نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ادیت دیتا و تجمیع آن در یک فایل

آخرین بازدید
    2015/12/31
    سپاس
    12
    سپاس شده
    4 در 4 پست
    تعیین سطح نشده است

ادیت دیتا و تجمیع آن در یک فایل

با سلام
    دوستان من نزدیک 100 فایل اکسل دارم که مربوط به صندوق های سرمایه گذاری است. در این فایل ها اطلاعات اضافی زیادی وجود داره. می خوام روی این فایل ها یکسری عملیات( چند ستون کلاً حذف بشه و جای ستون ها هم عوض بشه) انجام بشه و بعدش 1- بعنوان یک شیت جدید در فایل اصلی ذخیره بشه 2- در شیت اصلی همون فایل اضافه بشه

در نهایت من یک فایل با 101 شیت خواهم داشت که 100 شیت مربوط به هر صندوق است و یک شیت( اصلی) حاوی اطلاعات کلیه صندوق ها است.
    (من اینکارو قبلاً بصورت دستی انجام داده که وقت خیلی زیادی گرفت که الان با توجه به افزوده شدن اطلاعات چند ماه باید دوباره انجام بدم)
    خیلی ممنون
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

آخرین بازدید
    2018/05/03
    سپاس
    2,033
    سپاس شده
    1,229 در 331 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.habibi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من نزدیک 100 فایل اکسل دارم که مربوط به صندوق های سرمایه گذاری است. در این فایل ها اطلاعات اضافی زیادی وجود داره. می خوام روی این فایل ها یکسری عملیات( چند ستون کلاً حذف بشه و جای ستون ها هم عوض بشه) انجام بشه و بعدش 1- بعنوان یک شیت جدید در فایل اصلی ذخیره بشه 2- در شیت اصلی همون فایل اضافه بشه

در نهایت من یک فایل با 101 شیت خواهم داشت که 100 شیت مربوط به هر صندوق است و یک شیت( اصلی) حاوی اطلاعات کلیه صندوق ها است.
    (من اینکارو قبلاً بصورت دستی انجام داده که وقت خیلی زیادی گرفت که الان با توجه به افزوده شدن اطلاعات چند ماه باید دوباره انجام بدم)
    خیلی ممنون
    با درود
    دوست عزیز این چیزی که شما میخواین فکر کنم فقط از طریق ماکرو و کدنویسی بشه انجام داد، اگر نمونه ای از فایلتون رو بذارید و اینکه بفرمایید چه ستونهایی حذف و یا یا جابجا بشن و در کل توضیح کاملتری از خواستتون ذکر کنید بهتر میشه کمکتون کرد.

4. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2015/12/31
    سپاس
    12
    سپاس شده
    4 در 4 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorab نمایش پست ها
    با درود
    دوست عزیز این چیزی که شما میخواین فکر کنم فقط از طریق ماکرو و کدنویسی بشه انجام داد، اگر نمونه ای از فایلتون رو بذارید و اینکه بفرمایید چه ستونهایی حذف و یا یا جابجا بشن و در کل توضیح کاملتری از خواستتون ذکر کنید بهتر میشه کمکتون کرد.
    ممنون که جواب دادید.
    نوع چینش ستونهای این فیلها به دو گروه کلی تقسیم میشه که منشا اون هم شرکت تهیه کننده داده هاست. یک نمونه از هر نوع رو میذارم.
    Export (10).xlsx و temp1426325561509.xls
    در این فایلها ستون های تاریخ شمسی - قیمت ابطال ( خالص ارزش روز) - تعداد واحد های سرمایه گذاری نزد سرمایه گذاران - کل خالص ارزش دارایی ها (جمعاً 4 ستون )(به ترتیب) نیاز است.
    حالا من می خوام این فایلها رو یکی یکی از اینترنت دانلود کنم و پس لز خذف ستون های اضافی و چیدمان درست ستون ها اونها رو در یک فایل تجمیع کنم. به دو صورت :1- هر صندوق در یک شیت (شیتی به نام خودش ) کپی شود. 2- اطلالعات همه صندوق ها در یک شیت تجمیع شوند (مثلاً شیتی به نام اصلی یا کلی).البته هر بخشی از این فرآیند هم توسط کد نوشته بشه و کار را کمی ساده تر کنه برای من اندازه یک دنیا ارزش داره
    خیلی ممنون از زمانی که صرف کمک به بنده میکنید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

6. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2022/12/05
    سپاس
    4,596
    سپاس شده
    11,990 در 3,203 پست
    سطح اکسل
    70.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.habibi نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید.
    نوع چینش ستونهای این فیلها به دو گروه کلی تقسیم میشه که منشا اون هم شرکت تهیه کننده داده هاست. یک نمونه از هر نوع رو میذارم.
    Export (10).xlsx و temp1426325561509.xls
    در این فایلها ستون های تاریخ شمسی - قیمت ابطال ( خالص ارزش روز) - تعداد واحد های سرمایه گذاری نزد سرمایه گذاران - کل خالص ارزش دارایی ها (جمعاً 4 ستون )(به ترتیب) نیاز است.
    حالا من می خوام این فایلها رو یکی یکی از اینترنت دانلود کنم و پس لز خذف ستون های اضافی و چیدمان درست ستون ها اونها رو در یک فایل تجمیع کنم. به دو صورت :1- هر صندوق در یک شیت (شیتی به نام خودش ) کپی شود. 2- اطلالعات همه صندوق ها در یک شیت تجمیع شوند (مثلاً شیتی به نام اصلی یا کلی).البته هر بخشی از این فرآیند هم توسط کد نوشته بشه و کار را کمی ساده تر کنه برای من اندازه یک دنیا ارزش داره
    خیلی ممنون از زمانی که صرف کمک به بنده میکنید
    برای این کار میتونید کاری که برای یک فایل انجام میدید به صورت یک ماکرو ضبط کنید و بر روی تمامی فایل ها اجرا کنید برای تجمیع فایل ها هم به لینک زیر مراجعه کنید

انتقال هم زمان چندین فایل اکسل به یک فایل مرجع

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)