با سلام و روز خوش

من یه ستون دارم که فرض کنید کلی ردیف سلول پر شده داره. برخی از سلول ها اعدادشون اعشاریه و برخی شون عدد صحیح. می خوام سه رقم سه رقم اعداد از هم جدا بشن (گزینه formatcells – numbers- use 1000 sep… رو فعال می کنم). خب حالا یه مشکلی هست.
برخی اعداد اعشاریه و برخی صحیح هستش. من می خوام اعدادی که اعشاری هستند رو تا دو رقم یا هر تعداد دلخواه اعشارشونو نشون بده و اعداد صحیح رو بدون اعشار (صفر در قسمت اعشار) نشون بده.
اگه کل ستون رو انتخاب کنم و decimal pla… تو قسمت format cells رو صفر بزارم اعشار رو نشون نمیده. اگه هم به غیر از صفر بزارم به تعداد انتخاب شده صفر جلوی اعداد صحیح میزاره. اگر هم اصلا گزینه general رو انتخاب کنم که دیواید سه رقم رو انجام نمیده.
حالا تابع یا دستورالعملی هست که با اجرای اون رو ستون مذکور بتونم علاوه بر اینکه سه رقم سه رقم اعداد رو از هم جدا می کنه بتونم اعداد اعشاری رو هم تا 2 یا 3 یا هر تعداد دلخواه نشون بده و اعداد صحیح رو که عدد اعشاری ندارند بدن اعشار (صفر در قسمت اعشاری عدد) نمایش بده.
با تشکر از شما منتظر پاسخ شما هستم.
اخطار: این یک موضوع قدیمی است
به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.