PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کار افتادن دکمه ظبط ماکرو در اکسل

rahim625
2018/01/11, 19:41
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بنده مدتی پیش یک فاکتور ساده تحت اکسل ساختم و داخلش چند ماکرو ظبط کردم
اما بعد از تعویض و نصب مجدد ویندوز وقتی مجدد فاکتورهای قبلی که صادر شده بود را باز میکنم دیگر ماکروهای ظبط شده کار نمیکنند و حتی دکمه ظبط ماکرو در نرم افزار اکسل چه در فاکتورها و یا حتی در کل نرم افزار اکسل جهت کارهای دیگر هم از کار افتاده و امکان استفاده ازش وجود ندارد
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

misammisam
2018/01/11, 22:51
سلام
احتمالا ماکرو اکسل شما غیر فعاله از مسیر زیر فعالش کنید .
File / Options / Trust Center / Trusr Center Settings… / Macro Settings / Enable all macros

16012

rahim625
2018/01/22, 12:25
با سلام مجددگزینه فوق که فرمودید هم فعال میباشد اما کماکان ظبط ماکرو غیر فعال است

Amir Ghasemiyan
2018/01/22, 12:41
با سلام مجددگزینه فوق که فرمودید هم فعال میباشد اما کماکان ظبط ماکرو غیر فعال است

سلام دوست عزيز
به احتمال زياد مشكل از نصب آفيس شماست . بايد يا مجدد نرم افزار رو نصب كنيد و يا از قابليت repair استفاده كنيد و مشكل رو رفع كنيد. من پيشنهاد ميكنم از روش دوم استفاده كنيد اگر جواب نگرفتيد روش اول رو انجام بديد

Repair an Office application - Office Support (https://support.office.com/en-us/article/repair-an-office-application-7821d4b6-7c1d-4205-aa0e-a6b40c5bb88b#ID0EAADAAA=Windows_10)