PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش سرعت اجرای برنامه

shh
2016/12/24, 22:56
با سلام من ماکروی نوشتم که می بایست از یک فایل دیگه شیت اول رو کپی بگیره در فایل حاضر و بعد روی بعضی از سطرها و ستونها و سلول ها تغییرات و محاسباتی رو انجام بده این ماکرو در زمانی که فایل دیگه ای باز نیست با سرعت خوبی اجرا میشه و حتی اگه اون فایل شامل ماکرو نباشند کمی کندتر اجرا میشه ولی هنگامی که برخی فایل ها که همزمان شامل ماکروهای دیگه ای هستد هنگ می کنه من این دستورات در ابتدا (False) و انتها (True) اضافه کردم و قبلاز کار با شیت ها و workbook انها active هم کردم که متاسفانه فرقی نرکرد لطفا کمک کنید:
Application.Calculation = xlCalculationManual
Application.ScreenUpdating = False
Application.DisplayStatusBar = False
Application.EnableEvents = False
ActiveSheet.DisplayPageBreaks = False
Application.DisplayAlerts = False

Javid Mokhtari
2016/12/26, 00:11
با سلام من ماکروی نوشتم که می بایست از یک فایل دیگه شیت اول رو کپی بگیره در فایل حاضر و بعد روی بعضی از سطرها و ستونها و سلول ها تغییرات و محاسباتی رو انجام بده این ماکرو در زمانی که فایل دیگه ای باز نیست با سرعت خوبی اجرا میشه و حتی اگه اون فایل شامل ماکرو نباشند کمی کندتر اجرا میشه ولی هنگامی که برخی فایل ها که همزمان شامل ماکروهای دیگه ای هستد هنگ می کنه من این دستورات در ابتدا (False) و انتها (True) اضافه کردم و قبلاز کار با شیت ها و workbook انها active هم کردم که متاسفانه فرقی نرکرد لطفا کمک کنید:
Application.Calculation = xlCalculationManual
Application.ScreenUpdating = False
Application.DisplayStatusBar = False
Application.EnableEvents = False
ActiveSheet.DisplayPageBreaks = False
Application.DisplayAlerts = False
باسلام...

لطفا فایل خودتون رو قرار بدین...