صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: قفل کردن فایل اکسل

آخرین بازدید
    2017/04/02
    سپاس
    11
    سپاس شده
    10 در 8 پست
    تعیین سطح نشده است

منظورم از خط اول خالی نشدن سلول a بود

2. سپاس ها (1)

3.  

آخرین بازدید
    2016/03/26
    سپاس
    9
    سپاس شده
    0 در 0 پست
    تعیین سطح نشده است

نقل قول نوشته اصلی توسط noroozzadeh نمایش پست ها
    با عرض سلام
    به راحتی با دو خط بیشتر کد میشود که این کد را برای تمام اکسل در کل ستون a1 گسترش داد ولی اینکه ستون a1 امکان ندارد چون در اثر هر حرکتی که در صفحه انجام بدین یک بار دیگر همان عدد که در سلول a هست بار دیگر به ردیف اضافه میشود ، حالا راههای زیر رو پیشنهاد میکنم
    1- اگر عددهایی که در سلول مثلا a5 وارد میکنید هیچ وقت در همان ردیف تکراری نیست ، تنها در این صورت میشه خواسته شما رو برآورده کرد .
    2- ستون a خالی باشد و ستون b همیشه آخرین عددی که در a وارد کردید رو نشان بده .
    3- یک فرم وی بی روی شیت باز بشه و تمام کار در آن انجام بشه و صفحه فقط نقش بانک اطلاعاتی رو بازی کنه .
    4-در جایی از صفحه یک دکمه قرار بدیم و هر وقت در a عدد جدیدی وارد کردید روی دکمه کلیک کنید تا عدد در اولین سلول خالی همون ردیفی که فوکوس هست ثبت بشه
    5- کل توضیحات ردیف 4 انجام بشه ولی بجای افقی عمودی باشه
    حالا هرکدام که میخواهید رو بفرمائیید انجام بدم
    خیلی جاها دقیق منظورتون رو متوجه نشدم. این از بدی های چت هست. آیا امکانش هست از طریق اسکایپ با شما صحبت کنم تا بتونم بهتر کمک بگیرم؟؟ مورد چهارم که گفتید دکمه ثبت جوابگوی کار من نیست چون من عملیاتم برای مثلا 500 ردیف هست و هربار با زدن دکمه ثبت کل این 500 مورد ثبت میشه در حالیکه من شاید قبلا برای 499 تاشون این کار رو انجام داده باشم اما در کل برای یک قسمت دیگه از اجرای برنامه به این دکمه ثبت نیاز دارم و اگر جدا در اختیارم بذارید ممنون میشم. به نظر میرسه راهکار 1 مناسب کار من باشه بازم باید مطمئن بشم چون دقیق متوجه نشدم. من میخوام غیر تکراری ها ثبت بشه و نه تکراری ها. من یوزر اسکایپ و شمارمو براتون با پیغام خصوصی میفرستم و منتظر خبرتون هستم تا از طریق اسکایپ صحبت کنیم. با تشکر از شما دوست عزیز

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

چجوری برای فایل اکسل قفل میذارن

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)