PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکسل و مدیریت

sadeghj
2012/05/02, 09:30
با سلام
دوستان گرامی من یک برنامه با اکسل میخوام که ویژگی های زیر رو داشته باشه هر جوری کمکی ازتون بر میآید ممنون میشم راهنماییم کنید( چه طراحی چه نمونه فایل و....)
1- من چند تا کار مند دارم میخوام کیفیت کارشون رو به کمیت تبدیل کنم مثلا برای هر کدومشون و کارش یک نمره بهشون بدم (تعدادشون حدودا 30 تاست)
2- میخوام بتونم روند کاریشون رو گزارشگیری کنم . مثلا دو تاشون رو با هم مقایسه کنم اگه بشه رو نمودار هم آورد چه بهتر(البته هر کس به توجه به وسعت محدوده کاریش، کارش ارزیابی بشه).
هر کمکی ازتون اومد دریغ نکنید. باتشکر

~M*E*H*D*I~
2012/05/02, 09:41
سلام
این مواردی که شما میگید اگه میخوای علمی و دقیق باهاش برخورد کنی باید از fuzzy logic و ترجیحا از matlab استفاده کنی اگه آشنایی داشته باشی با این مباحث جوابی که میگیری قابل اعتماد خواهد بود ولی اگه برات مهم نیس باید یه وزن به کیفیت کار بدی البته توضیح نیاز داره که کار چیه تا بشه وزن داد

sadeghj
2012/05/02, 11:05
سلام
ببینید طرح اولیه ای رو که در ذهن دارم اینه که بیام کل شرکت رو مثل یک مدرسه ببینم و سطوح مدیریتی اون رو مثل کلاس و وظایف کارمندان هم مثل درسها باشه و قاعدتا کارمندان هم همون دانش آموزان هستند....حالا سختی که پیش میآید اینه که مقایسه را به نسبت حجم کار چه طور انجام بدم.
اگه نمونه فایلی مثل ارززشیابی مدرسه باشه بد نیست.

esyoo
2012/05/02, 11:23
چند مورد دیگه رو در تکمیل صحبت دوستان بیان کنم.
شما از چه معیارو ابزاری برای رتبه بندی استفاده می کنید؟
چه اصلی را برای امتیاز دهی مد نظر دارید؟
آیا visionو mission سازمان خود را تعریف کرده اید؟

sadeghj
2012/05/02, 12:30
مرسی از همکاریتون
ببینید گفتم رتبه دادن بر اساسl میانگین مجموع نمره های هست که تو یک ماموریت خاص یا وظیفه خاص میگیرن دقیقا مثل نمره های درسی مدرسه(1- 20) . و بعد هم بشه کلاس ها را با هم مقایسه کرد
ممنون.

sadeghj
2012/05/05, 12:18
سلام
دوستان من هنوز منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستم:shy:
اگه کسی یک نمونه فایل ارزشیابی مدرسه را هم داشته باشه کمک بزرگی هست واسم.
بازم ممنون.[/quote]

sadeghj
2012/05/07, 10:29
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
جناب محمدی من یک نمونه از فایل رو طبق اون راهنمایی هاتون آماده کردم میخواستم شما ببنید و نظرتون رو بدونم که آیا منظورتون رو درست درک کردم یا نه ... ؟اگه تو گزارشگیری هم بهم کمکی کنید ممنون میشم.

smartman
2012/05/07, 17:32
لطفا فایل‌های ضمیمه را ملاحظه فرمایید.

sadeghj
2012/05/08, 08:24
سلام
باتشکر ....به نظر من که خیلی علمی بود و خیلی عالی بود