PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: چگونگی کپی سلول هایی با یک کاراکتر مشترک در یک شیت

lejeuner
2017/01/14, 12:54
یک شیت هست با کلی سلول که من میخوام سلول هایی که آدرس ایمیل دارند رو کپی کنم . اما متاسفانه بعد از زدن Find All و پیدا کردن همشون . جوری که هایلایت میشن . نه میشه کپی یا کات کرد . نه فیلتر رو میزنم فیلترشون میکنه .
لطغا بفرمایید چه باید کرد؟

rahi_feri
2017/01/14, 13:18
سلام
اگه یه ستونه از فیلتر استفاده کنید.

اگه بیشتر از یه ستونه فایل رو بفرستید

lejeuner
2017/01/14, 13:44
سلام
اگه یه ستونه از فیلتر استفاده کنید.

اگه بیشتر از یه ستونه فایل رو بفرستید

سلول ها در ستون ها و سطر های مختلفی پراگنده هستند .
من با find all کاراکتر @ رو سرچ کردم تا آدرس های ایمیل رو نشون بده اما کپی نمیشن

دو تا فایل ضمیمه شد

amir_ts
2017/01/14, 14:55
با سلام
با فرمول آرایه ای زیر برای ستون a لیست میشود میتونید با تغییر آدرس ستون های دیگه رو هم لیست کنید.

=IFERROR(INDEX($A$1:$A$1000; SMALL(IF(ISNUMBER(SEARCH("@"; $A$1:$A$1000));ROW($A$1:$A$1000));ROW(A1)));"")

lejeuner
2017/01/14, 15:47
با سلام
با فرمول آرایه ای زیر برای ستون a لیست میشود میتونید با تغییر آدرس ستون های دیگه رو هم لیست کنید.

=iferror(index($a$1:$a$1000; small(if(isnumber(search("@"; $a$1:$a$1000));row($a$1:$a$1000));row(a1)));"")
سلام.
متاسفانه من نمیدونم این فرمول رو کجا کار بگیرم. توی سلول a گذاشتم , کار نکرد . بفرمایید چطوریکی از فایل ها رو اونطوری مرتب کردید ؟ دومیشم بخوام اونطوری کنم باید چه کرد؟

amir_ts
2017/01/14, 16:21
از آخرین ستون خالی شروع کنید و برای ستون های پر قرار بدید. فرض کنید تا ستون F اطلاعات دارید این فرمول رو در ستون G قراربدید برای ایمیل های ستون A و به همین ترتیب ستون خالی بعدی برای ایمیل های ستون B و .....
فقط آدرس ها رو تنظیم مثلا فرمول برای اطلاعات ستون B به این شکل میشه که باید برای بقیه ستون ها هم تنظیم کنید و کلید ctrl +shift+enter رو با هم فشار بدید و فرمول رو به پایین درگ کنید.

=iferror(index($b$1:$b$1000; small(if(isnumber(search("@"; $b$1:$b$1000));row($b$1:$b$1000));row(a1)));"")

lejeuner
2017/01/14, 18:39
از آخرین ستون خالی شروع کنید و برای ستون های پر قرار بدید. فرض کنید تا ستون F اطلاعات دارید این فرمول رو در ستون G قراربدید برای ایمیل های ستون A و به همین ترتیب ستون خالی بعدی برای ایمیل های ستون B و .....
فقط آدرس ها رو تنظیم مثلا فرمول برای اطلاعات ستون B به این شکل میشه که باید برای بقیه ستون ها هم تنظیم کنید و کلید ctrl +shift+enter رو با هم فشار بدید و فرمول رو به پایین درگ کنید.

=iferror(index($b$1:$b$1000; small(if(isnumber(search("@"; $b$1:$b$1000));row($b$1:$b$1000));row(a1)));"")
متاسفانه
نتونستم در صورتی که امکانش هست حتما با هزینه لطفا فایل دوم رو هم مثل فایل اولی که اتچ کردید جداسازی کنید.م تشکر

amir_ts
2017/01/14, 19:01
بفرمایید...