صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: نگهداري حساب بانك و اسناد دريافتني و پرداختني بانكها

آخرین بازدید
    2023/04/24
    سپاس
    2,297
    سپاس شده
    2,910 در 801 پست
    سطح اکسل
    64.00 %

Icon19 نگهداري حساب بانك و اسناد دريافتني و پرداختني بانكها

با سلام

با فايل زير كه من خودم زياد ازش استفاده ميكنم شما ميتونيد حساب بانك و اسناد دريافتني و پرداختني خود را نگهداري بكنيد ، يك گزارش ويژه هم ازش ميتونيد بگيريد كه مخصوص خودمه و شايد توي حسابداري معني خاصي نداره ، با اين گزارش ميتوانيد كل موجودي فعلي بانك و اسناد دريافتني و اسناد پراختني رو در يك ليست بصورت يك دفتر كل مشاهده بكنيد ، خيلي ساده ميشه گفت ميتوانيد با گزارش ويژه اين فايل بفهميد در تاريخ مورد نظر در آينده حساب بانكيتون چقدر كسري موجودي يا اضافه موجودي دارد .
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2.  

آخرین بازدید
    2015/01/26
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 2 پست
    تعیین سطح نشده است

دوست عزیز من دنبال یک فایل excel هستم که گردش حساب بانکی شامل بدهکار و بستانکار و موجودی را نشان دهد و عملیات جمع و تفریق اتوماتیک در ستونها انجام بشه تشکر

4. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2023/04/24
    سپاس
    2,297
    سپاس شده
    2,910 در 801 پست
    سطح اکسل
    64.00 %

سلام
    همين فايل كه بالا هست اينكاري كه ميخوايد رو انجام ميده .
    در ضمن ، يك پست بزاريد كافيه ، لازم نيست تو همه قسمتها پست بگذاريد

آخرین بازدید
    2015/01/26
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 2 پست
    تعیین سطح نشده است

سلام
    دوست عزیز این فایل که در پست اول قرار داره فقط چک ها رو نشون میده و اصلا مانده را نشون نمیده
    بعد مگه همیشه در حساب بانکی چک وجود داره فیش نقدی هم زده میشه و هم حواله ساتنا و واریزی های دیگر
    من دنبال فایلی هستم دقیقا مثل دفترچه های بانکی که واریز و برداشت و مانده را نشون میده
    تشکر اگر میشه ارایه دهید
    ممنون

7. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2019/02/22
    سپاس
    26
    سپاس شده
    201 در 43 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoodarz نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این فایل که در پست اول قرار داره فقط چک ها رو نشون میده و اصلا مانده را نشون نمیده
    بعد مگه همیشه در حساب بانکی چک وجود داره فیش نقدی هم زده میشه و هم حواله ساتنا و واریزی های دیگر
    من دنبال فایلی هستم دقیقا مثل دفترچه های بانکی که واریز و برداشت و مانده را نشون میده
    تشکر اگر میشه ارایه دهید
    ممنون

همه این کارها در همین فایل قابل اجراست

در ستون بدهکار مبالغ واریزی به بانک مثل فیش نقدی ، کارت به کارت ، چک نزد بانک ( کلر ) و کلیه واریزیهایی که گفتید ثبت میشه
    در قسمت شماره چک هم شماره چک میتونید وارد کنید هم شماره سند واریزی
    در قسمت بستانکار کلیه چک های صادره یا مبالغ برداشتی از حساب توسط کارت ثبت میشن که در ستون شماره چک شماره سند مورد نظزتون رو ثبت میکنید
    پس از دریافت صورتحساب از بانکتون مواردی که در پرینت بانک اومدن در قسمت مشخص شده به حالت پاس شد تغییر میدین
    در پایان همه مواردی که رو پرینت وجود دارن اگر درست پاس شده باشند در سطر اول 2 عدد وجود داره عدد سمت راست مانده واقعی بانک هستش که باید با مانده پرینت بانک برابر باشه و عدد سمت چپ مانده دفتری بانک که باید با مانده بانک شما در قسمت حسابداری برابر باشه ( در پایان جدول هم اگر ببینید مانده ها به تفکیک نوشته شدند )

حالا اگر به قسمت صورتحساب برید 3 حالت وجود داره پاس شده ، پاس نشده و برگشت شده که کاملا مشخص هستش

این فایل در حال حاضر یک مقدار پیشرفته تر شده که اگه بخواین میثم براتون ارائه میده
    ویرایش توسط mahdi026 : 2015/01/25 در ساعت 16:25

9. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2023/04/24
    سپاس
    2,297
    سپاس شده
    2,910 در 801 پست
    سطح اکسل
    64.00 %

سلام
    این فایل که تو این پست الان میزارم جدیدتره ، میتونید ازش استفاده کنید .
    اون قسمت بالا چند تا دکمه داره که به شرح زیر هستند :
    bank information : شما میتونید با این دمه نام بانک رو مشخص کنید که در صورتخسابها تاثیر گذار است
    insert row : با این دکمه میتونید خط اضافه کنید به لیست ( هر چند تا خط که میخواهید انتخاب و این دکمه را بزنید ، به تعداد انتخابی خط اضافه میشود )

همونطور که مهدی گفت ، شما میتونید فیش یا چک یا ساتنا یا هر چیز که مربوط به بانک هست در جدول ثبت کنید و بعد از روی پرینت بانک اسناد رو پاس بکنید ( مثل نمونه هایی که در فایل ضمیمه ثبت شده )

در قسمت صورت حساب ، سه تا گزارش میتونی بگیری ، فقط کافیه جلوی عدد مورد نظرش دابل کلید کنید ، که شامل گزارشات :
    اسناد پاس شده ( چه دریافتی و چه پرداختنی )
    اسناد پاس نشده ( چه دریافتی و چه پرداختنی )
    اسناد برگشت شده

فقط به آخر لیست دقت کنید ، در صورتی که اطلاعات صحیح وارد شده باشه میتونید مانده هارو بصورت صحیح ببینید .
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

آخرین بازدید
    2015/02/24
    سپاس
    2
    سپاس شده
    1 در 1 پست
    تعیین سطح نشده است

جسارتا شماره 16 رقمی کازت در هیچ خانه ای نمیشینه و رقم اخر 0 نمایش داده میشه.بنده مبتدی هستم راهنمایی بفرمایید

آخرین بازدید
    2023/04/24
    سپاس
    2,297
    سپاس شده
    2,910 در 801 پست
    سطح اکسل
    64.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
    جسارتا شماره 16 رقمی کازت در هیچ خانه ای نمیشینه و رقم اخر 0 نمایش داده میشه.بنده مبتدی هستم راهنمایی بفرمایید
    خانه ای که میخواید بیشتر از 16 رقم توش بزنید باید ، format cell خانه رو به text تبدیل بکنید .
    منظورتون از خانه آخر چیه !؟

آخرین بازدید
    2015/02/24
    سپاس
    2
    سپاس شده
    1 در 1 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط misammisam نمایش پست ها
    خانه ای که میخواید بیشتر از 16 رقم توش بزنید باید ، format cell خانه رو به text تبدیل بکنید .
    منظورتون از خانه آخر چیه !؟
    ممنون از توجه و راهنمایی شما دوست عزیز.
    عرض کردم رقم اخر نه خانه اخر
    رقم 16 هر عددی بزنم به صفر تبدیل میشه من هم اومدم و 20 رقم زدم یعنی شماره تراکنش هم با یه فاصله اضافه کردم ودرست شد و 16 رقم کارت رو درست نمایش داد
    دوست عزیز میدونم جاش نیست اما یه سوال
    می خوام اکسل رو تا حدودی یاد بگیرم اما چیزی ازش نمیدونم میشه بفرمایید از کجا شروع کنم؟کتاب یا سی دی یا جزوه ای که ساده و روان باشه معرفی کنید ممنون میشم یا هر روش دیگه ای که جواب بده

14. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2023/04/24
    سپاس
    2,297
    سپاس شده
    2,910 در 801 پست
    سطح اکسل
    64.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
    ممنون از توجه و راهنمایی شما دوست عزیز.
    عرض کردم رقم اخر نه خانه اخر
    رقم 16 هر عددی بزنم به صفر تبدیل میشه من هم اومدم و 20 رقم زدم یعنی شماره تراکنش هم با یه فاصله اضافه کردم ودرست شد و 16 رقم کارت رو درست نمایش داد
    دوست عزیز میدونم جاش نیست اما یه سوال
    می خوام اکسل رو تا حدودی یاد بگیرم اما چیزی ازش نمیدونم میشه بفرمایید از کجا شروع کنم؟کتاب یا سی دی یا جزوه ای که ساده و روان باشه معرفی کنید ممنون میشم یا هر روش دیگه ای که جواب بده
    خواهش ميكنم ، كاري نكردم .
    براي يادگيري نكته ها و جزئيات اكسل همين تالار اكسل ايران بهترينه تو ايران ، اگه زبان بدونيد و از انجمنهاي خارجي بتونيد استفاده كنيد كه خيلي بهتره .
    ولي براي از صفر شروع كردن كتابهايي در اين سايت دوستان گذاشتند كه ميتونه خيلي بدردتون بخوره
    لينك : جامعه اكسل ايرانيان: فروشگاه
    بنا به احتياج خودتون تهيه كنيد و استفاده كنيد ، كتاب رايكان pdf هم كه تو اينترنت در مورد اكسل پره فقط كافيه يه سرچ ساده بزنيد.
    البته كتاب pdf آقاي بهرام صمديان كه تو نت بصورت رايگان هم هست از بقيه ساده تره براي شروع .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

اسناددریافتنی

اسناد پرداختنی بانک

اسناد پرداختنی بانکها

اسناد دريافتني

فایل اکسلی موجودی بانک

آموزش اکسل مانده حساب و پرداختنی و دریافتنی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)