PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف برخی آیتم ها از ریبون آفیس

mahsa shayesteh
2012/04/05, 22:10
سلام به دوستای گلم
من یه مشکلی دارم که وقتی نرم افزارای آفیس رو نصب میکنم برخی ابزارها در ریبون هست ولی بعدا حذف میشه مثلا تو اکسل 2010 در قسمت page layout در قسمت sheet option باید یه علامت فلش مانند باشه که جهت صفحه رو عوض میکنه ولی نیست فعالم نمیشه یا در قسمتhome/alignment اون ابزاری که نوشته هارو چپ چین یا راست چین میکنه نیست کسی میدونه باید چیکار کرد یا دلیلش چیه:(

~M*E*H*D*I~
2012/04/06, 20:21
سلام

در مورد اینکه چرا این اتفاق میفته دلیل خاصی به نظرم نمیرسه باید اساتید نظر بدن ولی در ورژن 2010 امکان ایجاد ریبون شخصی وجود داره شما میتونید آیتم هایی که حذف شده یا نمیتونید ببینید یک گروه شخصی برای خودتون درست کنید واین آیتم ها رو اضافه کنید

Javid Mokhtari
2012/04/07, 00:20
سلام به دوستای گلم
من یه مشکلی دارم که وقتی نرم افزارای آفیس رو نصب میکنم برخی ابزارها در ریبون هست ولی بعدا حذف میشه مثلا تو اکسل 2010 در قسمت page layout در قسمت sheet option باید یه علامت فلش مانند باشه که جهت صفحه رو عوض میکنه ولی نیست فعالم نمیشه یا در قسمتhome/alignment اون ابزاری که نوشته هارو چپ چین یا راست چین میکنه نیست کسی میدونه باید چیکار کرد یا دلیلش چیه:(

با سلام.
وقتی که تازه شروع به کار با اکسل کرده بودم،این اتفاق واسه من هم افتاده بود.اومدم محصولات شرکت های مختلف رو نصب کردم.تو بعضی ها برخی امکانات نبود.یا حتی قالبندی اونها باهم فرق می کرد.