PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از کنترل ها در پاورپوینت

پیام
2018/01/20, 11:20
با دورد. من می خوام یکسری اعداد ارقام رو توی پاورپوینت نمایش بدم ولی به دلیل زیاد بودنشون مجبورم از کنترلها مثل چک باکس یا لیست باکس و ... استفاده کنم. متاسفانه منبعی برای آموزش کاربرد کنترلها در پاورپوینت پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Amir Ghasemiyan
2018/01/23, 08:32
با دورد. من می خوام یکسری اعداد ارقام رو توی پاورپوینت نمایش بدم ولی به دلیل زیاد بودنشون مجبورم از کنترلها مثل چک باکس یا لیست باکس و ... استفاده کنم. متاسفانه منبعی برای آموزش کاربرد کنترلها در پاورپوینت پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزيز
با سرچي كه من كردم ظاهرا فقط بايد براي هر كنترل كدنويسي انجام بشه. مثل اكسل نيست كه بشه تغييراتش رو داخل يك سلول به راحتي مشاهده كرد
دقيقا نميدونم اطلاعات شما چه ساختاري داره اما من به شخصه براي موارد اين چنيني چند اسلايد يكسان طراحي ميكنم و بدون انيميشن پشت سر هم ميذارم. با هربار كليك كردن به اسلايد بعد ميريد اما مخاطب متوجه تغيير اسلايد نميشه