PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] نرم افزار ثبت مرخصی

mahsa shayesteh
2012/06/17, 10:52
سلام به دوستای گلم
من نیاز طراحی نرم افزاری دارم که بشه مرخصی های کارکنان اعم از استحقاقی ،تشویقی،استعلاجی و... رو ثبت و بشه گزارش های مربوط به مانده مرخصی ، تعداد روز مرخصی و... ازش گرفت ، به نظر دوستان اکسل برای این کار مناسبه یا اکسس البته من به اکسس آشنایی زیادی ندارم ولی میخوام از روشی استفاده کنم که دوباره کاری نداشته باشه و راحت باشه

daghyad
2012/06/17, 18:17
سلام
خب قاعدتا چون اکسس کار نکردید واز طرفی اگر تعداد کارکنان کم باشد اکسل هم پاسخگو هست به نظرم از اکسل استفاده کنید چون حداقل کار کردید ولی اگر تعداد کارکنان زیاد باشه از اکسس و بانک های اطلاعاتی دیگه که البته یاید یک برنامه نوشته بشه که به این بانک اطلاعاتی متصل بشه ولی اکسس تنها بانک اطلاعاتی هست که خودش فرم و ابزار خاص یه زبان برنامه نویس هم داره

mahsa shayesteh
2012/06/21, 17:07
سلام
مرسی از راهنمایی ، من نرم افزار های مختلفی تو نت پیدا کردم که با اکسس کار شده بود به نظرم خیلی حرفه ای میرسید ولی از برنامه نویسی های پیچیده ای استفاده شده بود مرجع خاصی هم برای برنامه نویسی با اکسس پیدا نکردم اگه کسی میتونه کمک کنه لطف کنه مرجع معرفی کنه،به نظرم کار با اکسس نتیجش بهتر از اکسل باشه.

mokaram
2012/08/21, 17:54
سلام خانم شایسته
یکی از دوستان فایل ثبت مرخصی را تو انجمن گذاشته بود اگه نتونستید پیدا بکنبد بگید تا براتون ایمیل کنم
فایل جالبیه

K_gavad
2012/08/23, 10:37
باسلام
نرم افزار ثبت مرخصی را نتونستم پیدا کنم لطف میکنید برام ایمیل کنید
k_gavad@yahoo.com

reza80
2012/12/10, 11:23
لطفا نرم افزار ثبت مرخصی را براي من هم ایمیل کنید. باتشكر[hr]
لطفا نرم افزار ثبت مرخصی را براي من هم ایمیل کنید. باتشكر
belove_1980@yahoo.com

hoomantt
2012/12/10, 14:00
با عرض سلام و ارادت
اگر میشه نرم افزار ثبت مرخصی را برای من هم ارسال فرمائید . پیشاپیش ممنونم .
hoomanamooh@gmail.com

mokaram
2012/12/10, 16:41
خدمت دوستان گرامی دقیقا نمیدونم کار کدوم یکی از بچه ها بوده ولی کارش درسته هر کی اینو نوشته
http://s2.picofile.com/file/7580137090/morkhasi.xlsm.html

hamidkor
2013/09/26, 03:48
خدمت دوستان گرامی دقیقا نمیدونم کار کدوم یکی از بچه ها بوده ولی کارش درسته هر کی اینو نوشته
http://s2.picofile.com/file/7580137090/morkhasi.xlsm.html

باسلام
دوست عزیز در ابتدا میخواستم از ارائه لینک نرم افزار فوق الذکر از شما تشکر کنم.
بنده این فایل رو بااجازه شما دانلود کردم ولی برای کار با آن به مشکل خورده ام! بدین صورت که ماکرویی که در این فایل هستش رو نمیتونم اجرا کنم! و اکسل خطایی میده و میگه که ماکرو یا در دسترس نیست و یا اینکه قابل اجرا نمی باشد! ممنون خواهم شد اگر راهنمایی بفرمائید.
باتشکر

Behnam
2013/09/26, 04:02
این مشکل رو دوستان دیگه هم پرسیدن،وقتی فایل دانلود شده رو باز می کنین مثل عکس زیر یه enable editing و بعد یه enable content داره که با زدن اونا مشکل حل میشه

rezajaberpour
2013/10/15, 18:55
ای برنامه برای ثبت مرخصی البته کامل نیست درحال اتمام برنامه هستم

اریس
2014/11/12, 10:17
لطفا برای منم ایمیل کنید
aris.poshtibani@gmail.com

roohollah1359
2015/08/06, 03:44
سلام rezajaberpour (http://forum.exceliran.com/member.php/10123-rezajaberpour) برنامه شما رو ديدم واقعاً خوب کار کرديد روي اون
ميشه از شما خواهش کنم اگر کامل شد به اين ايميل برايم بفرستيد تا ما هم از او بهره ببريم ؟
roohollah_noor@yahoo.com
با تشکر

کلاغهای سفید
2016/04/16, 09:29
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان و زحمت کشان ارتقای دانش کامپیوتری در کشور
من برنامه شمارا که بدون شک زحمت زیادی برای تهیه آن کشیده و آن را برای اعضای انجمن به اشتراک گذاشته اید را دیدم و دانلود هم کردم ولی متاسفانه این برنامه در سیستم من برخی از گزینه ها مانند نوع مرخصی و یا علت مرخصی و حتی سر فصل برنامه به صورت حروف نامفهوم و ناخوانا میباشد و در قسمت نمای کلی برنامه در زیر ردیف نام و نام خانوادگی تا آخر ردیف همه چیز برعکس مشاهده میشود برای توضیح بیشتر باید بگویم که نام در آخر ردیف و آخر ردیف در اول آن زیر اسم نوشته میشود البته در زمان تایپ مشکلی وجود ندارد ولی بعد ازآن همه چیز برعکس میشود . من بسیار به این برنامه نیازدارم و خوشحال میشوم اگر من را راهنمایی بفرمایید ایمیل من هم kalaghaisefid@gmail.com

nippars
2017/07/25, 22:52
ای برنامه برای ثبت مرخصی البته کامل نیست درحال اتمام برنامه هستم

دوست عزیز برنامه خوبیه فقط یه مشکل داره نوع مرخصی روزانه و ساعتی توش نداره فقط ساعتیه _
کساله بعدی دوست عزیز کی اسن فایل اماده میشه چون واقعا عالیه از هر نظر خسته نباشید و این که ما به چه صورت میتونیم وراد قسمت کد نویسیش بشیم چون رمز گزاشتین؟

rahimzade
2018/08/05, 08:53
سلام وقت بخیر. ضمن تشکر از سایت خوبتون و مطالب مفیدتون اگر بخواهم طریقه طراحی این نرم افزارمرخصی و یا نرم افزارهایی مشابه این رو یاد بگیرم باید چکارکنم؟ چه مواردی رو باید یاد بگیرم . آیا کتاب یا سی دی هست بشه با آن ها کامل یاد گرفت. مخصوصا ماکرونویسی و اون قسمتی که حالت فرم می اید نمیدونم از چه قابلیتی استفاده شده است؟
با تشکر