صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: اشتراك يك فايل بين چند كاربر

آخرین بازدید
    2021/09/26
    سپاس
    1
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

RE: اشتراك يك فايل بين چند كاربر

از اینکه وقت گذاشتید و توضیح دادید سپاس گزارم .از اونجایی که من در زمینه اکسل تازه کارم شاید درست عمل نمیکنم و در واقع آنالیز درستی نکرده ام .
    . اجازه بدهید دقیقا مشکل را باز کنم . من در یک شیت کل اطلاعات اشخاص را دارم که در گروه های مختلف با سر گروه های مختلف کار می کنند . هنگامی که سرگروه LOGIN می کند بر اساس کد گروه فیلتر می کنم که سرگروه افراد خود را فقط ببیند به همین خاطر مجور شده ام که شیت را protect کنم تا مشخصات افراد تغییر نکند . تا اینجا مشکلی نیست اما هر سرگروه باید بر اساس تعداد افراد در اختیارش مثلا 10 درصد آنها را برای شیفتی اتنخاب کند که این عمل را با تعریف یک تابع در متد(BeforeDoubleClick) انجام داده ام .تا سرگروه نتواند بیش از تعداد مورد نظر را اتنخاب کند . اینجا مشکل شروع می شود چرا که بر اساس دابل کلیک روی سلولی که تعریف کرده ام باید مثلا یک تیک یا یک ستاره بزند و چون شیت پروتکت است هر بار که تابع را صدا میزنم در هنکام شیر بودن ارور می دهد.
    اگر درست متوجه شده باشم موردی که شما گفتید هر سرپرست بعد لاگین بابت هر تیک باید یک بار پسورد بزند . یعنی علاوه بر کاربران شبکه من باید برای هر کاربر شیت هم یه پسورد تعریف کنم .؟ - باز هم از فرصتی که گذاشتید متشکرم .

2.  

آخرین بازدید
    2014/02/12
    سپاس
    0
    سپاس شده
    11 در 7 پست
    تعیین سطح نشده است

plc_pcb به Yahoo ارسال پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط almonz
    از اینکه وقت گذاشتید و توضیح دادید سپاس گزارم .از اونجایی که من در زمینه اکسل تازه کارم شاید درست عمل نمیکنم و در واقع آنالیز درستی نکرده ام .
    . اجازه بدهید دقیقا مشکل را باز کنم . من در یک شیت کل اطلاعات اشخاص را دارم که در گروه های مختلف با سر گروه های مختلف کار می کنند . هنگامی که سرگروه LOGIN می کند بر اساس کد گروه فیلتر می کنم که سرگروه افراد خود را فقط ببیند به همین خاطر مجور شده ام که شیت را protect کنم تا مشخصات افراد تغییر نکند . تا اینجا مشکلی نیست اما هر سرگروه باید بر اساس تعداد افراد در اختیارش مثلا 10 درصد آنها را برای شیفتی اتنخاب کند که این عمل را با تعریف یک تابع در متد(BeforeDoubleClick) انجام داده ام .تا سرگروه نتواند بیش از تعداد مورد نظر را اتنخاب کند . اینجا مشکل شروع می شود چرا که بر اساس دابل کلیک روی سلولی که تعریف کرده ام باید مثلا یک تیک یا یک ستاره بزند و چون شیت پروتکت است هر بار که تابع را صدا میزنم در هنکام شیر بودن ارور می دهد.
    اگر درست متوجه شده باشم موردی که شما گفتید هر سرپرست بعد لاگین بابت هر تیک باید یک بار پسورد بزند . یعنی علاوه بر کاربران شبکه من باید برای هر کاربر شیت هم یه پسورد تعریف کنم .؟ - باز هم از فرصتی که گذاشتید متشکرم .
    مشکل شما با Allow Users to edit range حل نمیشه یا تاحالا امتحان نکردین
    بعد هم میتونید از امکان ProtectSharing و WriteResPassword برای نوشتن پسورد قراردهید و توی برنامه رنج مورد نظر خودتون رو قرار دهید و از امکان WriteResPassword استفاده کنید

اگه فایلتون رو بفستید شاید بتونم کمکتون بکنم البته توضیحات رو به صورت comment قرار بده

mohsen_yousefi@rocketmail.com

آخرین بازدید
    2021/09/26
    سپاس
    1
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

با سلام - مجدد - یک نمونه فایل ارسال کردم فرصت کردید نگاهی به آن بیاندازید . :blush:

آخرین بازدید
    2012/07/31
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام
    من می خوام یک فایل رو چند نفر ببینن و تغییرات توش بدن تا اینجا رو انجام دادم ولی این تغییرات به صورت همزمان اعمال نمی شه .
    منظورم اینکه وقتی یکی مثلا تو خونه A1 تغییری داد بلافاصله تو بقیه کامپیوتر ها هم نمایش داده بشه ! آیا امکانش هست . ممنون می شم راهنمائیم کنید.

آخرین بازدید
    2021/12/05
    سپاس
    29
    سپاس شده
    863 در 365 پست
    تعیین سطح نشده است

shamsololama به Yahoo ارسال پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط Krum
    سلام
    من می خوام یک فایل رو چند نفر ببینن و تغییرات توش بدن تا اینجا رو انجام دادم ولی این تغییرات به صورت همزمان اعمال نمی شه .
    منظورم اینکه وقتی یکی مثلا تو خونه A1 تغییری داد بلافاصله تو بقیه کامپیوتر ها هم نمایش داده بشه ! آیا امکانش هست . ممنون می شم راهنمائیم کنید.
    با درود فراوان
    اگر می خوای که وقتی تو بقیه کامپیوتر ها وقتی می خوان چیزی بنویسن متوجه بشن تغیییر داده شده کافیه که فیلشون سیو بشه و این رو می تونی با کد هم انجام بدی
    و تو زیرروال اکتیو وروک بوک قرارش بدی و یا در جای که به کار شما بیشتر بستگی داره

آخرین بازدید
    2012/07/31
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

اولا مرسی که جواب دادید .
    راستش برنامه من مربوط به رده بندی مسابقات سنگ نوردی که قرار پس فردا برگزار شه .
    من دو تا داور دارم که باید دو تا داده رو تو دو تا شیت جدا وارد کنن. رده بندی هر فرد تو شیت سوم اعلام می شه . و من می خوام این شیت رو بندازم رو ویدئو پرژکتور . پس یعنی می خوام به محض وارد کردن هر داده نتیجه اعمال بشه تا تماشاچی ها ببینن .
    حالا می فرمائید داور ها بعد از اینکه هر بار داده را وارد کردن سیو کنن فایل رو ؟ چون من امتحان کردم نشد.
    کد و اکتیو ورک بوک را بلد نیستم. می شه راهنمائی بفرمائید.

آخرین بازدید
    2021/12/05
    سپاس
    29
    سپاس شده
    863 در 365 پست
    تعیین سطح نشده است

اولا مرسی که جواب دادید .
    راستش برنامه من مربوط به رده بندی مسابقات سنگ نوردی که قرار پس فردا برگزار شه .
    من دو تا داور دارم که باید دو تا داده رو تو دو تا شیت جدا وارد کنن. رده بندی هر فرد تو شیت سوم اعلام می شه . و من می خوام این شیت رو بندازم رو ویدئو پرژکتور . پس یعنی می خوام به محض وارد کردن هر داده نتیجه اعمال بشه تا تماشاچی ها ببینن .
    حالا می فرمائید داور ها بعد از اینکه هر بار داده را وارد کردن سیو کنن فایل رو ؟ چون من امتحان کردم نشد.
    کد و اکتیو ورک بوک را بلد نیستم. می شه راهنمائی بفرمائید.
    با درود فراوان
    دوست عزیز اینکه داورا سیو کنن تغییرات تو سیستمی که دارن باهاش کار میکنن به روز میشه و اگر مد نظر شما اینکه که در سیستمی دیگر یعنی به غیر از آن دو سیستمی که داوران باهاش کار میکنن داری تو مونوتیور نشون میدی نیاز هست که پس از وارد شدن هر رکود در آن سیستم نیز عمل سیو انجام شود و برای اینکه یک سیستم این صفحه را همیه به روز نگه دادر می توانید ماکروی بنویسید که برای هر سه ثانیه یک بار بصورت خودکار سیو کند در این صورت همیشه به روز نشون خواهد داد
    برای ماکرو هم یک حلقه بدون انتها باید بنویسید و گو اونت هم بزارید تا ارور نده و کار کنه

مثل این:

Sub Macro1()
    piont1:

ActiveWorkbook.Save
    DoEvents

tt = Timer
    Do While Timer < tt + 0.3
    DoEvents
    Loop

GoTo piont1:

End Sub

آخرین بازدید
    2012/07/31
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

دقیقا منظورم رو درست فهمیدید و مرسی بابت وقتی که گذاشتید.
    نمی دونم درست انجام دادم یا نه ، رفتم تو "رکورد ماکرو" و در قسمت deccription کد بالا را کپی کردم . ارور داد که در این ورک بوک چون شیر شده نمی شه اجرا کرد!

آخرین بازدید
    2021/12/05
    سپاس
    29
    سپاس شده
    863 در 365 پست
    تعیین سطح نشده است

دقیقا منظورم رو درست فهمیدید و مرسی بابت وقتی که گذاشتید.
    نمی دونم درست انجام دادم یا نه ، رفتم تو "رکورد ماکرو" و در قسمت deccription کد بالا را کپی کردم . ارور داد که در این ورک بوک چون شیر شده نمی شه اجرا کرد!
    با دردو فراوان

قابل توجه هست که فایلی که ما شیر میکنیم دیگه نمیشه ماکروی رو بهش اضاف کرد و یا اینکه ویرایشش کنیم در نتیجه باید اول از حالت شیر آن را خارج کنیم و مارکرو رو ایجاد کرده و یا ویرایش کنیم و بعد اتمام کار دوباره آن را شیر کنیم

آخرین بازدید
    2012/04/28
    سپاس
    0
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

alishabanipour به MSN ارسال پیام alishabanipour به Yahoo ارسال پیام

سلام دوستان
    یه سوال از جناب شمس :میشه از قسمت format cell گزینه lock را برای سلولهای مورد نظر فعل و برای بقیه غیر فعال کنیم!؟
    اینطوری مشکل دوستمون حل نمیشه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)