نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آموزش بدست آوردن 100 میلیون تومان

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

Cap آموزش بدست آوردن 100 میلیون تومان

آیا تابحال دوست داشتید راه روش میلیونر شدن را میدانستید؟ منظور یک صد میلیون واقعی است نه از طریق روش های “سریع میلیونر شوید”. این مطلب برای تمام کسانی است که میخواهند میلیونر شوند در هر زمینه ای که علاقه دارند.
    یک نقشه عظیم و اجرایی برای بدست آوردن یک صد میلیون تومان
    نه اشتباه نکنید, کاپشن و دستکش سیاه لازم نیست. تنها چیزی که لازم دارید 10 دقیقه وقت است تا این مطلب را بخوانید ,یک اراده قوی برای اجرای آن و یک صفحه اِکسل (جدول), آماده اید؟
    چه کسی بعد از من جای من را در این شرکت میگیرد؟ حقوق من به کی خواهد رسید؟ آیا حقوق باعث صبح به زور از خواب بیدار شدنتان و سینه خیز به سر کار رفتنتان نمیشود؟ این طرح به من کمک میکند صبح زود خودم بخواهم زود از خواب بیدار شوم و به سر کار روم.

اول باید تکلیفمان را با عقایدمان راجع به پول روشن کنیم. اگر نسبت به پول احساس خوبی ندارید همین الان این صفحه را ببندید. اگر برایتان جالب نباشد راهتان را اشتباه انتخاب کردید.
    شروع :
    1.یک لیست از 10 علایقتان تهیه کنید.اینها در صدر ستون های جدولتان قرار خواهند گرفت.مهم نیست اگر الان کارتان ساندویچ زنی است یا نظافت خانه,این برای شماست. اصلا مهم نیست اگر الان در یک افسردگی موقت سر میکنید چون یک نفر جواب تلفن تان را نداده.اگر میخواهید طرح را اجرا کنید باید این کار را انجام دهید. شما 10 علاقه مندی دارید ,گوناگون.علایق من که لیست کردم شامل عکاسی,طراحی,بازاریابی, روابط عمومی ,نویسندگی,فیتنس, مسافرت ,دنیای مد,برنامه گذاری و تئاتر است.
    2.هر دسته علاقه تبدیل به یک ستون سود خواهد شد. شما قرار است در هر ستون 10 میلیون کسب کنید در هر حوزه ای که علاقه دارید.
    3.برای هر دسته یک پروژه انتخاب کنید.شاید کمی چالش زا باشد ! اما اگر شما در هر حوزه ای از ساخت و ساز تا بدنسازی علاقه دارید میتونید در هر حوزه بیش از 10 میلیون سود از کارآفرینی کسب کنید. از کجا میدونم؟ اگر فرد مورد نظر نبودید هیچوقت این مطلب را تا این قسمت نمیخواندید.شما با طراحی چند سایت برای چند سازمان میتونید تا 10 میلیون حداقل درآمد کسب کنید یا عکاسی از چند عروسی هم همینطور.
    4.آیا الان پیشنهاد میکنید بجای 10 تا, 100 تا از علایقتان را بنویسید؟ نه ! همه را نه در شروع. فعلا باید با همین 10 تا ببینید به کجا خواهید رسید تا بعد پروژه های دیگری عملی کنید.زیرا در هر پروژه ای انگیزه ای پیدا خواهید کرد تا بعدی را نیز اجرا کنید.
    5. مطمئنم یکی الان میپرسد “چی میشه اگر یکیشون اجرا نشه؟” هیچ اتفاقی نمی افته بجز 90تای دیگر 9 تای دیگر نیز دارید, بروید آنها را اجرا کنید.

6.معمولا افراد برای بهانه تراشی ازین گفته بسیار تاریخی استفاده میکنند “باید سرمایه داشته باشی.” من فکر نمی کنم برای کسب 10 میلیون تومان نیاز باشه یک شهربازی افتتاح کنید (هنوز) ! .فعلا گام های کوچک بردارید, هنوز کلی درس قرار است در این راه یاد بگیرید.

7.به احتمال زیاد یک جدول با 100 ایده شاید شما را بترساند و خودتون را یک “خیال پرداز” خطاب کنید.اما به نظر من بهتر است یک تعریف جامع تر از

خودمان داشته باشیم. ترس از شکست مجورمان میکند به فکر هایی مانند “یک شرکت هیچوقت فروخته نمیشه! ” “تو دوران رکود هیچ حرکتی نمیشه کرد” “چطوری امروز برنامه ریزی کنیم وقتی فردا معلوم نیست چه اتفاقی میفته”. به هر حال کدام بهتر است؟ یک شکست خورده رویاپرداز یا یک نفر با 10 پروژه که انگیزه داره انجامش دهد که اگر انجامش هم نداد حداقل کلی تجربه کسب میکند.

8.با اهدافتان حال کنید. خودتان را اسیر اهدافتان نکنید, زیرا بعضی از هدف هایتان امکان دارد فصلی باشد مانند تولید چتر برای کودکان که البته امکان دارد فردی کل زندگیش را وفق تولید چتر کند ! که به شما توصیه نمیکنم به هیچ وجه
    9.اگر فردی بشر دوست هستید حالا حالا ها باید توفان فکری کنید تا به راه هایی برای پول درآوردن پیدا کنید. انسان دوستی بحثش جداست , ما برای کمک به مردم لازم نیست گرسنگی بکشیم ! اگر برای یک خیریه بلیط کنسرت هنرمندی را میخواهید بفروشید, مطمئن* باشید پول کسب میکنید وگرنه شما یاد میگیرید کم کم یک چک بنویسد از دسته چک خودتان برای کمک به مردم.

10.این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. شما یک نفر را در زندگیتان دارید که به مسایل شخصیتان اهمیت میدهد.
    11.جدولتان را با من در میان بگذارید, میتوانیم به هم ایده بدهیم.
    هدف ازین نوشته ایجاد انگیزه برای قدم برداشتن در این راه است. بدست آوردن 10هزار تومان هم سخت است چه برسد به 10 میلیون تومان آنهم در حوزه های مختلف که فقط به بعضی از آنها علاقه داریم,هیچ سررشته ای نداریم. اما قضیه ازین قرار است اگر شما بخواهید, میتوانید ! یک مثال قدیمی میگوین هر موقع یک شاگرد واقعی باشید معلم خودش از راه میرسد. پس فقط تصمیم بگیرید , شاید 10 میلیون کسب نکنید اما تجربه ای که کسب میکنید 100 میلیون بیشتر قیمت دارد.
    “ایده های میلیونی عادی اند.اما تصمیم است که حتی قدرت آنرا دارد که ایده ای در درون چیزی بی ارزش ببیند.” __رابرت دیفِنَبک

12ceo.ir

اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)