با سلام
از دوستانی که وارد هستن خواهش مکینم اگه براشون مقدور هست یه فایل اکسل بسازن که راس گیری چک رو انجام بده یکی تو اینترنت پیدا کردم چندان جالب نبود
میخوام شرایط زیر رو داشته باشه
1-مبدا راس گیری سه حالت باشه که بشه یکی از سه حالت رو انتخاب کرد و همیشه برای دفعات جدید که فایل رو باز میکنم گزینه انتخاب شده اخرین حالت قبلی باشه که استفاده کردم اون سه حالت هم به ترتیب تاریخ دلخواه یا تاریخ جاری یا کوچکترین تاریخ بین چک ها باشه
2-مورد بعدی این باشه که من برای تاریخ وارد کردن به این شکل عمل میکنم مثلا 1390/03/26 رو من بزنم 263 خودش تبدیل کنه به 1390/03/26 یعنی اگه سال وارد نکردم سال جاری سیستم رو اضافه کنه ولی اگه مثلا سالش فرق میکرد وارد میکنم مثلا اگه تاریخ اینجوری بود 1391/03/26 میزنم 26391 خودش تبدیل کنه فقط میمونه اون سه تا ماه دو رقمی که نمیدونم مشکل ایجاد میکنه یا نه اگه مشکل ایجاد کنه مجبورم 1390/03/26 رو به صورت 2603 وارد کنم ولی اگه بشه کاریش کرد که به همون صورت اول باشه خیلی بهتره چون توی تعداد چک های زیاد خودش خیلی تاثیر داره
3-همچنین اگه تاریخی کوچکتر از تاریخ مبنا بود فیلدش رو رنگی کنه تا وارد کننده متوجه بشه که تاریخ از مبنا کوچکتر هست
4-تاریخ ها هم مشخصا میخوام هجری شمسی باشه اکسل هم 2010 هست
با تشکر
اخطار: این یک موضوع قدیمی است
به دلیل قدیمی بودن موضوع، ممکن است برخی فایل های ضمیمه به درستی کار نکنند. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قدیمی خودداری نمایید.