PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدست آوردن نهایت امنیت در اکسل ؟؟!!

dez.fuli
2012/05/01, 00:35
سلام به اساتید انجمن
من به دنبال راهی هستم برای رمزگذاری روی فایلهای اکسل.
البته با وجود متدهای مختلف شکستن و هک پسورد فایلهای اکسل یا سایر برنامه های آفیس در پی بدست آوردن راهی هستم که واقعا امنیت بالایی داشته باشد و از نفوذ هکرها (حداقل هکرهای معمولی) جلوگیری کند. خواهشا اگر نکته ای هست که به من کمک میکند بفرمایید چون که بسیار به آن نیاز دارم

ممنون و منتظر پاسخ می مانم....

~M*E*H*D*I~
2012/05/01, 11:10
سلام
دوست عزیز برای این کار بهترین روش گذاشتن پسورد برای فایل هست موقعی که save as میگیرید از tools general option میتونید پسورد بذارید و ترجیحا شامل حروف اعداد علائم باشه با طول بیش از 10 کاراکتر بعید میدونم به راحتی باز بشه

komeilex
2012/05/02, 17:40
به توضیحات آقای وطن پرست اضافه میکنم که استفاده از space درون پسوردتون خیلی امنیتش رو بالا می بره و هرکسی قادر به شکستن اون یا حدس زدن اون نیست.

dez.fuli
2012/05/05, 10:32
سلام
دوست عزیز برای این کار بهترین روش گذاشتن پسورد برای فایل هست موقعی که save as میگیرید از tools general option میتونید پسورد بذارید و ترجیحا شامل حروف اعداد علائم باشه با طول بیش از 10 کاراکتر بعید میدونم به راحتی باز بشه

بله. ممنون از توجه و راهنمایی شما
و یک سؤال:
این روشی که شما فرمودید در واقع عمومی ترین روش امن کردن یک فایل هستش و آیا نرم افزارهایی که برای شکستن چنین تعریفهای امنیتی ساخته شده اند توانایی کشف رمز این فایلها رو ندارند؟
می دونم که با دادن یک پسورد پیچیده کار بسیار مشکل میشه ولی آیا میتونیم فقط به پیچیده بودن پسورد اعتماد کنیم یا حتی این پسوردهای پیچیده هم احتمال خونده شدن غیرمجاز رو دارند؟

ممنون از توجهتون....:heart: