PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوانی از شیت های دیگر

iman gom
2012/03/28, 15:08
سلام دوستان ؛

در چند شیت ، سلول هایی وجود داره که با استفاده از define name به اون ها اسم دادم . و حالا می خوام از یه شیت دیگه ، فرمولی بنویسم که نمودار میله ای اون سلول های مشخص از شیت های دیگه رو در شیت جاری رسم کنه . چطور میتونم از شیت ها دیگه فراخوانی کنم ؟

mahsa shayesteh
2012/03/28, 15:20
سلام
یعنی برای هر شیت یک نمودار یا همه داده ها تو یک نمودار لطفا بیشتر توضیح بدید یا فایل نمونه بذارید

iman gom
2012/03/28, 15:23
سلام
یعنی برای هر شیت یک نمودار یا همه داده ها تو یک نمودار لطفا بیشتر توضیح بدید یا فایل نمونه بذارید

همه داده ها توی یک نمودار .

فرض کنید ستونی ازsheet1 مربوط به خرید هست و یک سلول از sheet1 در انتها مجموع خرید رو حساب می کنه . اسم این سلول M1 هم باشه مثلا .

و sheet 2 ، ستونی داشته باشه مربوط به اطلاعات فروش هست و در آخر این ستون یک سلول هم مجموع فروش رو حساب می کنه . اسم این سلول هم M2 .

حالا در sheet3 می خوام نمودار میله ای M1 و M2 رسم بشه . یعنی نموداری مقایسه کنم میزان فروش و خرید .

mahsa shayesteh
2012/03/28, 15:27
سلام

همه داده ها توی یک نمودار .

فرض کنید ستونی ازsheet1 مربوط به ---ید هست و یک سلول از sheet1 در انتها مجموع ---ید رو حساب می کنه . اسم این سلول M1 هم باشه مثلا .

و sheet 2 ، ستونی داشته باشه مربوط به اطلاعات فروش هست و در آ--- این ستون یک سلول هم مجموع فروش رو حساب می کنه . اسم این سلول هم M2 .

حالا در sheet3 می خوام نمودار میله ای M1 و M2 رسم بشه . یعنی نموداری مقایسه کنم میزان فروش و ---ید .

شما کافیه تو نمودار وارد select data بشین بعد در قسمت add series اول نام شیت و بعد اسم محدوده هارو بنویسید اگه شد یه فایل نمونه میذارم براتون

~M*E*H*D*I~
2012/03/28, 15:47
سلام

فایلی که خانم شایسته زحمت کشیدن تو این لینک میتونی ببینی

http://forum.exceliran.com/thread-1257-post-6023.html#pid6023

mahsa shayesteh
2012/03/28, 15:48
ممنون از حس همکاریتون مرسی