PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال

mohammad mehdi
2017/08/02, 23:49
سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوالی داشتم میخوام وقتی دکمه ثبت در شیت درخواست خرید رو که میزنم اطلاعات که در شیت درخواست خرید است توی شیت گزارش کلی بشینه . درضمن میخوام اگه مثلا 1 ردیف (سطر)درخواست خرید پر شده با زدن دکمه ثبت همون 1 ردیف توی گزارش کلی بشینه واگر مثلا 5 ردیف درخواست خرید پر شده با زدن دکمه ثبت ، 5 ردیف داخل شیت گزارش کلی بشینه .

Amir Mohsenpour
2017/08/03, 08:47
باسلام
مسلما اساتید می تونن راهنمایی بهتری بکنن ولی من برای راه افتادن کارتون یه فایل ارسال می کنم امیدوارم تا دوستان بررسی و جواب بهتری ارائه می کنن به دردتون بخوره.
صفحه فرم رو به هر اندازه که درش اطلاعات وارد کنید و تاریخ و شماره برگه رو وارد کنید و دکمه زیر برگه رو فشار بدید اطلاعات در صفحه بعدی ثبت می شن.

mohammad mehdi
2017/08/03, 20:20
سلام خدمت آقای محسن پور عزیز و بسیار ممنون به خاطر پاسخ خوبتون ;
آقای محسن پور اطلاعات بعد از زدن دکمه ، به جای copy شدن cut می شوند و اطلاعات درخواست خرید ازبین میروند من می میخوام اطلاعات بعد از زدن دکمه توی درخواست خرید بمونه بعد به صورت دستی پاک بشه.
بسیار ممنون

mohammad mehdi
2017/08/03, 20:40
اگه دوستان راه حل یا روش دیگه ای هم بگن ممنون میشم

Amir Mohsenpour
2017/08/04, 07:16
خدمت شما...

mohammad mehdi
2017/08/04, 11:53
ممنون آقای محسن پور از پاسخ خوبتون و وقتی که برای پاسخ به سوال گذاشتید
فقط یه نکته ای هست شماره درخواست خرید و تاریخ صدور فرم درخواست خرید ، توی شیت خرید نمیاد
سپاس

mohammad mehdi
2017/08/05, 00:42
آقای محسن پور عزیز میشه معنی این کد رو که نوشتید رو بگید Sheets("Kharid").Range("D5000").End(xlUp).Offset(1, 0).PasteSpecial (xlPasteValues) بعد منظورتون از این قسمت در کد چیه End(xlUp)
یه سوال دیگه ای که داشتم می خواستم بدونم چرا کدها رو داخل ماژول sheet form نوشتید چرا یه ماژول دیگه درست نکردید و کدها رو داخل اون ماژول بنوسید
ممنون

Amir Mohsenpour
2017/08/05, 06:42
در مورد سوال اولتون منظور از اون کد اینه که آخرین سطر پر رو توی ستون دی پیدا کرده و اطلاعات رو در سطر پایینترش پیست اسپیشیال کنه.
در مورد سوال بعدیتون هم من کدها رو توی کامند باتونی که در شیت اول هست نوشتم و چون اون دکمه اجرای فرمان توی شیت اول هست توی vba در صفحه مربوط به شیت اول دیده میشه ...
ضمنا تاریخ و شماره هم با توجه به حذف ستون Hو تبدیل به ستون G براتون تغییر دادم.