PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] هایپر لینک (Hyperlink)

SCANIA
2017/12/06, 18:30
سلام

من در جدول سمت راست قصد دارم برای وارد نمودن فصل تولد نفرات مختلف یک کشو تنظیم کنیم. در جدول سمت چپ دو فصل را تعریف کردم که با کلیک بر روی آنها به شیت مربوط به آن فصل لینک داده

شود.اما بعد از انتخاب فصل از طریق کشو در جدول سمت راست ( همانطور که در تصویر مشخص است ) هایپرلینک غیر فعال شده و به شیت مورد نظر منتقل نمی شود، آیا راهی وجود داره که این مشکل

بر طرف بشه ؟

با تشکر

15856

Ali Parsaei
2017/12/08, 15:53
سلام،
بايد يک ستون براي انتخاب فصل باشد و در يک ستون ديگر لينک را وارد کنيد، مثلا" در نمونه عکس ارسالي شما مي توانيد در سل E4 فرمول زير را بنويسيد، البته اگر نام شيتها انگليسي باشد بهتر است:

=HYPERLINK("[test.xlsx]"&D4&"!A1";"لينک")

به جاي TEST.XLSX بايد نام فايلي که لينک توش نوشته مي شود را با پسوند به طور کامل وارد کنيد، به جاي A1 مي توانيد سل ديگري که مي خواهيد لينک در صفحه مقصد به آن متصل شود را بنويسيد و به جاي عبارت "لينک" مي توانيد هر عبارت ديگري که مي خواهيد در سل حاوي فرمول (سلي که فرمول لينک را توش نوشته ايد) نوشته شود را بنويسيد.