PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویم اختصاصی اکسل ایران (سال 1396)

Amir Ghasemiyan
2017/03/25, 15:28
سلام دوستان. نوروزتان سرشار از شادی و سلامتی
امیدوارم سال جدید سالی پر از خیر و برکت برای شما عزیزان باشد.
به کمک طراح و دوست خوبم جناب آقای میلاد کمالی تقویمی برای سال 1396 ساختیم که امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره
ما روی این فایل هیچگونه محدودیت و قفلی ایجاد نکردیم که دوستان عزیز که تشنه یادگیری اکسل هستند بتوانند نکاتی را در زمینه ساختار دیتابیس ، table ها ، فرمول نویسی ها ، فرمول های آرایه ای ، استفاده از ابزارهای Conditional Formatting و Data Validation و Developer و ... از این تقویم یاد بگیرند.

خواهش میکنم از دوستان که بدون ذکر منبع از این فایل کپی نفرمایید.

14565

Skynet
2017/03/25, 19:51
سلام جناب قاسمیان عزیز ، به نوبه خودم از شما تشکر می کنم ، ان شالله، شما هم سالی سرشار از موفقیت و شادی و رزق و برکت در کنار عزیزانتان داشته باشید.
تقویم فوق العاده ای هست بی نهایت ممنونم ، این فایل به اندازه یک کتاب نکته برای یادگیری و تمرین داره ، بسیار متشکرم خدا قوت.

ne&in
2017/03/26, 12:19
با سلام و احترام
چقدر عالیه ...واقعا یک کلاس درس هست ....فقط کاش بعضی چیزهاش رو میشد برای یادگیری توضیح بدن اساتید...

دستتون درد نکنه فوف العاده هست..

rasools13
2017/03/26, 18:15
بسیار عالی
سپاسگذارم

Amir Ghasemiyan
2017/03/27, 00:16
با سلام و احترام
چقدر عالیه ...واقعا یک کلاس درس هست ....فقط کاش بعضی چیزهاش رو میشد برای یادگیری توضیح بدن اساتید...

دستتون درد نکنه فوف العاده هست..

سلام دوست عزیز
هر جاش که براتون سوال بود یک تاپیک بزنین تا بنده یا سایر دوستان براتون توضیح بدن

Alireza
2017/03/27, 11:30
سلام دوستان. نوروزتان سرشار از شادی و سلامتی
امیدوارم سال جدید سالی پر از خیر و برکت برای شما عزیزان باشد.
به کمک طراح و دوست خوبم جناب آقای میلاد کمالی تقویمی برای سال 1396 ساختیم که امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره
ما روی این فایل هیچگونه محدودیت و قفلی ایجاد نکردیم که دوستان عزیز که تشنه یادگیری اکسل هستند بتوانند نکاتی را در زمینه ساختار دیتابیس ، table ها ، فرمول نویسی ها ، فرمول های آرایه ای ، استفاده از ابزارهای Conditional Formatting و Data Validation و Developer و ... از این تقویم یاد بگیرند.

خواهش میکنم از دوستان که بدون ذکر منبع از این فایل کپی نفرمایید.

سلام
ضمن تبریک سال نو به همه اعضاء محترم اکسل ایران
استاد قاسمیان مثل همیشه عالی بود

~M*E*H*D*I~
2017/03/28, 21:18
کار قشنگی بود امیر جان
سال نوت مبارک
امیدوارم به زودی ببینمت;)

esa
2017/04/05, 18:13
سلام
این نوع کارها را که می بینی به اکسل امیدوار می شوی . احسن . درست مریزاد جناب قاسمی بچه محل امام رضا(ع). خدا قوت.
با آرزوی سربلندی و سرافرای برای شما و تمام دست اندرکاران مجموعه که این محیط خوب را برای تبادل اطلاعات و سوالات آماده کرده اند.

mohsen53reza
2017/04/19, 22:17
باسلام وتشكر فراوان از زحماتتان وعرض خسته نباشيد:)