صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: جایگاه نرم افزار اکسل در شغل شما

آخرین بازدید
    2023/05/03
    سپاس
    1,399
    سپاس شده
    2,089 در 665 پست
    سطح اکسل
    73.00 %

Javid Mokhtari به Yahoo ارسال پیام
    ... Up ...
    دوره های آموزش رایگان اکسل از صفر تا پیشرفته بصورت تصویری
    بیش از 60 جلسه آموزش ویدئویی رایگان

شرکت در دوره:

https://javidsoft.ir/courses/

2. سپاس ها (1)

3.  

آخرین بازدید
    2019/10/02
    سپاس
    92
    سپاس شده
    21 در 8 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ghasemiyan نمایش پست ها
    آخ چه حالي ميده وقتي مديرت ميگه يه گزارش از فلان كاري كه انجام دادي بهم بده، بعد تو هم يه گزارش فوق العاده با پيوت تيبل درست كني فكش بيفته، چشاش در بياد، دهنش كف كنه. آخ حال ميده

كسايي كه تو شركت ما كار ميكنن بيشترين استفاده اي كه از اكسل ميبرن درست كردن جدوله اونم براي ليست كردن اعضا و اين چيزا

ولي خود من از اكسل خيلي بيشتر استفاده ميكنم. يكسري كاراي حسابداري شركت رو با تركيب اكسل و اكسس انجام ميدم. از اكسس خروجي ميگيرم و از ديتاهاش تو اكسل گزارش جامع تهيه ميكنم. يجورايي ميشه گفت داشبورد درست ميكنم ديگه
    يا حتي گاهي وقتا از اكسل بجاي ورد استفاده ميكنم و متن هايي كه ميخوام بنويسم رو تو اكسل مينويسم و پرينت ميگيرم

تو شركت كاله كه بودم تقريبا همه كار با اكسل بود. يكسري ديتاهاي خام از ديتابيس مركزي دريافت ميشد بعد روي اونها تجزيه تحليل انجام ميشد و پيش بيني فروش روزانه و هفتگي رو مشخص ميكردن و سفارش ميدادن از آمل براشون محصولات رو بفرستن. يا مثلا گزارش هايي تهيه ميشد كه مثلا در فلان هفته انقدر فروش داشتيم، بيشترين فروش مال كي بوده، چه محصولاتي بيشتر فروش داشته و ....
    با سلام و احترام
    بنده هم خیلی دوست دارم در این حد اکسل و اکسس رو بلد باشم ..ممنون میشم راهنماییم کنید به چه صورتی آموزش ببینم و چه طوری و صرف مدت زمان چقدر به این مهارت برسم ...
    من در دوران دانشجوییم با زبان برنامه نویسی c# سامانه یک مرغداری رو نوشتم و استاد فوق العاده سخت گیرمون از 6 نمره عمل 8 داد بقدری روش کار کرده بودم و راضی بود و تمام کدنویسی با خودم بود و ترم بعد سامانه بانک خون و کارآموزیم انبار داری یک شرکت مهندسی ولی دیگه از سال 91 تا به حال سراغ برنامه نویسی سی شارپ و طراحی سامانه نرفتم و تا حدود زیادی برنامه نویسی رو یادم رفته البته وقتی شروع میکنم به نوشتن یاد آوری میشه .....سرتون رو درد نیارم میخوام بگم پروژه های سنگین انجام دادم ولی نمیدونم چرا کار با اکسل برام سخت جلوه میکنه ....شاید بلدش نیستم ...ولی حالا کارفرمامم به شدت قانون مند و اکسل گراست و ازم برنامه هایی رو میخوان که واقعا پیچیده هست (چون ساخت جداول رو به سبک قرن 7 میخواد!!!) دوستان توی انجمن دیدن چه برنامه ای رو عذاب کشیدم تا به پایان رسوندم و با فرم سازی در اکسل مشکل دارن ....حالا میخوام بگم چطور میتونم مثل شما عزیزان مهارت پیدا کنم؟

آخرین بازدید
    2019/10/02
    سپاس
    92
    سپاس شده
    21 در 8 پست
    تعیین سطح نشده است

چه طوری میشه اینجوری شد؟ کمک کنید و راهنمایی؟ خیلی طول میکشه؟

آخرین بازدید
    2023/05/03
    سپاس
    1,399
    سپاس شده
    2,089 در 665 پست
    سطح اکسل
    73.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط ne&in نمایش پست ها
    چه طوری میشه اینجوری شد؟ کمک کنید و راهنمایی؟ خیلی طول میکشه؟
    با سلام...

شما میخواهید در این سطح یاد بگیرید یا همچین فرمهای میخواهید سفارش بدین...؟

شرکت در دوره:

7. سپاس ها (1)

آخرین بازدید
    2019/10/02
    سپاس
    92
    سپاس شده
    21 در 8 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    با سلام...

شما میخواهید در این سطح یاد بگیرید یا همچین فرمهای میخواهید سفارش بدین...؟

در این سطح دوست دارم یاد بگیرم...
    مثلا کاش میشد یک تاپیکی بود برای ما تازه کارها کتاب استاد رو تهیه میکردیم و تعیین میکردین تا مثلا مدت یک هفته تا کجا بخونیم و متناسب با اون درس یک پروژه سخت بدین که یکمم از مغزمون استفاده کنیم تحویلتون بدیم ... چون اینجوری بدون تحویل پروژه حتی با تمرین داشتن کتاب هم فایده نداره ...حداقل مثلا من خودم اینجورم ....و اینکه مثلا من میگم فلان کارو نمیدونم شما کدش رو مینویسید میدین ما کپی پیست میکنیم انجام میشه ولی هیچ وقت کدنویسیش رو یاد نگرفتم اونطور

نمیدونم اگر چنین تاپیک هایی هم هست ممنونم معرفی کنید برای امثال من که ابتدایی هستیم در اکسل ....

آخرین بازدید
    2023/05/03
    سپاس
    1,399
    سپاس شده
    2,089 در 665 پست
    سطح اکسل
    73.00 %

نقل قول نوشته اصلی توسط ne&in نمایش پست ها
    در این سطح دوست دارم یاد بگیرم...
    مثلا کاش میشد یک تاپیکی بود برای ما تازه کارها کتاب استاد رو تهیه میکردیم و تعیین میکردین تا مثلا مدت یک هفته تا کجا بخونیم و متناسب با اون درس یک پروژه سخت بدین که یکمم از مغزمون استفاده کنیم تحویلتون بدیم ... چون اینجوری بدون تحویل پروژه حتی با تمرین داشتن کتاب هم فایده نداره ...حداقل مثلا من خودم اینجورم ....و اینکه مثلا من میگم فلان کارو نمیدونم شما کدش رو مینویسید میدین ما کپی پیست میکنیم انجام میشه ولی هیچ وقت کدنویسیش رو یاد نگرفتم اونطور

نمیدونم اگر چنین تاپیک هایی هم هست ممنونم معرفی کنید برای امثال من که ابتدایی هستیم در اکسل ....
    خب محوریت اساسی این انجمن هم همینه....«یادگیری»

اگر قصد شما یادگیری هستش که خب مطالب آموزشی زیادی اینجا وجود داره که میتونین استفاده کنین.یا اگر قصد شما تمرین هستش که میتونین سئوال سایر کاربران رو یک تمرین تلقی کنین و سعی کنین بهش جواب بدین و اگر هم نتونستین جواب بدین حول اون سئوال مطالعه و تحقیق کنین.درصورت مشکل هم میتونین از پاسخ سایر عزیزان برای رفع مشکلتون استفاده کنین.

درمورد زمان و نحوه یادگیری هم اگر تجربیات و خاطرات کاری چندتا عزیز رو بخونین متوجه میشین همه و همه در دو مورد مشترک هستند و اون هم : 1) شناخت و احساس نیاز به اکسل 2)پیگیری و تمرین مستمر برای یاد گیری اکسل
    درباره مدت یادگیری هم نمیشه بازه خاصی رو گفت چون بستگی به خود شخص داره.اما میبینین که بیشتر عزیزان چندسال هستش که دارن به جد اکسل رو دنبال میکنن.بازم سئوالی بود در خدمتتون هستیم.

اگر در همینجا تجربیات خودتون و اهمیت اکسل در کارتون رو با ما به اشتراک بگذارین خوشحال میشویم بدانیم اکسل چه تاثیری در شغل و کار شما دارد.
    ویرایش توسط Javid Mokhtari : 2017/02/16 در ساعت 22:04

شرکت در دوره:

10. سپاس ها (2)

آخرین بازدید
    2020/02/05
    سپاس
    0
    سپاس شده
    2 در 1 پست
    تعیین سطح نشده است

با سلام
    بنده در یک دستگاه تخصصی بزرگ مشغول به کار هستم و دقیقا ۲۰ ساله از اکسل برای موضوعات مختلف از محاسبات ساده مالی تا محاسبات نسبتا پیچیده ی مهندسی آب رو بکار گرفتم و هنوز ن
    در حال یادگیری هستم....بخاطر میارم یکی از کارهایی که با اکسل در ۲۰ سال پیش انجام شد (در اکسل ۵) و موجب شگفتی همکاران شد پر کردن یک شیت آماری هواشناسی بود که هرماهه توسط متصدی مربوطه و صرف زمان ۲ روز تهیه می شد ..*در حالیکه محاسبات پیچیده ای نداشت ولی نیاز بود که مقادیر مورد نیاز از طریق جستجو در ۲۵ صفحه A4 پیدا ودر شیت گنجانده شوند*....خوب راه حل برای اکسل عزیز خیلی پیش پا افتاده بود و با استفاده از توابع قدرتمند جستجو این امر با سرعت و البته دقت بالا در زمانی کمتر از ۵ دقیقه انجام می شد....تا امروز که می بینیم میشه از امکانات gis و اطلاعات مکانی در اکسل بهره جست...فوق العاده نیست؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

شغل اکسل

جایگاه اکسل در حسابداری

جیگاه اکسل درحسابداری

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)