PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در چک باکس

hamed_alirahimi@yahoo.com
2012/05/21, 16:07
سلام
2باره من اومدم
خوبید رفقا
بازم یک سوال :
من در یک فایل اکسل چند سطر دارم و هر چند تا رو با هم یک گروه کرم . در هر سطر تعدادی چک باکس دارم برای تیک زدن از آن استفاده کردم. مشکل اینجاست که وقتی هر گروه را میبندم چدر هر ستون یک چک باکس نمایش داده می شود ؟ !!!! چه کنم که اینجوری نشه؟
راستی نتونستم فایلش رو پیوست کنم:blush:

khakzad
2012/05/21, 23:09
سلام
خوش اومدین
فایلتون رو بذارید
صورت سوال نامفهومه!

~M*E*H*D*I~
2012/05/22, 07:31
سلام
واضحه وقتی گروه بندی میکنید چک باکس هایی که در سطح یک گروه قرار دارن دیده نشن شما باید چک باکس هارو در یک شیت دیگه و یا در محدوده ای که گروه بندی نشده قرار بدید

hamed_alirahimi@yahoo.com
2012/05/22, 08:15
سلام فکر کنم که سوالم رو درست مطرح نکردم:-/
چطوری میتونم فایلم رو بذارم؟ تا بتونید ببینید:shy:

~M*E*H*D*I~
2012/05/22, 09:34
سلام
ارسال پاسخ رو بزن قسمت پایین تکست باکسی که باز میشه یه دکمه browse دیده میشه (البته اگه شانس بیاری) از اونجا میتونی فایلت رو بذاری در غیر اینصورت از یکی از سایتایی که امکان آپلود و بارگذاری دارن استفاده کن مثل 4share

Amirsayyafi
2012/06/25, 14:43
درخصوص چک باکس من هم یک سؤال داشتم. چرا وقتی میخواهیم نوشتار تکس باکس را عوض کنیم اندازه و رنگ قلم قفل میشود.

با تشکر

~M*E*H*D*I~
2012/06/25, 16:57
درخصوص چک باکس من هم یک سؤال داشتم. چرا وقتی میخواهیم نوشتار تکس باکس را عوض کنیم اندازه و رنگ قلم قفل میشود.

با تشکر

سلام
شما از چک باکس فرم استفاده کردین اگر از کنترل تولباکس استفاده کنید فونت و سایز و ... از طریق properties می تونید تغییر بدید ، البته فک کنم از طریق رجیستری ویندوز تغییراتی هم بر روی فونت چک باکس نوع اول بشه اعمال کرد

Amirsayyafi
2012/06/25, 17:08
سلام
شما از چک باکس فرم استفاده کردین اگر از کنترل تولباکس استفاده کنید فونت و سایز و ... از طریق properties می تونید تغییر بدید ، البته فک کنم از طریق رجیستری ویندوز تغییراتی هم بر روی فونت چک باکس نوع اول بشه اعمال کرد

ممنون. قلم عوض شد.

ولی با اون بلد نیستم کار کنم.

~M*E*H*D*I~
2012/06/25, 17:13
البته در مورد چک باکس فرم همونطور که گفتم میشه از طریق رجیستری فونت رو تغییر داد از مسیر

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOfficeExcel14.0E xcelOptions

یک استرینگ با نام DLGfont ایجاد کنید و مقدارش رو نوع و سایز فونت رو وارد کنید

actioncut
2012/10/05, 23:05
با درود

بنده یک فایل اکس ایجاد کردم و مطلبی شامل چند چک باکس را در آن کپی کردم. قصد دارم چک باکس را حذف کنم اما بلد نیستم. راه حلش را به نشان دهید ممنون میشوم. فایل آپلود شد.
http://www.4shared.com/file/L9VT9Hf-/checkbox.html

~M*E*H*D*I~
2012/10/06, 09:43
از تب developer دکمه design mode رو انتخاب کنید بعد چک باکس مربوطه رو انتخاب و حذف کنید