PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: فرمم دیتایس ونمودار

aof
2017/11/05, 21:14
سلام من یک برنامه ورود اطلاعات و ترسیم میخواستم اماده کنمکه فایلشبه پیوست هست داخل فایل سوالمو گذاشتم لطفا راهنمایی کنید

admin
2017/11/06, 07:46
لطفا سوالتون رو به صورت موردی در حین انجام کار بپرسید ، مواردی که شما مطرح کردید یک پروژه کامل است

aof
2017/11/06, 21:20
پس سوالاموپله پله توچند تایپیک میپرسم تا کامل بشه:

1- چطورمیشه دادههایی گه در چند سلولاست را را زدن یک دکمه که طراحی گردیم به سلوهای یک شیت دیگه درسلولهایی که میخواهیم ثبت کنه
2-اکه در یک ستون عدد به ترتیب وارد می کنیم چطور میتونیم اخرین عددی که ثیت شده در ان ستون است را بدست بیاریم

aof
2017/11/07, 21:37
پس سوالاموپله پله توچند تایپیک میپرسم تا کامل بشه:

1- چطورمیشه دادههایی گه در چند سلولاست را را زدن یک دکمه که طراحی گردیم به سلوهای یک شیت دیگه درسلولهایی که میخواهیم ثبت کنه
2-اکه در یک ستون عدد به ترتیب وارد می کنیم چطور میتونیم اخرین عددی که ثیت شده در ان ستون است را بدست بیاریم

میتونید به این سوالها جواب بدید؟

mokaram
2017/11/08, 07:27
برای قسمت دوم سوالتون از فرمول زیر استفاده کنید ( به فرض اینکه اطلاعات تو ستون d باشه )

=lookup(2;1/(d:d<>"");d:d)

aof
2017/11/08, 21:15
برای قسمت دوم سوالتون از فرمول زیر استفاده کنید ( به فرض اینکه اطلاعات تو ستون d باشه )

=lookup(2;1/(d:d<>"");d:d)

اوکی هست . ممنونم. فقط اگه این رواز یه شیت دیگه بخونه چطوری کدش میشه؟

ولی شما جواب این سوال را میدانید:

یک فرمدارم که در یک شیت سه سلول ورود اطلاعات داره که با زدن دکمه ای ان اطلاعات در شیت دیگه ای که شامل یه جدول سه ستونی است همینطور به ترتیب ثبت میشه و میاد پایین . چطور با زدن دکمه ای که گفتم اطلاعات را منتقل و ثبت کنم ؟