نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمایی برای ساختن یه اکسل برای راس گیری چک

آخرین بازدید
    2023/09/10
    سپاس
    90
    سپاس شده
    30 در 18 پست
    تعیین سطح نشده است

راهنمایی برای ساختن یه اکسل برای راس گیری چک

با سلام
    از دوستانی که وارد هستن خواهش مکینم اگه براشون مقدور هست یه فایل اکسل بسازن که راس گیری چک رو انجام بده یکی تو اینترنت پیدا کردم چندان جالب نبود
    میخوام شرایط زیر رو داشته باشه
    1-مبدا راس گیری سه حالت باشه که بشه یکی از سه حالت رو انتخاب کرد و همیشه برای دفعات جدید که فایل رو باز میکنم گزینه انتخاب شده اخرین حالت قبلی باشه که استفاده کردم اون سه حالت هم به ترتیب تاریخ دلخواه یا تاریخ جاری یا کوچکترین تاریخ بین چک ها باشه
    2-مورد بعدی این باشه که من برای تاریخ وارد کردن به این شکل عمل میکنم مثلا 1390/03/26 رو من بزنم 263 خودش تبدیل کنه به 1390/03/26 یعنی اگه سال وارد نکردم سال جاری سیستم رو اضافه کنه ولی اگه مثلا سالش فرق میکرد وارد میکنم مثلا اگه تاریخ اینجوری بود 1391/03/26 میزنم 26391 خودش تبدیل کنه فقط میمونه اون سه تا ماه دو رقمی که نمیدونم مشکل ایجاد میکنه یا نه اگه مشکل ایجاد کنه مجبورم 1390/03/26 رو به صورت 2603 وارد کنم ولی اگه بشه کاریش کرد که به همون صورت اول باشه خیلی بهتره چون توی تعداد چک های زیاد خودش خیلی تاثیر داره
    3-همچنین اگه تاریخی کوچکتر از تاریخ مبنا بود فیلدش رو رنگی کنه تا وارد کننده متوجه بشه که تاریخ از مبنا کوچکتر هست
    4-تاریخ ها هم مشخصا میخوام هجری شمسی باشه اکسل هم 2010 هست
    با تشکر
    اخطار: این یک موضوع قدیمی است
    به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.

2.  

آخرین بازدید
    2023/06/24
    سپاس
    19
    سپاس شده
    14 در 12 پست
    سطح اکسل
    82.00 %

RE: راهنمایی برای ساختن یه اکسل برای راس گیری چک

سلام دوست عزیز
    انجمن برای این درست شده تا دوستان و اعضا سوالات خود را بپرسند و یا مشکلاتی را که با آن روبرو شده اند را به مشورت گذارند.
    فکر می کنم سوال شما بیشتر شبیه به یک پروژه است.
    پیشنهاد میکنم یا به یک مشاور بسپارید تا برایتان انجام دهد یا اینکه کم کم خودتان دست به کار شوید و هر جا با مشکلی برخورد کردید از اعضا مشورت بگیرید
    موفق باشید

آخرین بازدید
    2023/09/10
    سپاس
    90
    سپاس شده
    30 در 18 پست
    تعیین سطح نشده است

من حرفی ندارم بدم یه نفر برام درست کنه و هزینش رو بپردازم اما نمیدونم کجا باید درخواست بدم

آخرین بازدید
    2020/08/02
    سپاس
    441
    سپاس شده
    114 در 40 پست
    تعیین سطح نشده است

باسلام
    خواهشمندم در تالارهاي گفتگو ، سعي شود تا به بهترين نحو ممكن با هم صحبت شود .
    سئوال دوستمون بيشتر بر ميگرده به اينكه ، كسي كه اين فايل رو ايجاد و ارسال ميكنه ، كمي با فروش وصول چك سر و كار داشته باشه ، بهر حال فكر ميكنم كه فايل ارسالي از طرف بنده به كار دوست خوبمون بياد ، اگر مشكلي بود ، در خدمت هستم.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

آخرین بازدید
    2023/09/10
    سپاس
    90
    سپاس شده
    30 در 18 پست
    تعیین سطح نشده است

سام
    ضمن تشکر از زحمتی که کشید
    من الان به طور کلی دو تا مشکل دارم اول اینکه میخوام بدون نصب افزونه اون فایل دارای تاریخ شمسی باشه (که اگه روی کامپیوتر دیگه ای بردم مشکل ایجاد نکنه)
    دوم اینکه حوه تاریخ وارد کردن در فیلد ها هستش من میخوام مثلا برا 1390/03/26 در فیلد مربوطه263 رو وارد کنم خودش تبدیل کنه به اون تاریخ ا مورد رو چطوری میشه حل کرد؟البته اگه سال چک غیر از سال جاری باشه مثلا همون تاریخ فوق ولی سالش 91 باشه اینجوری وارد میکنم 26391
    با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

راس گیری چک در اکسل

راس گیری چک

آموزش راس گیری چک با اکسل

تابع راس گیری در اکسل

نرم افزار راس گیری چک

نرم افزار رایگان راس گیری چک

جدول راس گیری

روش راس گیری چکراس گیری در اکسل چک exceliran.comآموزش راس گیری در اکسلساخت دفتر چک در اکسلاکسل راس گیری چکراس چک از طریق اکسلراس چک راس فاکتورراس گیری اکسلنحوه راس گیری دراکسلتوضیحات کلی راس گیری چکتابع راس گیری چک در اکسلروش راس گیری روی اکسلدر آوردن راس چكراس کردن چکهاراس گیری با excelراس گیری چک ها با اکسلنرم افزار رایگان نحوه راس گیری چک

علاقه مندی ها (Bookmarks)