونطور كه گفتم لينك مسابقه فقط مشكل ماست. قرار بود بنري براي اون طراحي بشه كه متاسفانه هنوز فرصت نشده. ان شالله در اسرع وقت رسيدگي ميشه

درضمن كادرهاي زرد نياز هست كه باشن ولي ميشه متنشون رو اصلاح كرد و كويچكترش كرد
    ویرایش توسط Amir Ghasemiyan : 2014/01/11 در ساعت 16:25

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

انجمن اكسل ايران , اكسل , اكسس , سوال و جواب اكسل , سوال اكسس , انجمن اكسل ايران , توابع اكسل, آموزش اكسل, آموزش اكسس, VBA, ويژوال بيسيك

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)