با سلام
من در پرسشنامه برای انتخاب گزینه ها از option button استفاده کردم بدین منظور که برای هر سوال تنها یک گزینه قابل انتخاب باشد اما الان در پرسشنامه تهیه شده وقتی در یک سوال یک گزینه انتخاب می شود و پاسخگو قصد دارد در سوال بعدی یک گزینه را انتخاب کند گزینه انتخاب شده سوال قبلی حذف می شود. این اشکال را چگونه می توانم برطرف کنم؟!!
تفاوت انتخاب button ها از بخش From Controls و بخش ActiveX Controls در تب Insert منوی Developer چیست؟! من optoin button را از بخش ActiveX Controls انتخاب کردم و برای همه سوالات copy-paste کردم.
و سوال دیگر اینکه چگونه می توانم در مورد روش استفاده از دیگر موارد تب Insert از قبیل Combo Box، List Box ،Scroll Bar،.... اطلاعات کسب کنم؟!! در مورد اینکه گزینه هایی که در لیست کشویی باید قرار گیرند و یا در Combo Box و قابل انتخاب کردن باشند در کجا اضافه می شوند؟!!!
در ضمن من گزینه افزودن ضمیمه را در بخش ارسال پاسخ نمی توانم پیدا کنم!!! آیکونهای مربوط به افزودن لینک، عکس، کد PHPو .... را می بینم اما تصویر افزودن ضمیمه را پیدا نمی کنم!!! می خواستم نمونه ای از سوالات پرسشنامه را ضمیمه کنم تا بهتر متوجه اشکال پیش آمده بشوید.
از راهنماییتون متشکرم

اخطار: این یک موضوع قدیمی است
به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.