PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری تجزیه اطلاعات یه شیت همراه با فایل نمونه نمونه

سمیه مهربانی
2012/06/10, 09:17
با سلام خدمت همه ی دوستان لطفا به لینک زیر رفته و فایل را دانلود کنید

http://s3.picofile.com/file/7404646020/Book1.xlsx.html

~M*E*H*D*I~
2012/06/10, 09:56
سلام
دوست عزیز در این جور موارد بهتره شما برای آیتم های مختلفی که مد نظرتون هست کد تعریف کنید مثلا هر شهر هر شرکت و هر قلم کالا یک کد داشته باشه در فایل پیوست برای سوال دوم جواب بهتری میشه داد ولی مستلزم این هست که نکته ای که گفتم رعایت بشه

سمیه مهربانی
2012/06/10, 10:39
سلام
دوست عزیز در این جور موارد بهتره شما برای آیتم های مختلفی که مد نظرتون هست کد تعریف کنید مثلا هر شهر هر شرکت و هر قلم کالا یک کد داشته باشه در فایل پیوست برای سوال دوم جواب بهتری میشه داد ولی مستلزم این هست که نکته ای که گفتم رعایت بشه

ممنون از شما دوست گرامی یه سوال دیگه برام پیش اومد اگه شرکت یاسمین صدف چه مقدار مداد حمل کرده است چه طوری می شه ؟ یعنی اسم شهر رو مشخص نکنیم [hr]

سلام

ممنون از شما دوست گرامی یه سوال دیگه برام پیش اومد اگه شرکت یاسمین صدف چه مقدار مداد حمل کرده است چه طوری می شه ؟ یعنی اسم شهر رو مشخص نکنیم

~M*E*H*D*I~
2012/06/10, 10:52
سلام
فایلی که گذاشتم تو فرمول دوم یه ایرادی داره که شهر رو بررسی نمیکنه باید این آیتم بهش اضافه بشه ، یک نکته هم اینکه وقتی از تکست برای جستجو استفاده میکنیم یک غلط املایی یا یک فاصله باعث اشتباه میشه بنابراین بهتره حتما کد تعریف کنید برای سوال دوم هم باید از sumif استفاده کنید ، روی فرمول دوم کار میکنم جواب بهتری پیدا کردم فایل رو پیوست خواهم کرد