PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد کردن داده ها از یک اکسل به اکسل دیگر بصورت هدفمند و با استفاده از vba

teva
2016/12/25, 13:31
سلام مهندس
خوبی مهندس
آقا ی سوال پیچیده دارم
من دو تا فایل اکسل دارم 1 و 2
حالا می خوام ی سری از اطلاعات رو از 1 به 2 ببرم ولی با vba
روش کار می خوام اینجوری باشه
1- با اجرای ماکرو ی پنجره ایجاد بشه که بتون تو اون مسیر فایل 1 رو مسیر دهی کنم browes
2- بعد ی پنجره دیگه باز شه که تو اون لیست شیت های فایل 1 نشون داده بشه و بتونم یکیشون رو انتخاب کنم
3- ی پنجره جدید باز شه
من تو این جدول ی سری از فیلدها رو از اکسل 2 اوردم (نام سر ستونها) رو اوردم که در مقابلشون ی کادری باشه که در اون لیست سرستونهای شیت انتخابی اکسل یک بصورت ی لیست کشویی بیاد تا بتونم انتخاب کنم
4- در نهایت با ok ستونهای انتخابی از اکسل 1 در محل موردنظر که در مرحله قبلی تعیین شده اند جایگذاری شن

Javid Mokhtari
2016/12/26, 00:09
سلام مهندس
خوبی مهندس
آقا ی سوال پیچیده دارم
من دو تا فایل اکسل دارم 1 و 2
حالا می خوام ی سری از اطلاعات رو از 1 به 2 ببرم ولی با vba
روش کار می خوام اینجوری باشه
1- با اجرای ماکرو ی پنجره ایجاد بشه که بتون تو اون مسیر فایل 1 رو مسیر دهی کنم browes
2- بعد ی پنجره دیگه باز شه که تو اون لیست شیت های فایل 1 نشون داده بشه و بتونم یکیشون رو انتخاب کنم
3- ی پنجره جدید باز شه
من تو این جدول ی سری از فیلدها رو از اکسل 2 اوردم (نام سر ستونها) رو اوردم که در مقابلشون ی کادری باشه که در اون لیست سرستونهای شیت انتخابی اکسل یک بصورت ی لیست کشویی بیاد تا بتونم انتخاب کنم
4- در نهایت با ok ستونهای انتخابی از اکسل 1 در محل موردنظر که در مرحله قبلی تعیین شده اند جایگذاری شن

باسلام...

اول اینکه برای سئوالتون یک نمونه فرم قرار بدین...

دوم اینکه، خودتون تا کجا پیش رفتین...؟