PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: شیر کردن فایل اکسل

aminatgi
2016/10/28, 09:59
سلام دوستان
من یک فایل اکسل تو بانک دارم که اطلاعاتی رو روزانه وارد اون میکنم و ما دو نفری از دو کامپیوتر روی اون کار میکنیم در اخر وقت مجبوریم اطلاعات رو بصورت دسی کپی پیست ادغام کنیم فایل رو شیر تحت شبکه انجام دادیم ولی هرکاری کردم اطلاعات خود بخود در دو کامپیوتر بعد از خروج یا در مدت زمان خواص ادغام شوند نشد ممنونم از پاسخ

فرستاده شده از SM-A710Fِ من با Tapatalk

aminatgi
2016/10/31, 22:57
کسی نیس جواب بده

excelmonarch
2016/11/01, 16:09
کسی نیس جواب بده

سلام
از زبانه Review گزينه shareworkbook را بزنيد و تيك قسمت مربوط به Allow changes . . .*را بزنيد و اوكي كنيد.

aminatgi
2016/11/01, 23:28
سلام
از زبانه Review گزينه shareworkbook را بزنيد و تيك قسمت مربوط به Allow changes . . .*را بزنيد و اوكي كنيد.
ممنون از پاسخ همه این کارا رو انجام دادم ولی ادغام نمیشه و هر کسی فقط چیزایی که وارد کرده رو میبینه و باید دوباره دسی کپی پستشون بکنیم

msp65
2016/11/04, 17:18
سلام از پوشه share شده تون یه map network drive تهیه کنید فکر کنم مشکلتون حل بشه
اگر باز هم نشد ftp رو هم امتحان کنید ما از هر دو روش فوق واسه دیتابیس نتیجه گرفتیم انشاا.. مشکل شما هم حل بشه

aminatgi
2016/11/05, 04:06
سلام از پوشه share شده تون یه map network drive تهیه کنید فکر کنم مشکلتون حل بشه
اگر باز هم نشد ftp رو هم امتحان کنید ما از هر دو روش فوق واسه دیتابیس نتیجه گرفتیم انشاا.. مشکل شما هم حل بشه
سلام واقعا محشرید در هیچ جا جوابمو نگرفتم و شما کمک شایانی به من کردیت و تقریبا به نتیجه رسیدم ولی یکم گیج شدم تو ایجادnetwork map drive اگه امکانش هست یکم توضیح بدید طریقه ایجاد و تنظیماتش رو در هر دو سیستم و بعد از ایجاد در pc1 در pc2 چه تنظیماتی رو اعمال کنم
بازم ممنونم ماه های زیادی نتونستم جواب سوالم رو بگیرم خوشبختانه جوابم رو از حضرتعالی گرفتم