PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جستجو در تمامی شیت های یک فایل

mahsa shayesteh
2012/03/19, 11:06
سلام

تابع vlookup قادره فقط داده هارو در یک شیت جستجو کنه با چه راهی میشه تمام شیت های یک فایل مورد جستجو قرار داد

~M*E*H*D*I~
2012/03/19, 12:47
سلام
لطفا توضیح بیشتری بدید

mahsa shayesteh
2012/03/19, 18:17
سلام
فرض کنید 3 ستون اطلاعات داریم کد ، نام ، مقدار که در چند شیت تکرار شده حالا من میخوام تابعی باشه که وقتی کدی رو جستجو میکنیم کلیه شیت هارو بگرده

~M*E*H*D*I~
2012/03/19, 18:26
سلام
جواب ضمیمه رو ببنید البته با توضیحی که دادید فک کنم درست عمل کردم

mahsa shayesteh
2012/03/19, 22:03
سلام
ممنون از جواب عالیتون فقط طبق توضیحی که دادم تابع شما مستلزم اینه ستون های اطلاعات باهم برابر و منطبق باشن روشی هست که بشه مثلا کد رو وارد کرد و اطلاعات مربوط به اون تو تمام شیت ها جستجو بشه به تعداد ستون ها هم بستگی نداشته باشه؟

shamsololama
2012/03/25, 14:44
سلام
ممنون از جواب عالیتون فقط طبق توضیحی که دادم تابع شما مستلزم اینه ستون های اطلاعات باهم برابر و منطبق باشن روشی هست که بشه مثلا کد رو وارد کرد و اطلاعات مربوط به اون تو تمام شیت ها جستجو بشه به تعداد ستون ها هم بستگی نداشته باشه؟

با درود فراوان

با توجه به اینکه سئوال سئوالتون رو تو قسمت ویژوال بیسیک اکسل مطرح کردین فکر میکنم برای انجام خوبه که با وی بی ای اینکار رو انجام بدی و یا اینکه یک تابع جدید رو بنویسی که این خصوصیاتی مدنظرتون هست داشته باشه
برای این کار می تونید از کد فایند استفاده کنید و این قابلیت هم بهش بدین که بگین تو همه شیتها بگرده و یا تو یک شیت خاص با این کار سرعتش هم بیشتر میشه بخصوص اگر تعداد شیتها زیاد باشه نیاز به سرعت بیشتی خواهید داشت