PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: ارسال ایمیل در اکسل

spacoir
2017/06/26, 17:45
با سلام
کار با اکسل در طی روز زیاد دارم و متعاقبا گزارش روزانه هم که در اکسل تهیه میشه باید ایمیل شود

هیچ آموزشی نتونستم پیدا کنم که بتونه اون محدوده انتخابی در اکسل با همان فرمت و استایل را با ساخت یک دکمه هایپر لینک به outlook ارسال کنه البته با استفاده از تب mail recipient اینکار براحتی انجام میشه ولی باید هر دفعه ایمیل و سابجکت رو وارد کرد

هاپیر لینک هم به صورت کد زیر تعریف کردم ولی فقط متن ارسالیش برای یک سلول و بدون استایل فعال میشه

HYPERLINK("mailto:" & B1 & "?subject="& B2 & "&body=" & B3, "Linking text")

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید تا با زدن یک دکمه در اکسل بتوانم گزارش های روزانه را با همان فرمت ایمیل کنم .

spacoir
2017/06/30, 16:12
کسی تو این موضوع نمیتونه کمک کنه؟

rahi_feri
2017/06/30, 16:46
سلام
نیاز به کد داره!
نمونه : لینک (https://www.extendoffice.com/documents/excel/1355-excel-send-sheet-by-email.html)

spacoir
2017/06/30, 22:12
ممنون از پاسخ گویی شما
مشکلی که اول ایجاد میشه چون سیستم ها شبکه و دسترسی برای نصب فایل exe و برنامه Kutools نیست نمیشه از این روش استفاده کرد.

موقعی که من میخوام از روشی که گفتم گزارشات رو ارسال کنم اولا اون محدوده که می خوام ارسال بشه باید انتخاب کنم بعد گزینه mail recipient انتخاب، ایمیل درج همراه با سابجکت بعد ارسال گفتم شاید با یه فرمول یا کد نویسی بشه اینکار رو کرد که دیگه با زدن یک دکمه ساختنی این ایمیل ارسال شود.

rahi_feri
2017/07/01, 22:23
دوست عزیز من که نگفتم از برنامش استفاده کنید
کد زیرش منظورم بود
در بخش برنامه نویسی مطرح کنید