نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: جایگاه نرم افزار اکسل در شغل شما

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

آخرین بازدید
    2024/02/18
    سپاس
    2,816
    سپاس شده
    1,050 در 348 پست
    سطح اکسل
    51.00 %

علی فاطمی به Yahoo ارسال پیام
    با سلام و وقت بخیر و تشکر از دوست عزیز آقای مختاری .

خوب با توجه به سن و سال بنده سابقه آشنایی من با اکسل برمیگرده به سال 77 وقتی قرار شد برای کارخانه ( محل کارم ) سیستم مدیریت کیفیت ایجاد بشه من هم یکی از اعضا گروه بودم تا اون موقع اطلاعاتم در حد Dos و یکمی ویندوز و یکمی آفیس بود ( یکمی یعنی خیلی کم ) . بعد از اون که با آفیس و بخصوص برنامه زیبای اکسل بیشتر آشنا شدم سعی میکردم تا اونجایی که امکان داره همه کارهام رو از طریق اکسل انجام بدم تهیه فرم ها ، نمودار ها برنامه های هفتگی کاری خودم ، تقویم سالانه کاری ، وضعیت درآمد و خرج و مخارج و .................................................. .

اشتیاق من به اکسل تا حدی بود که با اینکه کار من صنعتی و در حیطه خودرو بود وقتی موقعیت ادامه تحصیل برام فراهم شد بدون هرگونه تامل و فکر رفتم نرم افزار خوندم . بعد هم با اکسس آشنا شدم که دیگه زندگی کاریم از این رو به اون رو شد.

البته بایستی عنوان کنم که تمامی تلاش های اکسلی من در حد خیلی کمی بود تا بهمن 92 که با این انجمن آشنا شدم وقتی تلاش دوستان رو در آموزش به کاربران دیدم اشتیاقم 100 برابر شد . همین جا دوست دارم از سه نفر عزیز و بزرگوار آقایان شمس العلما ، وطن پرست و امین اسماعیلی عزیز تشکر فراوان کنم و امیدوارم هرجا هستند سلامت و موفق و شاد باشند.

- تا چه حد با اکسل و قابلیت های آن آشنا هستید...؟
    متوسط و اگر امور زندگی و کاری بزاره دوست دارم تا هرجا اکسل میره باهاش باشم.

- عمده فعالیت شما چیست و آیا سعی کرده اید ارتباطی بین اکسل و شغلتان ایجاد کنید...؟
    مدیر کیفیت یک کارخانه هستم و اگر کارم هم نخواسته مجبورش کردم با اکسل ارتباط برقرار کنه .

- چه چیزی شمارو به سمت اکسل کشانده و هدفتان در استفاده از اکسل چیست و تا چه حد به اکسل نیاز دارید...؟
    محیط شیرین و دوست داشتنی و از همه مهمتر همه کاره بودن اکسل باعث جذب من شده و در بیشتر مواقع بهش نیاز دارم .

- اکسل به چه میزان در رسیدن به هدفتان تاثیر گذار بوده...؟

خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییی

در دنیا فقط یک نفر وجود دارد که باید از او بهتر باشید و آن کسی نیست جز گذشته خودتان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

شغل اکسل

جایگاه اکسل در حسابداری

جیگاه اکسل درحسابداری

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)